Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sjergiej

Bajer w podnośniku t-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
Sjergiej    0

Może to troche głupie pytanie ale jak działa ta blokada podnośnika w t-25 a konkretnie jak się jej używa (wiem że tam jakiś mały cypelek się wciska na siłowniku). Prosił bym o dokładne wytłumaczenie jak tej blokady używać? (tzn. w jaki sposób ją uruchomić). I jak myślicie? czy było by to pomocne w orce.

zorzyk2    50

Na tłoczysku masz przesuwną łapkę , która naciska na ten cypelek i otwiera swobodny przepływ oleju. To prosty sposób na regulację zakresu opuszczania ramion podnośnika.

UrsusCzesio    303

W orce bez kółka się to przyda :lol: Albo gdy rozdzielacz juz puszcza i maszyna opada po drodze zalbokujesz i trzyma :(

Wiadomość z agroFakt.pl

Wladus25    0

Mam pytanie jaką najlepieej zalożyc pompe do t25 ?

Co roku pęka mi pompa hydrauliczna. i nie mam pojecia dlaczego? Fakt faktem ze te nowe B) pompy mają te tulejki w środku aluminiwe.

Czy przyczyną pękania moze być wycieranie sie tulejek i tarcie o obudowe co powoduje w niej podciśnienie i dlatego pęka czy może jakaś inna przyczyna . Prosze o pomoc :D

Zazwyczaj przyczyną pękania pomp jest podkręcenie zaworu ciśnieniowego w rozdzielaczu, lub obciążenie pompy na zimnym oleju.

Wladus25    0

to raczej nie to oolej był gozgrzany a zawór ma zmniejszone cisnienie bo jak wczesniej rozerwało to zmniejszyliśmy

pic2ek    5

ale nawet ciutkę większą pompę można chyba załozyć prawda? rozdzielacz to spokojnie powinien wytrzymac :)

volvo    23

Kolego, możesz spokojnie zakładać większą pompe. Ja mam NSZ16 i śmiga kilka lat. Nic nie pęka.

Podnosi niesamowicie

pic2ek    5

no włąsnie tez słyszałem ze mozna załozyc troche większą chyba od pronara i jest oki, i rozdzielacz tez spokojnie wytrzymuje. ale wspomaganie i rewers we włądku to dla mnie fajniutki dodatek :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować