MiRol

Odmiany rzepaku

Polecane posty

masa24    92

gdzie  kupowales tigrisa? W agrii ponad 1000 zl netto

ASZv3    363

Wg mnie odmiana z najbardziej zawyżoną ceną ;)

Zwykle mam tu pełną skrzynkę, więc w razie potrzeby zapraszam do kontaktu poprzez Facebook'a - Armand. Łatwo znajdziecie ;) Wrzucam tam również na bieżąco moje prace w gospodarstwie  :) Chętnie doradzam zwłaszcza w temacie użytków zielonych. Na tyle na ile umiem :) 

Wiadomość z AgroFoto.pl

Danielek161    137

Odmiana brana przez przedstawiciela terenowego. W tym roku u wujka średnia wyszła z 12ha coś w przedziale 3.5-3.8t/ha (Rzepak w silosie, więc nie znam dokładnej wagi) więc jak na tą susze na Lubelszczyźnie to jest ładnie😁

Roxer    28

Wiecie może gdzie dostanę nasiona Dekalbu w lubelskim? Expiro albo Extract przykładowo

Roxer    28

W Agricoli Lublin właśnie zamówiłem Extracta, i niestety wczoraj dostałem telefon że go nie będzie w ogóle w tym roku u nich :/

Aroo22    25

Ja jakoś dzisiaj kupiłem DK Exception w Agricoli sklep w Księżpolu bez wcześniejszego zamawiania, dostępne od ręki. 

kubamako66    77
8 godzin temu, Aroo22 napisał:

Ja jakoś dzisiaj kupiłem DK Exception w Agricoli sklep w Księżpolu bez wcześniejszego zamawiania, dostępne od ręki. 

jaka cena ja w Hrubieszowie po 880 brałem 

ZELKOW    594

ogólnie to już w agricoli mają resztki rzepaku i same hybrydy, ja 1,5miecha wcześniej zamówiłem Impresiona i jeszcze nie dojechał

Bartek933    3374

Do mnie wczoraj przyjechały i od razu odjechały nasiona, za sucho

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Aroo22    25
11 godzin temu, kubamako66 napisał:

jaka cena ja w Hrubieszowie po 880 brałem 

926 zł Exception a Invigor 1165 873zł brutto

masa24    92

jakies opinie o odmianie brazzil? bo w Agrii mocno naciskaja

• Confused 1

koniu    428

to że naciskają to nie znaczy że masz to kupić. Szkoda że nie maja już Caravela bo bym kupił, tak już 2 tygodnie temu zjechał Tigris na 16ha. Na reszte 12ha trafi prawdopodobnie Extime.

masa24    92

Nie mówię ze kupię . Poprostu współpracuje z nimi i co rok to zachwalają a ja co rok odmawiam

Tigrisa miałem na 10 ha teraz . Wyglądał bardzo ładnie ale podatny na grzyb mocno i to zniszczyło plon. Z tymże to moja wina bo nie było skracania wiosennego i zabiej na płatek mocno po kosztach( yamato tebu) ale mino to najbardziej porażony z odmian jakie mialem

koniu    428

ja tam zawsze powtarzam że porównywanie odmian można sobie wsadzić między książki. Rok rokowi nie równy, stanowisko tak samo co roku jest inne. Nie ma roku na rzepak to i ten za 1200 nie da plonu. U znajomego na jednym polu posiany liniowy Ricky i posiany caravel. Plon można powiedzieć identyczny.

grzes81    0
Dnia 10.08.2019 o 10:10, k110 napisał:

Ja kupiłem 11 jednostek trezzor . Czemu piszecie ze jakuzzi lepsze? Niby w czym ?:)

Po ile trezzor?

Alio    77

A co sądzicie o odmianie Exteerrier? Kupiłem 10 jednostek po 955 brutto i do tego dostałem 2 jednostki po złotówce.

Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania.

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez Kacper257
      Witam
      Czy słoma z prosa była by dobra na pasze dla bydła?
      Czy można było by ją sprasować i owinąć folią?

• Przez sucharkowy1337
      Czy po zastosowaniu środka Attribut 70 SG na polu, którym było pszenżyto po zrobionej głębokiej orce można  zasiać rzepak ?
    • Przez Agaiko
      Panowie ile siejecie rzepaku kg na h mieszanca na 3 klasie ziemi pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj