c-360iju

c-360 3p -> c-360 4p

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
nie rozwalił by skrzyni jak juz bo zwykła 60-tka z silnikiem ursusowskim jej nie rozwala a ja w mojej 60-tce od 6 lat silnik od zetora 80 koni :) :) :) i co zatkało kakao! :)

Tyle koni to by skrzynia nie wytrzymała na C-360..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

By ją potrzaskało w drobny mak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Przecież w galerii jest ursus c-362 z większym silnikiem ok 80km. Ale exsport miał pewnie trochę inną skrzynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zapodaj linki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a niewiesz z jakiego sprzętu ten silnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

mi kupel opowiadał ze ma silnik od c385 i znajomi to potwierdzają, ale sam ciągnika osobiście nie widziałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niepodobny do C-360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

u mnie w okolicy identyczny jeździ, ojciec u kolesia kombajnem kosi, ale silnik ma taki jak w c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

sory ale zapomniałem om tym temacie :angry: a fotki naprawdę nie mam jak zrobić bo nie mam aparatu :angry: ale ja wam nie kłamie ten silnik zmieniłem bo w mojej jednej 60-tce miałem silnik do remontu a sąsiad miał do sprzedania silnik zetorowski nie wiem czy to na pewno 80 koni ale jak z nim gadałem to on tak gadał ale zapewniam ze idzie lepiej jak orginalny silnik z 60-tki i to owiele lepiej, czuć tą moc a skrzynia to tylko jak wyła tak wyje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

no tak 52xx , 62xx, 72xx to może i tak bo od nich można wrzucić silnik do 60 ale 80km to chyba od 77xx ale nie wiem czy on pasuje do 60 bo ma większe wykorbienie wału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

77xx ma wlasnie inne wykorbienie walu i inny skok tloka czyli nie wiem czy da rade tam to wlozyc :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

80 KM raczej by nie pasował, bo seria classic kończyła się chyba na 77 KM, a silnika od 385/8011 nie da się wstawić.

Co innego wstawić silnik z 7211. powinno być dużo łatwiej :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

od 62xx 72xx silniki pasują na żywca a do 3p można wstawić od ursusa 45xx też prawie na żywca bo nie jestem pewien czy sprzęgło będzie pasować na wałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal91    0

Mojego kolegi szfagier ma c360 4p ladnie chodzi skrzynia moze szybciej siada ale cos za cos.

Ten ursus 4p chodzil nawet z przyczepa mengele 8 tonowa w sianokiszonce i dawal rade nawet sam wjezdzal na pryzme :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Nie wiem do czego zmierza temat

Ale 3p jak jest dobry to go nie zdusi wiec poco wkładać 4p


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017
Mojego kolegi szfagier ma c360 4p ladnie chodzi skrzynia moze szybciej siada ale cos za cos.

Ten ursus 4p chodzil nawet z przyczepa mengele 8 tonowa w sianokiszonce i dawal rade nawet sam wjezdzal na pryzme :lol:

chcialbym to zobaczyc,nawet pustą.18 lat masz a bajki jeszcze ogladasz


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

temat zakładam z prosby kolegi. Chciałem się zapytać czy dało by się do 3p założyć 4 cylindrowy silnik perkinsa? Czy potrzebne by były jakieś duże przeróbki? Czy pociagną by wtedy 4 skby na ziemiach 5-tej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj