MiRol

Odmiany rzepaku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Rzepak mieszańcowy RGT Jakuzzi

galeria
Opoka
panczo1922    631
Dnia 5.08.2019 o 11:13, walkman12 napisał:

Mam 3 j.s. Ilony na zbyciu- sieje mniej rzepaku w tym roku , zaprawiane Cruiser OSR 322 FS

Ile cenisz jednostkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25
panczo1922 napisał:

Dnia 5.08.2019 o 11:13, walkman12 napisał: Mam 3 j.s. Ilony na zbyciu- sieje mniej rzepaku w tym roku , zaprawiane Cruiser OSR 322 FS Ile cenisz jednostkę? Wyszła mnie po 520 brutto i tyle chcę wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25

 

Dnia 6.08.2019 o 21:49, panczo1922 napisał:

Jeśli przesyłkę zrobisz gratis wezmę jeden worek 😀

 

Dnia 7.08.2019 o 06:26, darekchmiel1991 napisał:

Ja też wezmę jeden worek jak będzie przesyłka gratis 

Może u was w rejonie macie przesyłki darmowe, u mnie najtańsza jaką znalazłem to 17zł za pobraniem.

  Zostało 2 j.s.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    79

Panowie co powiecie o odmianie trezzor z ragt?  warte to kupna ?

 

 


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, walkman12 napisał:

 

 

Może u was w rejonie macie przesyłki darmowe, u mnie najtańsza jaką znalazłem to 17zł za pobraniem.

  Zostało 2 j.s.

Już sobie kupiłem i z darmową wysyłką było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audi213    143

Przyszedł Invigor 1165. MTN 4.96 siła kiełkowania 94% . 37 szt/m2 wychodzi około jednostka na 4ha. Teraz czekać na Memori

Edytowano przez Audi213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Widziałem gdzieś po 878 brutto z wysyłką. Ciekawa też jest 1130. U nas na płn-wsch wyszła 117%, a 1165 112%


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniaagro    3
20 godzin temu, Sumik napisał:

Panowie co powiecie o odmianie trezzor z ragt?  warte to kupna ?

 

 

Już lepiej RGT Jakuzzi jeśli ragt

Ja w tym roku 3 worki RGT Jakuzzi i 2 InV 1165

Edytowano przez Taniaagro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audi213    143

1165 dobrze w moich rejonach wyszedł dlatego padł wybór na jego a cena tak jak wyżej, wysyłka gratis. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k110    8

Ja kupiłem 11 jednostek trezzor . Czemu piszecie ze jakuzzi lepsze? Niby w czym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    79
9 godzin temu, k110 napisał:

Ja kupiłem 11 jednostek trezzor . Czemu piszecie ze jakuzzi lepsze? Niby w czym ?:)

miałeś wcześniej  ?


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Wg mnie odmiana z najbardziej zawyżoną ceną ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

Odmiana brana przez przedstawiciela terenowego. W tym roku u wujka średnia wyszła z 12ha coś w przedziale 3.5-3.8t/ha (Rzepak w silosie, więc nie znam dokładnej wagi) więc jak na tą susze na Lubelszczyźnie to jest ładnie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    124

Wiecie może gdzie dostanę nasiona Dekalbu w lubelskim? Expiro albo Extract przykładowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jaką macie strategię nawożenia i ochrony rzepaku w sezonie 2023/2024? Macie już zakupione środki?
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez slonju77
      Jak w temacie,nie mogłem ubezpieczyć w listopadzie,czy macie jakiś namiar na firmę która ubezpieczy rzepak po 1 grudnia?
    • Przez jarekvip99
      Mam 1.5 ha rzepaku na dzialce bez melioracji i zastanawiam sie czy da sie go ubezpieczyc w sensowny sposob aby w razie dlugiej i mokrej miosny cos z tego ugrac. Pszenica zazwyczaj tam wytrzymuje i daje w miare dobry plon ale rzepak to zalezy od roku. raz bylo lepiej a raz wygnilo calkiem jak wiosna byla zimna i dlugo mokra. czy da sie jakos ta dzialke ubezpieczyc zeby w razie co dostac jakieś ubezpieczenie?
    • Przez yacenty
      O co najczęściej rolnicy pytali w minionym sezonie w kontekście uprawy rzepaku.
      Optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy rzepaku Najlepsze nawozy i odmiany rzepaku dla danego regionu Jakie szkodniki i choroby są najbardziej niebezpieczne dla rzepaku i jak je zwalczać Jakie środki ochrony roślin należy stosować, aby zapewnić dobre plony rzepaku Jakie są najlepsze metody zbioru rzepaku i przechowywania zbiorów Jakie są najlepsze praktyki uprawy, aby zwiększyć wydajność i jakość nasion rzepaku.  
      Kontynuacja dyskusji dotyczącej sezonu 2022
       
    • Przez bortys2001
      Witam, chce ze względu na prowadzona pasiekę przeznaczyć 3 ha na rzepak ozimy, na jakie odmiany zwracać uwagę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj