Lesin

Ciągnik na 40 ha

Polecane posty

ralfMTX140    3
za cene nowego ciagnika kupi uzywany ciagnik i caly osprzet i jeszez mu zostanie !!!!!!!!!

Zauwaz ze nowy to nowy i w tym jest roznica.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

A FARMERA z silnikem JD brales pod uwage niewiem bardzo nic o tym sprzecie ale ma silnik JD tylko on kosztuje 120tyś. 80KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
A FARMERA z silnikem JD brales pod uwage niewiem bardzo nic o tym sprzecie ale ma silnik JD tylko on kosztuje 120tyś. 80KM

To juz kupi lepszy ciagnik. Np Lamborghini lub McCormicka


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Farmera odradzam. Najlepszy będzie Zetor badź Mc Cormick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

JD 5720 kosztuje 33 tys euro wiec wyjdzie cos kolo 90 tys zl ale nie wiem czy netto czy brutto.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak z Mc Cormicka to polecam MC105.... Tani i dobry sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Jak z Mc Cormicka to polecam MC105.... Tani i dobry sprzęt...

A wiesz ile kosztuje?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
około 98 chabet <_<

Czyli ok 100 km wiec MC jest odpowiedni


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A wiesz ile kosztuje?

Dokładnie nie, ale lekko powyżej 40 tys. euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4
Zauwaz ze nowy to nowy i w tym jest roznica.

 

tak zgadzam sie z toba !!!!!!!!!!! NOWY TO NOWY !!!!

35ha nowy ciagnik ktory kosztuje 150tys

na PROW nie dostaniesz 105km bo masz za malo ha

a na mlodego rolnika wezniesz kredyt na 8-10moze 15 lat i bedziesz pracowal 8-10-15 lat aby splacic go

teraz jeszcze, bo pszenica kosztuje 900zl a co bedzie za 2-3 lata jak pszenica bedzie kosztowac 300zl-400zl.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
tak zgadzam sie z toba !!!!!!!!!!! NOWY TO NOWY !!!!

35ha nowy ciagnik ktory kosztuje 150tys

na PROW nie dostaniesz 105km bo masz za malo ha

a na mlodego rolnika wezniesz kredyt na 8-10moze 15 lat i bedziesz pracowal 8-10-15 lat aby splacic go

teraz jeszcze, bo pszenica kosztuje 900zl a co bedzie za 2-3 lata jak pszenica bedzie kosztowac 300zl-400zl.?????

Calkowicie popieram


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

100-120 zawsze trzeba miec zapas mocy a jak sie juz kupuje to kilka km wiekszy. <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To na mój areał ile koni by starczyło?

Poniżej 100km nie ma po co szukać. Najlepiej tak 110 km to by było akurat. BY sobie lekko z czwórką chodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Poniżej 100km nie ma po co szukać. Najlepiej tak 110 km to by było akurat. BY sobie lekko z czwórką chodził...

W 100% popieram. <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@caseon nie ma czasu żeby żartować. Tutaj trzeba koledze doradzić jaki ciągnik ma sobie kupić, przecież po to jesteśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Młodyoporowiec
      Witam w ciągu 3-4lat chce rozpocząć gospodarstwo mam starą obore (12 sztuk) na uwięziówce. Posiadam 8 ha na własność i jest szansa na 20 ha dzierżaw na dobrych warunkach jedenaście hektarów jest oddalone na 10 km  a 9ha 300m od gospodarstwa. Wracając z budynków mam tylko tą obore oraz mały magazyn na zboże okokło 50 t tam zmieszcze .Mam tylko ciapka więc maszyny wszystkie do kupienia myśle o 912 gdyż budżet ograniczony gospodarstwo nie ma być źródłem utrzymania myśle że na ciągnik i maszyny starczy około 70-80 tys a wiec tak co warto produkować na tych 30 ha bydło roślinność a może np. gęsi mam jeszcze 5 ha  łąk 4 km od domu chciał bym w przyszłości sie utrzymać z tego gospodarstwa czy 912 będzie wystarczające ?
    • Przez r10tomek
      Witam:)
      Planuje kupić nowy ciągnik na około 50ha.
      Mam mały problem ponieważ nie wiem jaki ciągnik wybrać! Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie czyli będzie pracował z pługiem przyczepa do sianokiszonek uprawa ziemi oraz transport. Jaki byście radzili 4 czy 6 cylindrowy i z jaką skrzynią bezstopniową czy zwykłą? Proszę o wasze wypowiedzi pozdrawiam. W gospodarstwie są jeszcze inne 4 ciągniki ( Ursus 1224, Zetor 8111, Ursus C-360 i C330)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj