agro973

Co czego to jest?

Polecane posty

agro973    41

Witam zobaczyłem takie urządzeni i nie wiem do czego to służy, jak to się nazywa? Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Coś do szlifowania ewentualnie polerki...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

WG mnie to jest szlifierka czyli nakładasz papier ścierny na prowadnice i Ci szlifuje, papier 400 i lecisz , Napewno to jest szlifierka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

To jest szlifierka na papier ścierny tylko nie widać bo albo oscylacyjna, albo bardziej prawdopodobne taśmowa.

 

Taśmowa wygląda tak: szlifierka taśmowa

 

Ja używam takiej do drewna, jak coś trzeba wyczyścić, wygładzić, ale jak widać w metalu też ma zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

WG mnie to jest szlifierka czyli nakładasz papier ścierny na prowadnice i Ci szlifuje, papier 400 i lecisz , Napewno to jest szlifierka ;)

To znaczy czyści i gładzi powierzchnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

A zakładałeś do "gumówki" kiedyś taką tarczę z rzepem do której przykładasz okrągły papier?

To jesttaka sama zasada tyle że tu masz papier jak gąsięnica z Deta. papier 60 i zdzierasz farbę a 400 gładzisz ale wiadomo nie będzie idealnie. Bedzie gaładko ale nie tak jak po polerce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

My jak malowalismy 12tke tez tego uzywalismy :) Bardzo dobre urzadzenie. Zaklada sie papier scierny, zabezpiecza takimi metalowmi trzymadlami, wlaczasz i pod wplywem wibracji wszystko schodzi ;[ Po zbyt dlugiej pracy troche mrowi w rekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Na 100% szlifierka oscylacyjna. Wg. mnie to Verto. Działanie, tak jak opisał Master0608.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

To jest szlifierka oscylacyjna

ale do czyszczenia szpachli i matowania lakieru dużo lepsza będzie szlifierka mimośrodowa na rzepy.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Nie wiem jaką szlifierkę masz na myśli, ale działanie tej, jest oparte na mimośrodzie.

Mój znajomy ma warsztat samochodowy, więc trochę tych urządzeń rozbieram. W stopie tego urządzenia, umieszczone jest łożysko, połączone z wałem silnika za pomocą mimośrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj