Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Patryk1222    23

Jest jakiś aktywny użytkownik T4 Hi-lo chciałbym wymienić parę pytań bo też posiadam takowy model.

sebe1033    62
Napisano (edytowany)

a co tam? U mnie dopiero przegląd się zbliża w T4.95 DC (HI-LO)

Edytowano przez sebe1033

Patryk1222    23

W sumie już nic pierwsze wrażenia były średnie ale wszystko jest ok ciagnik fajny z wad narazie to tylko tyle że skacze na dziurach ale każdy maly traktor tak ma no i w kabinie jest jednak trochę głośno i fotel też sredniawy ma trochę mały zakres amortyzacji:(
Ogólnie do zetora nie ma nawet co porównywać bo jest o niebo lepszy i przy tym tańszy 25.000 netto....

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

no też pierwsze wrażenia bardzo dobre ale po pierwszej jeździe wrażenia średnie, jednak jak się już przyzwyczaiłem trochę to ocena dobra , nom skacze a raczej mną żuca w kabinie na dziurach ale to może za to że jest krótki ale za to szeroki mocno ,

A spóściłem powietrza to lepiej od razu się jeździ było nabite w każdym kole po 3 bary :o

Patryk1222    23

U mnie też bylo po 3 zostawiłem na 1.5 i z tyłka chyba jeszcze upuszcze bo kapec nic nie siada.
Denerwuje mnie również włączanie wycieraczki na słupku....

sebe1033    62

trudno aż tak często się jej nie używa się przyzwyczaisz z czasem , ale z kierunkami może być ciekawie

A co do wycieraczki to niedorobiona jak dla mnie za mały ma ruch jeszcze do słupka mogłaby dolatywać i przeszkadza mi że właśnie jest po prawej i widok zasłania ciekawe jak będzie się jeździć z kosiarką

A coś mi skrzypi chyba plastik jakiś na dziurach albo osłona od wycieraczki silnika albo niżej pod szybą ten

Patryk1222    23

Mi nic nie skrzypi tylko ta dźwignia od zaczepu automatycznego ma trochę luzu i tak troszkę halasuje na dziurach ale to nic strasznego:)

Na yt jest jak to się łatwo wyjmuję filtr powietrza czyscilem i nie jest tak łatwo bardzo ciasno palce to trzeba mieć jak dziewczynka ale wyjąć się da bez wiekszego problemu

tomuss17    5

koledzy tak ap-ropo to ktoś mi powie czy jest w t4 podgrzewana przednia szyba bo po obrzeżach szyby widze taki drobną siatkę w autach oznacza ona podgrzewanie a czy tu jest?? włącznika nigdzie nie ma. Następną sprawą jest wypalanie filtra czemu nie ma kontrolki która by sie włączała przy czyszczeniu zazwyczaj zdarzało mi sie tak ze filtr mi odpikał jak kończylem prace i musialem ciągnik zostawiac na jakiś czas tylko jak przychodzilem po ok 10min nie wiem czy czyszczenie sie juz zakonczylo czy nie ? 

sebe1033    62

a kabelki znalazłeś , te szyby klejone mają zawsze obwódkę czarną może u ciebie farby zabrakło

a co do filtra dpf zapiszczy ikonka wypalania i ON się pojawi i koniec tzn nic więcej raz też przyjechałem do domu i jeszcze się wypalało bo obr na min falowały ale jak przestały to zgasiłem

Patryk1222    23

To samo jest u mnie.
Kontrolka jest ale ona ma się niby palić jak się całkiem zatka chyba przy wyłączonym automatycznym wypalaniu.

Dla mnie też to jest bzdura. Powinna się palić podczas wypalania bo nigdy nie wiadomo jak zacznie czy wypala czy przerwał...

tomuss17    5

a miał juz ktos jakies problemy z dpf bo diler mnie ostrzegał zeby nie przerywac dopalania z duzo razy

Patryk1222    23

No bo nie wolno go zgasić jak się wypala nawet w instrukcji obslugi jest taki zapis.
U mnie narazie wypalil się raptem 3 razy a ma 90h i miesiąc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się