Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba5997

Prasa do 20 tyś

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
prasa
tomi382    98

Ale czy opłaca się brać używkę za te 20 tys zł ? Porobisz z 5 lat trochę bedziesz musiał w nią włożyć i Ci się nie wróci chyba że uznajesz zasadę "moje to moje" bo wiadomo bedziesz niezależny od kogoś

szymonp24    0

Przyłącze się pod temat

Też zamierzam kupić prasę do 3p (na razie do 3p) myślę nad metal fach nie chcę żadnych class ów lub innych zachodnich bo części drogie, a do sipmy i warfamy nie mam przekonania a metal fach przynajmniej ma te walce jak myślicie czy to dobry wybór??? chcę żeby była to prasa a nie zwijarka :rolleyes: no i prasa tylko do słomy do siana żal by mi było ciągnika

kuba5997    9

kup se pasówkę bo walce w słomie nie są za zbyt dobre a ja bym chciał sobie kupić bo jak moje to moje i troche na usługach robić

Wiadomość z agroFakt.pl

Miras258    0

polecam ci metal fach. z czesciami nie bedziesz mial problemu i wedlug mnie sa mniej awaryjne od sipmy i warfarmy ;)

wertus    0

C-330 da radę w słomie z kr125 kiedyś sam takim zestawem prasowałem. Co do części do zachodnich maszyn to nie są tak drogie, raczej porównywalne cenowo, a jakościowo to nie ma co porównywać. Z dostępem do części też nie ma problemu, jedyne co to czasami trzeba troszkę poczekać na kuriera.

qazi    57

mieliśmy starego claasa przez 6 lat i jakoś mi ceny części nie przeszkadzały a to z prostego powodu bo nie były potrzebne, więc argument cen części uważam za nie trafiony, bardziej bym patrzył pod kontem awaryjności a raczej jej brakiem (oczywiście wszystko może się popsuć)

szymonp24    0

wiadomo kto na jaką popadnie ;)

może ktoś sprzedaje metal facha z lubelskiego??

czy do 20tyś kupię w dobrym stanie??

tomi382    98

czekać na kuriera to może nie będzie co prasować po tych 2 dniach

Chyba robisz przegląd przed sezonem? ;)

I wszelkie naprawy powinno sie robić na bierząco żeby sie nie obudzić z ręką w nocniku i nie czekać w sezonie na kuriera. Tak samo dostęp do części jest do krone jak i do polskiej, Krone obsługuje Rojęczyn a Sipmę Lublin ? Przecież nie będziesz jachać 400km bo jakąś część?

szymonp24    0

kolego u mnie części do sipmy warfamy lub metal facha mam w najbliższym mieście a np do welgera trzeba jechać ponad 200km

qazi    57

a wicie dlaczego tak jest? bo części które nie idą nikt nie zamawia i nie trzyma na półkach, od ręki są tylko części które często trzeba wymieniać

pawelwlosty    6

Wracając do tematu to polecam ci prasę firmy carraro sam taką mam i powiem ci że jest tekka na ciągnik 3p spokojnie będzie chodził ,z częściami też nie bedziesz miał problemu bo pasują od sipmy . Jedyną wadą jest niestety wąski podbieracz

tomi382    98

kolego u mnie części do sipmy warfamy lub metal facha mam w najbliższym mieście a np do welgera trzeba jechać ponad 200km

Zauważ że 30% rolników ma blisko do danej Agromy z częściami do pras a reszta zamawia kurierem

kuba5997    9

metal facha raczej nie bo szkoda 3p a która prasa jest lżejsza metal fach ten najmniejszy

czy sipma z 279/1 czerwona

kuba5997    9

metal facha raczej nie bo szkoda 3p a która prasa jest lżejsza metal facha najmniejszego

czy sipma z 279/1 czerwona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez hassi37
      Mam pytanie do użytkowników pras fendt jak  prasy tej marki się wam sprawują a mianowicie mam możliwość zakupu prasy 2600 vs z 2010 r 16000 bel zakupiona u polskiego dilera prasa od gospodarza proszę o podpowiedz co w niej sprawczać podczas zakupu .Pilne
    • Przez adi121233
      Ostatnio zakupiłem prasę Gallignani 3200 Turbocut. Posiada rotor jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, działa on na zasadzie sieczkarni w kombajnie zbożowym np. w bizonie. Wałek z przykręconymi nożami który obraca się z dużą prędkością i do tego przeciw ostrza (noże) które wysuwają się z podłogi. Potrzebuje informacji na temat tego rotora, może ktoś coś takiego widział, coś słyszał, chciałbym się czegoś o tym dowiedzieć. W celu sprawdzenia prasy prasowałem słome z rozwiniętej beli, noże (przeciw ostrza) były wyjęte a pomimo tego ze słomy zrobiła się straszna sieczka. Teraz nasuwa się pytanie czy w polu podczas prasowania kruchej słomy też będzie się tak dziać ? Jutro postaram się załączyć zdjęcia tego rotora a tymczasem wysyłam zdjęcie na jakiej zasadzie to działa. Czekam na wypowiedzi

• Przez DominikPaweFilipczak
      Witam potrzebuje opinie na temat prasy ferabolli ff44 jeśli ktoś posiada ten model prasy proszę o opinie tzn wady zalety jak z częściami awaryjności itp?
    • Przez danekk
      Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:
    • Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.