rafczyk

Deutz Fahr Agrofarm 420

Polecane posty

marius21    0

Witam wie ktoś może jakie wyposażenie wchodzi w skład AGROFARMA 420 GS?? jesli tak to prosze o przybliżenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

Agrofarm 420GS podstawowy: opony 420/70r24 i 480/70r34, 5,1t podnośnika, inwersor elektrohydrauliczny, 20x20 biegów a dokupić można skrzynię 40x40 z dwoma półbiegami na każdym biegu, siłowniki wspomagające TUZ 6,2T, fotel pnełmatyczny, fotel pasarzera, dach szklany, klimatyzację obciążniki. przedni TUZ i wom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W DF Agrofarmie od 2011 będzie dostępny EHR.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Dostałem oferte na DF Agrofarma 430 za 171tys. brutto, wyposażenie podstawowe plus klima, przedni tuz a skrzynia mechaniczna 20/20, czy to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius21    0

ja dostałem ofertę na tego Agrofarma za 184 brutto tylko bez przedniego tuza i wałka, w tym skrzynia 40/40, klima, lepszy fotel szklany szyber, siedzisko pasażera, szerokie gumy, obciążniki i co tam jeszcze w nim dają;) niestety nie ma w nim EHR co mnie dziwi bo już chyba powinien być w takim traktorze

Edytowano przez marius21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

184 000zł netto? ;) toż to za tyle już można Agrotrona z serii K kupic ;)

 

 

 

Kto mi może wyjaśnic czym poza skrzynią biegów różni się Agrofarm Ecoline od podstawowej wesjii DT

Jaka jest w przybliżeniu różnica w cenie głównie chodzi o 410 :P

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

Mam Agrofarma 100 i zrobiłem nim ok 700mth, nie mam z nim większych problemów oprócz tandetnych przewodów które są Made in Italy (polskie moim zdaniem są o wiele lepsze)... średnie spalanie to 5-6litrów na 1mth. Kumpel ma Agrofarma 420 to miał problem z wtryskiwaczami ale serwis szybko naprawił mu tą usterke i jest wszystko w porządku.

Ja mam r 3 evo 100 lamborghini 650 mth nic nie robione chodzi jak rzyleta. A to to :D samo co df :blink:

 

184 000zł netto? ;) toż to za tyle już można Agrotrona z serii K kupic ;)

 

 

 

Kto mi może wyjaśnic czym poza skrzynią biegów różni się Agrofarm Ecoline od podstawowej wesjii DT

Jaka jest w przybliżeniu różnica w cenie głównie chodzi o 410 :P

agrofarm 410 ful wypas kost w 2010 .150brut tys naj słapsza wersja 130 brut :D

 

Hmm to jeżeli DF i Lambo posiadają te same podzespoły itp i oba są składane we włoszech to czemu jest taka różnica w cenie? tzn że jeżeli posiada aż 4 pompy wtryskowe to ewentualny koszt naprawy tez wzrasta w górę i to bardzo . .

Cena ciagnikó wersja taka sama różnica 2 .3 tys nie więcej B)

 

A czy dlugosc gwarnacji do kwestia dilera z osobno? Bo u jednego na DFa Agrofarma na ofercie pisze 12 mies gwarancji a u drugiego 18 mies.

np jest rok 2012 go pazdziernika gwarancja jest 18 mies a od pazdziernika ciagnik tańszy jest ale gwarancja 12 mies bo niebawem zbilrza sie 2013 i dostaje ciagnik w dupe ,podałem przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df420gs    0

Nakręciłem ponad 600MTG w niecały rok od zakupu poza wymianą uszczelki pod obudową od hydrauliki z winy producenta to swietny ciągnik. Zwrotny ekonomiczny wygodny i ergonomiczne wykonanie co do spalania jak nie bedziesz przekraczał 2200 to spali jak kolega pisal a jak wcisniesz mu do konca to wypije ale jak kazdy a co do silnikow to nie do konca macie racie w tym modelu silnik deutza a fendta sie rozni na korzysc tego drugiego jednak X , TTV M najwieksza maja takie same motory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Pytanie z cyklu dlaczego JD jest zielony a MF czerwony? Tak już jest i tyle "z tym się człowiek rodzi i się z tym nie dyskutuje" :D


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dlatego że JD ma wszystkie podzespoły słabsze a silnik bardziej paliwożerny a do tego taki rozedrgany że trzeba go na silentblokach osadzić-potrzebna więc jest rama aby wszystkie te podzespoły jakoś utrzymać w kupie a dodatkowo przecież jakos ten o wiele większy zbiornik paliwa trzeba do czegoś przymocować nie ?

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W JD serii 5M rama jest tylko krótsza od tej w 5R o około 30 cm.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

Nie pieprzyc głupot że agrofarm w niemczech robiony a lambo we włoszecg cały sdf same explorer , agrofarm , lambo EVO robione są we włoszech a deutz agrotron seria k ,lambo r6 100.110,150,125, same iron robione są w niemczech .Ja mam lambo R3 EVO 100 silnik w nim jest deutz AG świetny cianik polecam spalanie w pługu unia tur 4 *40 palimi 14 litry na glinie idzie i nie pyta się nikogo czy to łąke trzeba wyorać to 4 cały czas na maxa rozkręcone on najlepiej do pracy w polu wykorzystany jest bo na pusto pali mi 6 litry na obr 2300.mój R3 EVO 100 lambo to to samo co df agrofarm 420 same eplorer r3 100 . teraz mam na nim tur to na gliniastych polach w pługu uciąg jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

wszystkie SDF (Same Lambo i DF) do 130KM robione sa we Włoszech, reszta w Germanii.

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Za DF Agrofarmo 420 Profiline otrzymałem propozycję 205 brutto.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj