Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Vril
      Mam pytanie do Was -kupiłem sobie "niby" wyremontowany cyklop -brałem w ciemno bo był tani.
      Niby gość go wymalował ,dał nowe węże ,"niby" założył regenerowaną pompe oraz rozdzielacze .
      Problem polega na tym że niby jest olej wszystko działa tylko jak ma coś powiedzmy 500 kg podnieść
      to ani drgnie do góry -nie mam pojęcia co to ma być -może ta pompa nie jest do końca zregenerowana
      Proszę doradźcie coś
    • Przez Damianosek
      Witam.Mam problem z moim cyklopem od samego początku gdy go kupiłem słabo podnosił.Kupiłem nową pompe nowy rozdzielacz siłowniki są po regenereacji olej jest dobry a on dalej słabo podnosi jedynie na boki szybko sie obraca i łapy sie szybko opszczają.Koledzy pomuszcie mi bo już nie wiem co mam robic tyle obornika do wywiezienia a ja z miesiąc mecze sie z tym złomem.Dodam ze ostatnio sprawdzalem ciśnienie na zegarach i było było dobre więc czego to wina żetak słabo podnosi ??? pozdro
    • Przez 6340zetor7441
      Witam ktoś tu z obecnych ma na sprzedanie w rozsądnych pieniążkach chwytak do bel na tylny podnośnik - Sipma Rozmaryn, Metal fach lub pochodne? Mile widziane Mazowsze, północne Mazowsze.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Obikey
      Zastanawiam się nad zakupem takiego "cuda", ale obawiam się otrwałość tej konstrukcji. Poza tym, czy taka koparka sprawdzi się w realiach gospodarstwa rolnego? Proszę o opinie użytkowników podobnych urządzeń. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Mikrus 12 T
    • Przez Gorbaczow
      w związku z tym ze nasz cyklop ma już 30 lat musimy go wymienić na cos nowszego - ale nie nowego bo za drogo - myślałem o ładowaczu produkcji czeskiej UNHZ-750 (ND-4) co o nim wiecie - czy warto się pąkować w ten sprzęt

Powód Edycji: ortografia, edytowane przezNikita_Bennet

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.