F1traktors

Fendt 312 Vario

Polecane posty

yarecki12    2

minusów nie ma - poprostu jest taki dodatek - chcesz korzystasz, nie chcesz nie otwierasz i tyle.

Mam w 2 nh otwierane szyby, może raz otworzyłem - komuś może się przydać otwieranie - ale samo to że szyba jest otwierana w niczym nie przeszkadza nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

Mój tata ma pytanie do posiadaczy 300 dotyczące ile pisze wam w dowodzie ilość miejsc:Czy 1 sam kierowca,czy 2 kierowca i pasażer.

Według mnie 2 bo ma siedzenie dla pasażera z pasami, ale niech się wypowie użytkownik.

 

Dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Homologacja jest na dwie osoby, jeśli urząd komunikacji przeczyta świadectwo homologacji, to wpisze 2 osoby :)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

Pytam się dlatego iż zetory niektóre miały aż 3 siedzenia i były rejestrowane na 1 osobę.

 

Dobra a co jest napisane w świadectwie homologacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

przedstawiciel Korbanka, jak sie pytałem jak jest w Fendtach powiedział że tak samo jak w moim MF, czyli w homologacji jest dwa miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

@Piters182 normalnie powinieneś napisać w dziale 200 vario a nie 300 vario.Znalazłem zdjęcie amortyzacji jak wygląda w 200 ale w wersji sadowniczej:

Amortyzacja - ciągniki, traktory FENDT 200 Vario

W zwykłych chyba tak samo wygląda ale nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KA2    0

Witam   ile wam pala na  ha  w orce wiem ze zalezy od  ziemi  klasy iii ale orjetacyjnie  jaka moc   jaki płog czy spali  np 12 l na  ha   czy 20  pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fed334
      Witam!
      podczas rozłączenia przedniego napędu, występuje szarpnięcie, rzucenie przednimi kołami w ciągniku.
      Także podczas hamowania, kiedy po zakończeniu hamowania i puszczeniu pedału hamulca(wtedy rozłącza się przedni napęd automatycznie) występuje szarpnięcie.
      załączenie napędu wygląda bez zarzutów.
      Co może być przyczyną?
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem


    • Przez rzeznik13
      Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez LukaszBONQ
      witam,
      mam fendta 312 vario 900 mth, tydzień temu po dłuższej przerwie podpięty został do beczki i okzazało się że pod obciążeniem nie ma mocy oraz dymi tak że wczorajsza chmura nad Łodzią to pikuś... Ja nie chcialem sam kopać, wiedzy też zbytnio nie mam i autoryzowanego mechnika zaprosiłem z Lipin. Jako przyczynę awarii zawór recyrkulacji spalin wykluczył, zdemontował turbosprężarkę - oddalem do sprawdzenia i okazalo się że ok. Potem wykręcił wstryski (to jest comon rail), dziś okazało się że też nie są przyczyną awarii. No i widzę że facet już nie wie gdzie szukać, a traktor potrzebny... Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem? Może jakieś sugestie? Z góry dziękuję
    • Przez Gumis32
      Mam takie oto pytanie co do tego ciągnika znajdujące się powyżej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj