rafczyk

Deutz Fahr Agrofarm 420

Polecane posty

Pawel1344    6

nie zgodzę się z tym że wszystkie do 130 KM są robione we włoszech bo oglądałem dzisiaj na placu agrofarm 420 GS made in germany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwisnia    0

Tak już użytkuje go 3 tygodnie. to jest dokładnie ten sam SAME co w powyższym linku tylko ma jeszcze ładowacz czołowy.

A co do tego składania to są składane we Włoszech a silnik jest z Niemiec kabina jest włoska. Takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF420DT    0

Witam jako nowy użytkownik forum no i DF Agrofarm 420 DT

175 tys brutto

w cenie szyber dach,klima,siłowniki wspomagające tylni podnośnik,opony 480 przód 540 tył,fotel Grammer,skrzynia 20/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nickfrey    0

Hej

Mam pytanie: jakie maszyny podczepiacie do agrofarma 420 ? chodzi mi głównie o pług, gruber i zestaw uprawowo-siewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieja224    0

Witam ja posiadam takiego agrofarma420pl rocznik bierzący i powiem że też sie pomału uczę ale powiem tak jeżeli chodzi o pług to z atlasem 4skibowym nie ma problemu tylko że w moim wypadku trzeba dociążać przód o jakieś 200kg bo na górkach na glinie ściąga go w oranę. jeżdziłem tez z gruberem 3m i tam problemu nie ma żadnego jeżeli chodzi o siłę tylko też przod trzeba dociążyć trochę.w ciężkich warunkach pali jakieś 10litrów w orce z mojego doświadczenia spalanie wg nie różni się od spalanie w ursusie 1004. tyle narazie wiem jak bd siał to powiem jak radzi sobie z agregatem uprawowym 3metrowym na hatchbacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwinto    1

Witam Wszystkich !!! Jestem od 4 miesięcy szczęśliwym posiadaczem Agrofarma 420 GS Profiline - szerokie opony,wzmocniony podnośnik,siedzenie pneumatyczne,szyberdach,klima w dachu,przygotowanie pod przedni TUZ - to tyle tytułem wstępu.Mam pytanko odnośnie hamulców pneumatycznych przyczepy - są trzy półzłącza - czerwone i żóte ( przyczepa z układem dwuobwodowym) no i czarne (jednoobwodowe).Posiadam przyczepy jednoobwodowe - i tu cały problem bo powietrze jest tylko w czerwonym i żółtym - co należy zrobić (przypuszczam że drobiazg) aby było w czarnym półzłączu ? I jeszcze jedno pytanko ,,wiatrowe,, - jeżeli złapię gumę w ciągniku (oby nie !!!) lub przyczepie jest gdzie podłączyć przewód do pompowania ? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom19    0

Witam Wszystkich !!! Jestem od 4 miesięcy szczęśliwym posiadaczem Agrofarma 420 GS Profiline - szerokie opony,wzmocniony podnośnik,siedzenie pneumatyczne,szyberdach,klima w dachu,przygotowanie pod przedni TUZ - to tyle tytułem wstępu.Mam pytanko odnośnie hamulców pneumatycznych przyczepy - są trzy półzłącza - czerwone i żóte ( przyczepa z układem dwuobwodowym) no i czarne (jednoobwodowe).Posiadam przyczepy jednoobwodowe - i tu cały problem bo powietrze jest tylko w czerwonym i żółtym - co należy zrobić (przypuszczam że drobiazg) aby było w czarnym półzłączu ? I jeszcze jedno pytanko ,,wiatrowe,, - jeżeli złapię gumę w ciągniku (oby nie !!!) lub przyczepie jest gdzie podłączyć przewód do pompowania ? Z góry dzięki za pomoc

sprawdz, czy nie miałeś zaciagnietego hamulca ręcznego, wtedy nie ma ciśnienia w tej jednoobwodowej instalacji hamulcowej. a pompowanie kół z tego ciagnika to chyba najlepiej kupić sobie złaczke do układu hamulcowego i podłaczać jak np. przyczepe i kawałek węża do tego - nie jest to zbyt wydajne i nie napompuje 7 atm. ale koło od ciagnika powinno.

Edytowano przez rom19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwinto    1

Dzięki rom19 za podpowiedzi.Z przewodem do pompowania taki miałem zamysł zrobić(koszt przewodu spiralnego to 40-80zł w zależności od grubości i długości - może nie jest wydajne ale gdy nie ma nic lepszego pod ręką na polu lub w drodze to dobre i tyle)ale coś na podobieństwo oryginalnego wyjścia natrafiłem (chyba)pomiędzy lewym kołem a zbirnikiem paliwa tylko że jest tam tak ciasno że przewodu raczej się nie da zakręcić no i się musisz położyć pod ciągnik.Z hamulcem ręcznym możesz mieć rację - zawsze mam zaciągnięty na postoju.W przypadku gdy zabiorę moje cztery litery z fotela a nie zaciągnę hamulca od razu wyje alarm ,który mi o tym przypomina.Czasem jest to juz denerwujące ale zabezpiecza to ciągnik przed nie kontrolowanym stoczeniem się ze wzniesienia.Jutro sprawdzę i napiszę o efektach !!! Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwinto    1

Zrobiłem tak jak mi rom19 poradziłeś - odpaliłem na zaciągniętym ręcznym - zero powietrza,puściłem ręczny i wcisnąłem czarne półzłącze - jest powietrze,zaciągnąłem ponownie ręczny sprawdzam - powietrze jest nadal !!! Wygląda to tak jak gdyby coś się zawiesiło,zacięło.... ale efekt osiągnięty - jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrofarm420    0

Posiadam Agrofarma 420 rok 2010 . Jestem z niego bardzo zadowolony. Mały zgrabny . Idealnie Pasuje Pod Agregat . Świetnie jeździ z Kosiarką Jf-Stoll 2.8 m . Idealny pod tura , Do wożenia kiszonki pasuje idealnie . z góry polecam , Bardzo Udany Ciągnik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil0012    2

Witam! Mam od roku jestem posiadaczem lambo r3 evo 100 DT(skrzynia 20/20) w wesji podstawowej. Dałem za niego 140 tyś brutto i naprwde moim zdaniem smiało można powiedziec, że za te pieniądze to jest naprawde dobry sprzęt i cieżko było y znalesć coś lepszego w takiej klasie za ta kase. Według mnie warto stawiać na marke przy kupowaniu jakiego kolwiek sprzetu. Jak narazie miałem tylko spalony bezpiecznik bo zachciało mi sie samemu podłączac radio:) Podsumowujac naprawde fajny, ekonomiczny i wszechstronny ciagnik. Wszytkim który jeszcze sie nie zdecydowali, zdecydowanie polecam!. Pozdro dla posiadaczy tych siwych bydlaków ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

Ja myślę że nie masz się co napalać na Agrofarma.Ja już nie kupię nigdy produktu SDF. Pisałem już kilka razy na forum o moim Agrofarmie 410GS ( kliknij). Badziewny produkt. Koncern nie wymienił mi ciągnika na nowy tylko już po gwarancji naprawiają<eksperymentują> już trzeci tydzień.Servisanci z Invest-Rolu wymienili już całą elektrykę i nadal błąd T-64 się wyświetla.

Twoje pieniądze, to najwyżej będzie też i zmartwienie.Firmie zależy tylko na tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

wie ktoś może jaki kolor RAL mają felgi w Agrofarmie i te 3 filtry od hydrauliki w wersji ciągnika DT to te same ? 

Edytowano przez e2visionamd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie a w wersji 420 gs znajduje się jeden filtr od hydrauliki czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

jest jeszcze jeden w skrzyni biegów, ale wymienia się go w przypadku jakiejś awarii skrzyni itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Dnia 21.12.2012 o 20:41, zizuza napisał:

Ja myślę że nie masz się co napalać na Agrofarma.Ja już nie kupię nigdy produktu SDF. Pisałem już kilka razy na forum o moim Agrofarmie 410GS ( kliknij). Badziewny produkt. Koncern nie wymienił mi ciągnika na nowy tylko już po gwarancji naprawiają<eksperymentują> już trzeci tydzień.Servisanci z Invest-Rolu wymienili już całą elektrykę i nadal błąd T-64 się wyświetla.

Twoje pieniądze, to najwyżej będzie też i zmartwienie.Firmie zależy tylko na tym pierwszym.

i co problem z błędem rozwiązany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj