MiRol

Odmiany rzepaku

Polecane posty

Roxer    124

W Agricoli Lublin właśnie zamówiłem Extracta, i niestety wczoraj dostałem telefon że go nie będzie w ogóle w tym roku u nich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    314

Ja jakoś dzisiaj kupiłem DK Exception w Agricoli sklep w Księżpolu bez wcześniejszego zamawiania, dostępne od ręki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    546
8 godzin temu, Aroo22 napisał:

Ja jakoś dzisiaj kupiłem DK Exception w Agricoli sklep w Księżpolu bez wcześniejszego zamawiania, dostępne od ręki. 

jaka cena ja w Hrubieszowie po 880 brałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

ogólnie to już w agricoli mają resztki rzepaku i same hybrydy, ja 1,5miecha wcześniej zamówiłem Impresiona i jeszcze nie dojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Do mnie wczoraj przyjechały i od razu odjechały nasiona, za sucho


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    314
11 godzin temu, kubamako66 napisał:

jaka cena ja w Hrubieszowie po 880 brałem 

926 zł Exception a Invigor 1165 873zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

to że naciskają to nie znaczy że masz to kupić. Szkoda że nie maja już Caravela bo bym kupił, tak już 2 tygodnie temu zjechał Tigris na 16ha. Na reszte 12ha trafi prawdopodobnie Extime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

Nie mówię ze kupię . Poprostu współpracuje z nimi i co rok to zachwalają a ja co rok odmawiam

Tigrisa miałem na 10 ha teraz . Wyglądał bardzo ładnie ale podatny na grzyb mocno i to zniszczyło plon. Z tymże to moja wina bo nie było skracania wiosennego i zabiej na płatek mocno po kosztach( yamato tebu) ale mino to najbardziej porażony z odmian jakie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

ja tam zawsze powtarzam że porównywanie odmian można sobie wsadzić między książki. Rok rokowi nie równy, stanowisko tak samo co roku jest inne. Nie ma roku na rzepak to i ten za 1200 nie da plonu. U znajomego na jednym polu posiany liniowy Ricky i posiany caravel. Plon można powiedzieć identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes81    0
Dnia 10.08.2019 o 10:10, k110 napisał:

Ja kupiłem 11 jednostek trezzor . Czemu piszecie ze jakuzzi lepsze? Niby w czym ?:)

Po ile trezzor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

A co sądzicie o odmianie Exteerrier? Kupiłem 10 jednostek po 955 brutto i do tego dostałem 2 jednostki po złotówce.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

A ja nie polecam zakupow w big agro, nie dosc ze sprzedaja rzepaki, ktorych nie maja nawet dwa tygodnie po zamowieniu.

 To jeszcze na zwrot pieniedzy, ktory mial byc nastepnego dnia, czekam juz prawie dwa tygodnie.

Zakupiony umberto i factor na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SawekBraczyk    427

Ja kupywałem tylko jedną jednostke rzepaku , i szybko przesyłka była w domu . Teraz dałeś do myślenia bo kusi mnie zamówić pszenice . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Akurat te były (jak większość) w miarę dobrze dostępne, więc nie wiem skąd problem. Może jakieś nieporozumienie. Napisałem wiadomość, odpisz proszę to sprawdzę kwestię tego zwrotu... Jak coś z naszej winy to przepraszam.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2343

Ja w tym roku brałem około 20 jednostek rzepaku i wszystko było ok. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jaką macie strategię nawożenia i ochrony rzepaku w sezonie 2023/2024? Macie już zakupione środki?
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez slonju77
      Jak w temacie,nie mogłem ubezpieczyć w listopadzie,czy macie jakiś namiar na firmę która ubezpieczy rzepak po 1 grudnia?
    • Przez jarekvip99
      Mam 1.5 ha rzepaku na dzialce bez melioracji i zastanawiam sie czy da sie go ubezpieczyc w sensowny sposob aby w razie dlugiej i mokrej miosny cos z tego ugrac. Pszenica zazwyczaj tam wytrzymuje i daje w miare dobry plon ale rzepak to zalezy od roku. raz bylo lepiej a raz wygnilo calkiem jak wiosna byla zimna i dlugo mokra. czy da sie jakos ta dzialke ubezpieczyc zeby w razie co dostac jakieś ubezpieczenie?
    • Przez yacenty
      O co najczęściej rolnicy pytali w minionym sezonie w kontekście uprawy rzepaku.
      Optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy rzepaku Najlepsze nawozy i odmiany rzepaku dla danego regionu Jakie szkodniki i choroby są najbardziej niebezpieczne dla rzepaku i jak je zwalczać Jakie środki ochrony roślin należy stosować, aby zapewnić dobre plony rzepaku Jakie są najlepsze metody zbioru rzepaku i przechowywania zbiorów Jakie są najlepsze praktyki uprawy, aby zwiększyć wydajność i jakość nasion rzepaku.  
      Kontynuacja dyskusji dotyczącej sezonu 2022
       
    • Przez bortys2001
      Witam, chce ze względu na prowadzona pasiekę przeznaczyć 3 ha na rzepak ozimy, na jakie odmiany zwracać uwagę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj