Skocz do zawartości
S-Piotr

tak dociążyłem przód w 820

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
przód
Olik    0

Już nie jeden Ci to tu pisał i może to trochę OT ale mechanior z Ciebie nie kiepawy :P

S-Piotr    48

Dzięki za uznanie ale też chciałbym napisać pochwały za wasze pomysły i wdrożenia czekam na fotki i opisy .Pozdrawiam Piotr z Legnicy.

Wiadomość z agroFakt.pl

S-Piotr    48
Niektóre pomysły powinieneś opatętować. Masz łeb do tych rzeczy!!

Całe to doświadczenie to nie tylko praca w gospodarstwie ale praca poza nim jako kierowca i operator ciężkiego sprzętu budowlanego teraz pracuje w kamieniołomach na tej koparce a558b8ee02770526m.jpg

Olik    0

Hehe...no normalnie jak Fred Flinston :P

Ja jak zrobię fotki swoich usprawnień to tu je zamieszczę :P

ROLNIK7    16

Świetne pomysły, z niektórych nawet sam skorzystam, a jakie zadanie spełnia ten odpowietrznik jeśli można wiedzieć?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ładnie i porządnie wykonane... :P

S-Piotr    48
Świetne pomysły, z niektórych nawet sam skorzystam, a jakie zadanie spełnia ten odpowietrznik jeśli można wiedzieć?

Korek paliwa jest pozbawiony wnętrzności i dokręcany na mocno dlatego musi być odpowietrznik . W razie pytań co do moich rozwiązań to z chęcią odpowiem. Pozdrawiam .

S-Piotr    48

Następne udogodnienie w moim gospodarstwie.

2c909b473b14c5d4m.jpg 9dd2bbd594bc370am.jpg

Wczoraj wspawałem zaczep i sprawdziłem pod obciążeniem, dźwiga 1,5t. :)

marcin974    25

Stary tez to mam :)

Testowaliśmy to przy dwóch tonach przód w iwanie sie uniósł a nic nie urwało sie :)

Markmajster    0

A jak zamontować Radio w mtz 920.1 bo planuje ale nie wiem jak i jeszcze co trzeba w nim przerabiać żeby wsadzić tura 3 sekcyjnego moja wersja to importowa i ma joystik na 2 sekcje i 2 wyjścia na przód

S-Piotr    48

Szukałem czwartej skiby do mojego obrotowego lemkena 3*35 i z braku takiej udało mi się kupić cały pług w cenie jednej skiby po małej przeróbce58c5477ddd9e53d0m.jpg pług wygląda tak d0c0a88607b585f0m.jpg a że waga pługa się powiększyła, a oryginalne cięgła (lagi) były już powyginane to zapodałem takie od większego MTZa 026ab82aeb1ce486m.jpg 29067c50c1666dadm.jpg i wymieniłem siłownik hydrauliczny na C-110 i teraz podnoszę pług bez gazu. A żeby polepszyć uciąg dołożyłem dwa ząbki po 55kg sztuka f9ef4c5e695732bbm.jpg.

ROLNIK7    16

No i następny genialny pomysł, możesz mi napisać ile uczyniła cię wymiana tych cięgieł i od jakiego modelu MTZ-a je założyłeś, pytam bo kupiłem do swojego pług obrotowy 3*40 Kuhna na resorach no i w razie czego jak by się coś stało to też bym takie założył. Ten pług trochę waży, siłownika przerabiać nie muszę bo mam taki jak ty obecnie w oryginale więc podnosi ok, ale cięgna mogą pójść, chociaż na razie jest wszystko ok.

S-Piotr    48

Zanim je znalazłem to oglądałem od Ursusa ale cena mnie powaliła prawie 7setek za sztukę a te wyczaiłem po 5setek za sztukę w promocji bo ostatnie.

S-Piotr    48

Aby móc bezproblemowo podnosić cztery skiby bf4a0ce3c83a4f3em.jpg musiałem dołożyć te dwa zęby = 110kg f9ef4c5e695732bbm.jpg teraz balast to 510kg.

DawidMalw    1

Ładnie kolego ;)

U mnie jest ok 450-500 kg, bo nie wszystkie obciążniki tyle samo ważą...

gallery_6530_73_93763.jpg

Edit:

Od czego to są zęby? Od jakiejś koparki?

qqq    18

a ja kupiłem obciążniki od forda z serii 6610, pasują na mocowania od MTZ i ma 340 kg z przodu :)

S-Piotr    48
Nie przesadzacie z tymi mtz? One maja 80km a nie 120. Ze pół tony maja obciążenia sprzodu.

Na pewno zapoznałeś się ze wszystkimi moimi opisami i fotkami i 500kg balastu to powinno być fabrycznie montowane.

Ostatnio stojąc w kolejce pod młynem wzbudziłem spore zainteresowanie pomysłami zastosowanymi w moim 820 a szczególną uwagę i uznanie zdobyły osłony wykonane z pasa gumy, aby błoto nie waliło na zbiorniki paliwa. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się