Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tom31    11

No własnie panowie jak sprawuja sie te Cultory 18,4-34 10pr diagonalne,jezdzi ktos na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reifen    0

Czesc, jakie opony mozecie mi polecic do 1614? Aktualnie mam diagonalne 18.4 r34 na tyle i 14.

9 r24 na przodzie. Po asfalcie jezdze sporadycznie. Mysle raczej o jakich z nizszej półki cenowej, Cultor, Petlas itp.

 

Jak po asfalcie jeździsz sporadycznie to można zastanowić się nad zakupem opon nisko-profilowych

14.9R24 =>> 420/70R24

18.4R34 =>> 520/70R34

będą droższe niż standardowe ale mają lepszy uciąg oraz inne plusy

 

Z tych tańszych mogę polecić tzw. ruskie

są na allegro


---------------------------------------------------

sprzedaję opony rolnicze AUTO-SET_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HurtBeskid    0

Jeśli potrzebujecie olejów, smarów lub płynów instalacyjnych 

Zapraszamy do kontaktu www.HurtBeskid.pl +48 502702803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

No własnie panowie jak sprawuja sie te Cultory 18,4-34 10pr diagonalne,jezdzi ktos na nich?

U mnie w firmie sprzedajemy tych opon dużo i ludzie sobie chwalą zwłaszcza za ładny bieżnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taurus, Maximo czy Mitas w rozmiarze 520/70R34 na tył? Taurus i Maxiomo 3400/szt, Mitas 3800/szt? Warto dopłacić za Mitasy?  


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908

Panowie chce zalozyc do zetora 16145 opony na tyl 600/65 r34 i teraz pytanie czy detka od 18.4 będzie pasowala ? Nie bedzie za waska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam ursusa 1201 i tylne opony mają rozmiar 18.4r34. Chciałbym się dowiedzieć jakie szersze opony mogły by zastąpić te co mam ,muszą pasować na orginalne felgi.Czy felgi z oponami z bizona też  by podeszły? Jak tak to z jakiego bizona i jaki rozmiar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

520/70r34 powinny wejść.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauss    0

Koledzy mam pytanie kupilem 1224 z tylu mam opony 18.4 r38 a z przodu mam zalozone 16.9 r24 i nie wiem czy to dobry rozmiar te na przodzie.sa lyse i chce je zmienic jaki rozmiar opony bedzi na 100% zgrywal sie z tylem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Powinny być 14,9 R24, ewentualnie 420/70 R24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

Stoję przed zakupem przednich opon do 12tki (14.9x24) i mam do Was pytanie jakie firmy polecacie ? Na internecie znalazłem różne... Mrl, Ozka, Cultor, Kabat, Mitas, Petlas, Taurus, Farmking. Zaczynają się od 850 zł w górę. Stare mają 8 płócien, nowe niektóre mają 10 czy 14, ale są droższe. Ciągnik chodzi przy rozsiewaczu i wapniarce. Proszę o opinię.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ja bym odradzał te najbardziewniejsze czyli te ozka czy mrl a kupić coś popularnego np. Taurusy bo to naprawde dobre opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Witam. przymierzam się do zmiany przednich opon w ursusie 1634, aktualnie mam na przodzie opony o rozmiarze 380/85r28 i są już podjechane i spękane i chciał bym włożyć szersze o rozmiarze 480/65r28 i tu jest pytanie czy na oryginalna felga w12 r28 nie będzie za wąska i opona nie będzie się rozchodzić na boki i po jakimś czasie pękać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Zakladal ktoś wąskie kola do miedzyrzedzi do ursusa 16.. lub 12.. ? Chodzi o rozstaw 150cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzy    0

Czy ktos zakładał opony do ursusa bez napędu 480/70r34 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Kojarzę Ursusa 902 z 520/70R34. 480/70R34 są odpowiednikiem 16,9R34.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

i takie też zakładali


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzy    0

Tylko ze on niższy wtedy i wolniej jedzie chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

ja miałem c-385 na 18,4x38 i się ciekawie jeździło ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj