Stasiek30

Ładowacz Quicke

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal4610    142

no nie wiem bo nic nie pisze czy ma rozdzielacz a ma 2 sekcje... Chyba że masz dużo wyjść w traktorze to myśle że warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek30    3

Ma rozdzielacz 2 sekcyjny i mocowania też. A i mam jeszcze pytanie czy trudno jest dołożyć 3 sekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma rozdzielacz 2 sekcyjny i mocowania też. A i mam jeszcze pytanie czy trudno jest dołożyć 3 sekcje?

Jest kilka możliwości dołożenia trzeciej sekcji.Można:

-dołożyć elektrozawór który będzie dzielił jedną sekcję na dwie (np. wciskasz przycisk-zamykasz krokodyl, puszczasz przycisk-nabierasz łyżkę to samą dźwigienką.

-kupić nowy zwykły rozdzielacz trzy-sekcyjny

-kupić nowy rozdzielacz na joystick który będzie obsługiwał 3 sekcje

-podpiąć trzecią sekcję pod rozdzielacz ciągnika (jeśli po zamontowaniu tura pozostaną wolne wyjścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

można zawsze szersze widły dorobić napewno mniej roboty niż z 3 sekcją


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

-kupić nowy rozdzielacz na joystick który będzie obsługiwał 3 sekcje

 

Do joystic'a na linki może być tylko podłączony rozdzielacz 2 sekcyjny + elektrozawór jako 3 sekcja.

Sam elektrozawór to koszt ok. 400zł + cena przewodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek30    3

Ładowacz kupiony. Sprzedający dołożył mi nowy rozdzielacz 3 sekcyjny i przewody hydrauliczne.Po zamontowaniu okaże się czy to był dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

krokodyla sam sobie robisz lub przerabiasz z tych wideł czy kupujesz?do jakieg ciagnika go zakładasz?


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a czy możesz wrzucić fote mocowań? bo zastanawiam sie nad podobnym i chce zobaczyć jakie masz mocowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek30    3

Krokodyla bede robił z tych wideł a mocowania musze przerabiać troche tz.musze przewiercić otwory na śróby bo te nie pasują żeby przykręcić do ciągnika. Będzie założony do Lamborghini 754DThttp://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/101160-lamborghini-754dt/.A tu zdjęcie mocowania

sdc12277s.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

dzięki za zdjęcie;) zastanawiałem sie nad nim i byłem ciekaw czy by sie nadał do mojego forda ale widze że drążek kierowniczy by przeszkadzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek30    3

Tam gdzie ja go kupowałem mieli dużo różnych mocowan i można było sobie wybrać które bedzie pasować bez jakichś wielkich przeróbek. Ja wybrałem te mocowanie bo tylko musze przewiercić inaczej otwory do śrób. Tak więc i ty byś dopasował do swojego ciągnika gdybyś kupował tam gdzie ja. A mają tam jeszcze sporo takich samych ładowaczy jak ja kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampa    0

koledzy jak zrobić samoróbke krokodyla do tura 2 ekcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trawis7    0

chłopaki potrzebuje instrukcje do tura Quicke Q7.... nie pamiętam numeru joystick jest elektryczny nie linki

 

chłopaki potrzebuje instrukcje do tura Quicke Q7.... nie pamiętam numeru dokładnie

joystick jest elektryczny nie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in2dex    0

Ja kupiłem podobnego quicka (jak nie takiego samego)od tego samego sprzedającego. Stasiek jak go zamontujesz wrzucisz fotkę? Ja montuje go do ursusa 914.


To nie forum magii i czarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustlikus    2

Ja mam z tym sprzedawcą troszkę złe wspomnienia ale może się poprawił;) Myślał ktoś z was nad turami od polskich prywaciarzy? po 10 tyś są na allegro ja mam od jednych takich krokodyl i chwytak do bel, no i trzeba im przyznać że się sprawdzają;)


Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in2dex    0

Przekręcił on Cb? Ja też do końca z transakcji zadowolony nie jestem


To nie forum magii i czarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustlikus    2

Tak w skrócie to ja tego nie oglądałem przywiózł w nocy z całkiem innym mocowaniem;) potem go tam zatachałem (całego tura) i wziąłem innego niby z dobrym mocowaniem:P ale co tam:P oczywiście złe:P No to było trzeba całe u spawać... z tego co dali... Dodatkowo wszystkie bolce i tuleje prawie ze wymieniłem... tłoki były ustawione tak aby nie było widać że tłoczysko jest obite młotkiem... Lało się jak... No ale teraz tur już ok po remoncie;) Tylko parę groszy kosztowało;) No i roboczogodzin:) Maszyna nie do zdarcia teraz;]

 

Ogólnie to pogadać dokładnie na miejscu i powinno być w miarę ok;) A no kawałek tura sami robili bo są różnice materiałowe;) Ale to dopiero po jakimś pół roku zauważyłem;) Mam do niego naprawdę kawał drogi i na tym skorzystał;)

Edytowano przez Gustlikus

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in2dex    0

A jakiego tego tura brałeś i do jakiego traktora? No mój jest w trakcie montażu. No trochę za mały do 914, ale już tak być musi. Jutro, albo pojutrze będzie zamontowany to napisze co i jak


To nie forum magii i czarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj