bigosek54

Deutz Fahr Agrofarm 410 z turem czyJohn Deere 5080R a może coś innego...

Polecane posty

bigosek54    1

Mam zamiar kupić ciągnik 85 km najbardziej podchodzą mi te dwie marki (bardziej deutz) ale posłucham również waszych opini na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmak    0

słuchaj kolego ja zamierzam kupić ciągnik 100 km i zdecydowalem sie na jd, df też miałem na uwadze, ale ich serwis nie spełnia moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

ja jestem bardziej za deutzem bo mam agrotrona m 620 i serwis jest git...a dlaczego nie spełnia masz deutza czy gdzieś słyszałeś??

 

John Deere 5080r-150 tys.wyposażenie full

Deutz fahr agrofarm 410-131 800tys.,tur stoll fz 30-30800tys.,łyżka,paleciak,krokodyl

(do wykorzystania mam 150tys.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Ja bym ci polecał JD 5080r jeździłem nim i bajka. Sąsiad ma 5090r z turem i piękna sprawa. Chodzi super. W każdej pracy się sprawdza. Moim zdaniem przewagą JD nad DF jest to że ma pełną ramę i to jest jego atut zwłaszcza jeśli chodzi o tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

jakby mi starczyło na johna z turem to bym wziął go z turem ale mam za mało pieniędzy czyli rama mi się nie przyda...a jeździłeś w polu podczas pracy czy gdzie....mój znajomy jeździł 5080r i mulił mu

 

a tym bardziej że tur mi jest potrzebny..ile można jeździć c-360-tką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jaką ma skrzynie DF w twojej ofercie? JD ma w standardzie 4 półbiegi a DF maksymalnie może mieć 2.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Ja 5080r jeździłem po placu. Ale za to sąsiad ma ten 5090r i nie narzeka. Ma do niego pług Kverneland AB100 i rozkręcił go na maksa i szedł bez problemu. Ostatnio z nim piach woziliśmy to ty JD to wjeżdżał w dół i wyjeżdżał bez problemu, bez przeciw wago choć czasem by mu się przydała. Robi nim wszystko, jest to jego główny ciągnik.

 

I DF chyba nie ma EHR, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

MDSikor pomyliło ci się df ma 4 półbiegi i to ni4e maq zamiaru się w nim zmienić...i ma EHR innego rewersu nie chce widzieć a ile skib ma ten pług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

MDSikor pomyliło ci się df ma 4 półbiegi i to ni4e maq zamiaru się w nim zmienić...i ma EHR innego rewersu nie chce widzieć a ile skib ma ten pług

chyba ci sie myli bo DF ma tylko 2 półbiegi pod obciążeniem w skrzyni 40x40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ten ładowacz nie za duży? Który z tych ciągników jest wiekszy gabarytowo? Do 5R można założyć stolla FZ30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

trochę duży ale moge wziąć też fz 20 chyba...john deere jest gabarytowo większy...ale mnie nie stać na tura do jd

 

aha ;]...ew to nie mogę wziąć profi line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45
kamil41    29

czyli z jakim wypasem dokładnie te ciągniki? ceny netto oczywiście? jaki osprzet do tego tura w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek21    0

deutz ma tylko hi i lo czyli to samo co jasiek w wersji m. Ja ogladalem te ciagniki bo stoje przed podobnym wyborem i bedzie to jd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

ah taki ja myślałem że obrotowy..

 

no co bajery...klima,siedzenie grammera,okno w dachu,rewers EH,radio,siedzenie pasażera

 

hi lo czyli co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Własnie, jakie ma dokladnie wyposazenie JD za te 150tys?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMat    45

Za te 150 tyś netto. no to to co poprzednicy pisali Jest full wersja komfort, kabina klasy premium. Mnie się bardziej podoba JD. Może to też trochę przywiązanie do marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj