szymus09

John Deere 3350 słabo podnosi

Polecane posty

szymus09    0

Mam problem z podnośnikiem w ciągniku John Deere 2020.Problem polega na tym ze podnośnik bardzo powoli podnosi pomypy zakupiłem obydwie nowe i niewiem dalej co jest uszkodzone.
Proszę o szybką pomoc.

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

Może masz którąś rurkę przytkaną co idzie olej? A tak jak kolega wyżej napisał czy reszto działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

A jak ze stanem oleju? Wymieniłeś również wszystkie filtry oleju? A czasem nie pomyliłeś rurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

Ale tam to tylko smoka chyba można czyścić a drugi sie wymienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus09    0

Ale tam to tylko smoka chyba można czyścić a drugi sie wymienia

gdzie jest drugi filtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

Jeden filtr jest z boku a drugi powinien być pod spodem przy ramionach. Odkręcasz śrubę na klucz czterokątny i jest w środku taka siadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus09    0

Jeden filtr jest z boku a drugi powinien być pod spodem przy ramionach. Odkręcasz śrubę na klucz czterokątny i jest w środku taka siadka.

ale jak odkręcam pokrywe ta pod siedzeniem od podnsnika i ta dzira co powinen isc olej z cisnieniem to on z tej dziury ledwo co leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

podaj adres poczty to wyśle Tobie zdjęcie filtra który jest pod spodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus09    0

podaj adres poczty to wyśle Tobie zdjęcie filtra który jest pod spodem

szymus0@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

A spróbuj zalać tą pompę z przodu i zobaczysz czy ona działa. Chwilowo nie mogę wysłać wiadomości z poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleny    1

Nie masz pojemnika z przodu? Jeśli go nie masz to bańka 5 litrowa z olejem podłączyć do przewodu którym zasusa ona olej i wtedy zobaczysz czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus09    0

Nie masz pojemnika z przodu? Jeśli go nie masz to bańka 5 litrowa z olejem podłączyć do przewodu którym zasusa ona olej i wtedy zobaczysz czy działa.

wyprobuje to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarus    0

witam,

mam podobny problem. JOHN DEERE 1120. Wymontowałem orginalny rozdzielacz (był wytelepany) i zamontowałem na błotnik, jednosekcyjny od kombajna ziemniaczanego. Tylko problem, węże się naprężają a siłowniki ani drgną. Odkręcałem węże przed cylindrami siłowników i olej pcha. Przyznaje, olej niby rok po wymianie, ale barwy brunatnej, błotnej. Jutro wyminie filtr i olej.

 

PS. Czy rozdzielacz jednosekcyjny, pracujący z siłownikiem jednostronnego działania, potrzebuje mieć zrobiony powrót. Mam na myśli ten zawór obok zaworu ciśnieniowego. Czy można gniazdo zagłuszyć?

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarus    0

Odpowiem sam sobie;)

Teraz kiedy nastała wiosna. Olej zrobił się rzadszy i tym samym tur działa świetnie.

Pewnie Agrolu nie jest olejem na mrozy (który jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys5932    0

Witam nie dawno kupilem mojego jelonka i jak pojechalem w pole i troche sie zagrzał olej to słabo podnosil. POdnosil tylko (na dużych obrotach) tak samo obracal pług ale skrecalo sie dobrze zauwazylem ze ma tez malo oleju sprawdzalem na odpalonym silniku mysle ze to bedzie tylko to . A mam jeszcze pytanie on ma dwa zbiorniki na paliwo jak to jest zrobione?? w ogóle co sadzicie o tym modelu jest to 91 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj