Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek10314

rozrzutnik do Renault 103.14

Polecane posty

Grzesiek10314    196

zamierzam kupić rozrzutnik obornika do mojego renaulta.

ciągnik ok 100KM, myśle o rozrzutniku 8-9 ton, zastanawiam się nad rozrzutnikiem IC-ZPCZ-1105(T088),

czy to dobry wybór?, ile taki nowy może kosztować?

 

pozdrawiam Grzesiek10314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 rozrzutnik  ten co podałeś bardzo fajny stara sprawdzona konstrukcja FORTSCHRITTa   a pro po jego ceny 50 tyś zwykły 60 tyś  ocynkowany 

 

 

 

Powiedz jeszcze ile masz kasy to może uda sie coś innego doradzić natomiast   IC-ZPCZ-1105 chyba  stawiałbym w czołówce bo po zamontowaniu nadstawek jest spora przyczepa zresztą masz filmik  

 

mam nadzieję ,że się @marcin6030 wypowie bo chyba on ma taki rozrzutnik 

 

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/1289734138/gallery_28873_71_226532.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

nio ja spotkałem sie z wieloma rozrzutnikami ale T088 zaskakuje swoją prostotą tanim kosztem napraw - głownie leca sprzęgiełka na wałkach koszt tego to 10zl umnie tych rozrzutnikow jest 10 sztuk i naprawdę dają radę a mieliśmy z Uni 3 sztuki to po 3 sezonach spaw był naspawie ;) nio i testowaliśmy Lubelski rozrzutniki to porażka nio ale jak mamy 6000szt krów to T088 zdają egzamin polecam

A co do 100KM to wzupełności wystarczy jak Pronar 1025 sobie z nim świetnie radzi więc śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

o bez kitu! bardzo mi sie podobał ten filmik! Tylko ze mało osób ma ten rozrzutnik pewnie! a jak długo jest produkowany?? ile ton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

to jest to samo co stary FORTSCHRITT T088 nic nie zmieniony tylko że można kupić wersję ocynkowaną więc ma takie same parametry i właściwości jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

MANIEK21071995

cena teĹź taka sobie. Chyba jednak zainwestuje w T088 uĹźywany tak do 30-35 tyĹ.

cichy84

wĹaĹnie sĹyszaĹem Ĺźe sÄ to bardzo wytrzymaĹe rozrzutniki, a jak juĹź coĹ siÄ zepsuje to naprawa jest tania.

A moĹźe ktoĹ ma jakiĹ inny pomysĹ co do rozrzutnika w cenie do 35 tyĹ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj