Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel26    2

seria t 4000 jest produkowana we Włoszech kiedyś też produkowali seri TD D

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlo694    15

seria TT też była produkowana w Turcji. Ale czy naprawdę jest się czym przejmować skoro np taki John Deere 5M jest składany w chinach (nie cały ale jednak)

zetorek1607    1

co za różnica gdzie jest składany, ważne żeby podzespoły były dobrze wykonane i dobrze ciągnik złożony, przecież nie wszystko co Chiński, Turecki, itp... jest złe, tam jest tania siła robocza i tyle, akt może trochę odstawać jakościowo od tych składanych we Włoszech, ale chyba niewiele <_<

pawlo694    15

też tak myślę. I jestem pewien ze inni producenci też niedługo zaczną korzystać z usług "taniej siły roboczej"

Edytowano przez pawlo694

wysoki24    2
Napisano (edytowany)

T4000 produkowane jest we włoszech. Wybierając ciagnik tez zwracałem uwagę na T4000, ale było droższe od TD5000.

Widząc gabaryty i wyposażenie tego T4 odnoszenie wrażenie, że będzie to strzał w 10tkę jeśli chodzi o ciągnik do ładowaczy TUR jak i do małych i srednich gospodarstw np do uprawy warzyw, ziemniaków itp. Wyposażenie dość bogate. Oglądałem ten model na agro-tech w kielcach i wrażenie robił bardzo pozytywne.

Rozważam nawet zakup jego pod opryskiwacz, ale ceny jeszcze nie znają.

Edytowano przez wysoki24

kris14    259

A w czym to przeszkadza?

Ja bym bardziej się przejmował tym z czego będzie produkowany a nie gdzie :rolleyes:

pawlo694    15

to co wiadomo juz kiedy będzie dostępny w polsce? bo na razie z tego co widze to jeszcze w żadnym kraju go nie ma.

MDSikor    6

W Bednarach ma on być pokazany i tam będzie można więcej się dowiedzieć na jego temat. Na stronie Case IH jest już Farmall C (brat NH T4).

pawlo694    15

na włoskiej stronie NH jest juz T4.

Ceny ktoś kiedyś podał na AF tylko że to był Case, pewnie będą podobne ale nie sądze ze jest to sprawdzona informacja.

55km - 122.385

64km-130.995

74km-138.990

ceny maja być podobno ceną brutto z rewersem EH

Mi by pasował model 55KM tylko ten dach mi sie troche nie podoba

szaman78    0

posiadacie panowie może katalogi i cenniki wersji t.4 jeśli tak mógłbym prosić udostępnienie? czy wersje t.4 maja większy udźwig niż 2100?

roter    2

Spytaj najlepiej dilera. Nie wydaje mi się abyś tutaj uzyskał sensowne informacje o czymś czego praktycznie prawie nikt jeszcze nie ma.

badyl321    0

A mnie zastanawia jedno czemu producenci tak dali ciala z tak dobrze zapowiadającym się ciągnikem czemu nie ma biegów pod obciążeniem i czemu ma tak mały udźwig tylnego tuza 2100kg co to jest a jak maszyna będzie jeszcze sporo wystawać to co wtedy.?Nie podniesię nawet dobrego agregatu.;d

katator    115

Przecież to bardzo mały ciągnik jest. Więc po co mu duży udźwig skoro i tak masą własną cięższej, a do tego wystającej dużo maszynie nie podoła. Półbieg pod obciążeniem chyba w opcji jest dostępny czyli nie ustępuje konkurencji w tej klasie ciągników.

badyl321    0

Lekki mówisz może i tak ale znam wiele ciagnikow o podobnej masie np agroplus i maja praktycznie dwa razy taki udźwig a tutaj nie ma nawet opcji zamątowania dodatkowych silowników jest to ciągnik do dużych gospodrstw na pomocnika jednak jako głowny z tym udźwigiem to niestety porażka a na temat pół biegów niech ktoś cos powie ja dalej jestem przey swoim że nie ma.;d

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się