kamil122334

Case International 633

Polecane posty

kamil122334    0

Chcę kupić CASE International 633 z ładowaczem 3 sekcyjnym :D Mam pytanie czy on jest wadliwy czy w miarę solidny. Proszę o szybką odpowiedz Dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Podbiję temat.

Nosze się z zamiarem zakupu jakiegoś małego ciągnika w miejsce C360.

Rozważam zakup właśnie starego international do mocy około 60KM i z napędem tylko na tył. Chyba że są 4x4 o długości max 360cm.

Dlaczego odradzacie stare internationale jeszcze przed CASE?

Jeśli to zły pomysł to co innego można kupić do mocy 60-65KM max? (żaden ursus nie wchodzi w grę)

Kwota max 15kzł. Rocznik w zasadzie nie gra roli, ale nie starsze niż 1978.

 

Czym się różnią International od Case International? Niektóre modele były w dwóch wariantach...

Dla przykładu 485XL, był International i Case IH. Oba mają silnik D-179, ta sama skrzynia, te same parametry, jedyna różnica to data produkcji, IH kilka lat młodszy.

Edytowano przez Levis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

dlaczego nie stare ? Otóż znajomy miał IH744 a potem Case IH 745XL i mówił że tym 1. to nie robota. Dopiero tym 2. to robota szła. Kuzyn ma IH574 i bez przerwy ma jakieś awarie. Chociaż też wiele dobrego słyszałem o starych IH. Nawet sam miałem kupować IH574 ale z facetem nie mogliśmy dojść do zgody. Być może to zależy jaki egzemplarz sie trafi. Tu na forum @soltys48 czy jakoś tak ma starego IH i bardzo go sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Mam IHC 644 z 78r już od ok 6 lat i według mnie jest to bardzo mocna i mało awaryjna maszyna jedynie co w nim wymieniałem to tarcze i docisk sprzęgła bo swego czasu dużo pracował z turem a i ostatnio wymieniałem sprężynkę na wodziku bo biegi wyskakiwały. 4 cylindrowe IHC to są bardzo mocne silniki a ten metaliczny głos silnika po prostu brzmi super. IHC seria ?44 polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Zastanawiam się nad 633 z 1977r bo takiego mam w swojej niedalekiej okolicy dostępnego. Wiadomo że wiele zależy od tego w jakim stanie jest dany egzemplarz. Takie awarie jak wymiana sprzęgła po kilkunastu latach eksploatacji to żadna awaria. Gorzej jak te modele mają jakieś wrodzone wady typu pękające wały, bloki, padające pompy wytryskowe/hydrauliczne po kilkuset godzinach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Jeżeli w dobrym stanie ten 633 to na pewno jeszcze sporo pochodzi. Miałem trochę do czynienia z 3 cylindrowcami tylko ze modelu nie pamiętam ale wiem że te małe są bardzo skrętne a i hydraulika jest mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Ja mam 1055xl z81roku i jedynie co miałem z nim problem to hydraulika.Tuchola wzieła kasę za regenerację pompy i orbitrolu a po miesiącu i tak musiałem kupić nowe i ponad rok już mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Zawsze można zadzwonić albo napisać maila z zapytaniem :) Ciągnik widać zadbany ale nie wiadomo jak to jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spyke1004    1

Koledzy nabyłem case international 633 i nigdzie nie mogę znaleźć korka kontrolnego oleju od skrzyni??

I drugi mój problem to nie wiem czy skrzynia i hydraulika zewnętrzna jest na jednym oleju czy osobnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
    • Przez gandi77
      Witam koledzy co może być przyczyną takiej awarii case mx 135 na 4 półbiegu nie ma siły się poruszać dzieje się to na każdym biegu,pozostałe półbiegu działają normalnie ,nieraz jak jadę drogą szybciej to się włączy ale jak zmienię połówkę i chcę z powrotem na 4 półbieg to zwalnia i nie chce jechać. Miał może ktoś taki przypadek albo wie co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj