Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adamek21
      Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem zetora 5211i dopiero uczę się jego obsługi i potrzebuje pomocy. Mam kilka pytań
       1 jak dobrze ustawić te wajchy od podnośnika i od czego one są
      2 czemu podczas włączania wajchy od womu podnośnik idzie do góry
      3 a po wyłączeniu opada
      4 jak obsługiwać  wajchę od kipra i które to jest
      w miarę możliwości proszę o zdjęcia jeśli takie posiadacie
    • Przez radek1996
      Witam, jestem posiadaczem takiego zetora mam problem z turem (tur 3 sekcje)wolno podnosi  wymienilem pompe na niby wydajniejsza (42l/min) zawór podkrecilem ale to i tak nic nie daje róznica miedzy ta pompą a starą jest niewielka i nurtuje mnie ciagle to ze gdy nie obsługuje tura a jest wlaczona pompa to ona wyje  do tego stopnia ze jest to odczuwalne tak jakby traktor dusilo dodam ze tur jest wpiety w wyjscie hydrauliczne . Filterek i magnez obok pompy czyszcze co dwa tyg okolo, filtr hydrauliki wymieniony . Dodam ze gdy podpiąłem weze do innego traktora wydajnosc okolo 50 l tur zeby was  nie sklamac bardzo szybko dzialal nawet chyba za szybko. 

Czy da sie wpiac tak tura zeby nie byl pod wyjsciami hydraulicznymi ??

Czy ma ktos z was moze w takim traktorze pompe na wom ? jak to działa

• Przez michal70920
      Witam
      Mam własnie taki problem a mianowicie mam ciagle zapowietrzony układ hydrauliki siłowej zetor 8540 i jak go  odpowietrzyc.
    • Przez dmowski1939
      Witam. Ryzykuję jakieś ostrzeżenie, ale po tylu latach na forum wolno mi chyba założyć pierwszy temat. Do Zetora 52 11 planuję zakupić siewnik zbożowy. Będzie to Poznaniak 420/3d bądź Agromasz SR 300. Czy podnośnik da radę, oczywiście, pełnej pojemności skrzyni nie wykorzystam. Te siewniki ważą 700-800 kg. Proszę o odpowiedzi tylko tych którzy to sprawdzili w praktyce. Pozdrawiam
    • Przez Vincero
      Witam
      Nie wiem czy w dobrym miejscu dodaje temat ale mam problem z wspomaganiem w moim Zetorze 7211
      Otóż od pewnego czasu zapalam ciągnik a koła samoczynnie same się zakręcają w lewo .. po chwili działa wspomaganie odkręcę i działa wszystko lecz za jakiś czas znowu nie mogę w prawo ciężko idzie kierownica ..
      z tym problemem zajrzałem do filtra ewidentnie do wymiany olej brudny i lekkie drobinki metali widzę pływają , dodam jeszcze że było go stanowczo za mało ... mam zamiar wlać nowy olej dokładnie Boxol 26 czytałem że może być lecz nie wiem jak z całego układu pozbyć się starego oleju ... ?
      Jak ktoś miał podobne problemy i wie jak szybko i skutecznie naprawić ten problem proszę o pomoc .
      A może jakiś inny wlać ? jaki używacie ?