szymus09

Case MX

Polecane posty

szymus09    0

Witam. mam case i nie wiem do czego słuzy przycisk przy zmianie biegów i ile jedzie wasz case

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

przycisk od przodu dziwgni słuzy do schodzenia półbiegami w dół, następuje wtedy dłuższe wypełnianie koszy olejem, a co za tym idzie zmniejszenie szarpnięć poniewaz kosz przez chwilę ma poślizg. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza gdy jedziesz z ciężkim ładunkiem z tyłu, który ma tendencję do pchania schodzisz półbiegami w dóż i ciągnik aż wyć zaczyna bo jest pchany występują wtey duże siły skręcające na wały kilka razy już wymieniałem górny wał wejściowy do skrzyni z powodu ukręcenia na pierwszym otworze smarującym. Więc wniosek taki urzywać urzywać i jeszcze raz urzywać to jest bardzo ważny guzik.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus09    0

a dokładniej to jaki ten case? rok i ile km?

to jest case mx110 1999r

 

a ile jedzie wasz czase bo mój jedzie tylko 30km/h moze cos jest uszkodzone w nim podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

30 jedzie czy pokazuje ? bo to jest zasadnicza róznica bo jak jedzie to masz wersję taką z wolniejszą skrzynią a jak pookazuje a jedzie 40 to masz wpisany zły indeks w komputer


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymus09    0

no to wychodzi na to za wszystko jest ok i mam wolniejsza skrzynie bo pokazuje 29.8 sprawdzalem na nawigacji i jedzie tyle samo

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur19902    0

Mam Case MX 135 1997 rok. A w takim razie jak mowa o tym guziku, to zmieniasz półbiegi jednocześnie trzymając ten przycisk? Czy jak to powinno sie robić? Mam instrukcje ale cała po niemiecki wiec słabo, a po obrazkach to można sie pomylić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

czytaj ze zrozumieniem moje posty i nie zadawaj głupich powtarzających się pytań przecież wyjaśniłem dosadnie na samej górze jak się urzywa i po co jest guzik


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

Działa on tylko na czwartym biegu głównym wciskasz i przytrzymujesz go przy zmianie półbiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur19902    0

dzieki za odpowiedz rapix8, w jednym zdaniu a wiadomo o co chodzi :)

Twojemu poprzednikowi też dziekuje za odpowiedz, ale i tak szczerze mówiąc nic mi ona nie pomogła. pozdrawiam

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

Nie ma sprawy. Jeśli będziesz coś potrzebował na temat MX to wal śmiało postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj