Polecane posty

mikad    1136

A tak w ogóle dobrze się czujesz? Masz lewy ciągnik i ogłaszasz to publicznie, tylko patrz jak zapukają do Ciebie smutni panowie w sztywnych daszkach.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nikt nie za puka bo ich to nie obchodzi że ma ciągnik który nie ma dokumentów.Nie ma dokumentów to ciągnik nie istnieje a, co że stoi u niego na podwórku?Może go złożył z części?To nie podlega dyskusji skąd go ma.Nie wyjeżdża na drogi publiczne i ich to nie obchodzi może sobie nawet fruwać po prywatnym a po publicznej drodze nie ma prawa.

 

Ciężko będzie znaleźć takie dokumenty na ciągnik.Możesz go "przepuścić" przez złom.Wydadzą Ci fakturę i normalnie zarejestrujesz :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Taaak oczywiście. Ciągnik istnieje bo stoi u niego na podwórku. Jeżeli go złożył to ma na to dokumenty i nikt się nie doczepi ale jak nic nie ma to jak wytłumaczy jego pochodzenie. Idąc Twoim tokiem rozumowania to mozna komuś podpieprzyć ciągnik, trzymać go na podwórku, nie wyjeżdżać na drogi publiczne tylko po polach i wszystko jest ok.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jeśli zajdzie podejrzenie to policja może sprawdzić czy jest kradziony, przecież każdy zgłasza takie rzeczy, są sytuacje że kupiło się i nie rejestrowało bo stan wizualny kiepski i tylko za stodołą w pługu chodził, umowa zginęła, poprzedni właściciel zmarł itp, mógł być wyrejestrowany, kiedyś nikt nie chciał zaświadczeń o zezłomowaniu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Witam wszystkich serdecznie:) mysle ze pomozecie . z Gory dziekuje i pozdrawiam.

 

Witamy ale podejrzewam że szybko się pożegnasz z tym forum (1 post i takie pytanie).

Twoje pytanie może napsuć krwi administratorowi jeżeli chcesz zalegalizować ciągnik który ma wady prawne (nie musi być kradziony).

No chyba że popiłeś i zgubiłeś dokumenty ale to Ty piłeś i Ty wiesz gdzie się szlajałeś więc tam trzeba szukać dokumentów ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@locke, a powiedz mi jak odbywa sie "przepuszczenie" przez złom??? bo ja mam podobny problem z 1224 ;) mam tylko dowód rejestracyjny i tablice.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co FINN, ciągnik zgubiłeś?         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hehe tak to wygląda... ;) ale nie tak jest...

 

ojciec jak kupował 1224 na przetargu w pgr to dostał ciągnik( oczywiście ;) ) dowód rejestracyjny  i świstek z kasy... ;) no i tak się jeździło po polach tylko, ale ja teraz potrzebuję jeżdzić po drogach publicznych i potrzebuję go zarejestrować :) ale komornika już dawno nie ma aby sporządzić jakąś umowę...  kupowana była na początku lat 90 ;) 


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To co to za komornik  był jak sprzedawał bez umowy, czy jakiejś faktóry?   no chyba że się podzielili kasą z kasjerką?        :P   a ciągnik nie Twój.       :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a jak miał wypisywać faktury ??? jak na placu było kupa sprzętu i jeszcze więcej ludzi do niego... ;)  szło się do kasy dostawało dowód wpłaty i dowód rejestracyjny i kluczyki i chłop się cieszył że już nie bedzie orał 360 ;) a jakieś umowy odbierało się w późniejszym czasie... jak się nie zapomniało... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziwny przetarg, kupowałem w tym czasie na przetargach też, ale zawsze były wystawiane faktury i z tym szło się do wydziału komunikacji, bo z opłaty w US było zwolnione.        :P a w KASIE BYŁO NAPISANE CHOCIAŻ KTO PŁACIŁ I ZA CO?        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

A ja mam inne pytanie, czy da się zarejestrować przyczepektora ojcieckupil w pgr w latach 90 jest faktura jest dowod tylko nigdy nie była przejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem co to jest "przyczepektor" ale jak są wszystkie dokumenty to nie powinno być problemów.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Tylko ktoś mi powiedział ze za niezapłacony podatek doj**ia mi kare ktoś cos wie?


Zarejestrowana była mam stary dowod i talice chyba tez, fakturę tylko po zakupie nie była przejestrowana na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

jest faktura jest dowod tylko nigdy nie była przejestrowana.

  Napisał  WYRAŹNIE, Marcin.      :P

Podatek raczej był zapłacony, lub zwolniony, bo dawno by Ojca ścignęli za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Tego nie wiem bo ojciec już nie zyje. Nie wiem jak działa skarbowka w tamtych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Jak masz fakturę na ojca, a ojciec nie żyje to sprawa spadkowa i raczej powinno hulać. Wtedy całość przeszłaby na Ciebie i byś sobie zarejestrował ją, wcześniej odwiedzając stację diagnostyczną.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

No i na kogo teraz wg dokumentów figuruje? Jeżeli na Ciebie to jedziesz na przegląd, potem do urzędu 121,5zł w kieszeni i przyczepa przerejestrowana na Ciebie.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

@locke, a powiedz mi jak odbywa sie "przepuszczenie" przez złom??? bo ja mam podobny problem z 1224 ;) mam tylko dowód rejestracyjny i tablice.... ;)

 

No więc proszę Ja Ciebie to wszystko odbywa się to tak.Jak masz znajomych na złomie to będzie łatwiej jak nie masz to idziesz i mówisz jaka jest sytuacja że potrzebujesz fakture za zakup ciągnika.Wtedy oni w teorii kupują ten ciągnik jako złom i ty go kupujesz bo ci się spodobał.Oni wystawiają Ci fakturę i z tą fakturą bez niczego idziesz do WK i wyrabiasz dokumenty.

 

Dzisiaj byłem przerejestrować samochód w WK i pytałem się kobieciny w okienku jak to wygląda to powiedziała abym wykombinował tylko fakturę :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj