gregorius

Sympatia.pl dla rolnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gregorius    123

Na Chacie AF padła idea powstania portalu coś ala sympatia.pl dla rolników. Co o tym myślicie? Czy to by się przyjęło w Polsce? Rolnicy byliby tym zainteresowani mężczyźni jak i kobiety? Czy w ogóle to by wypaliło czy kompletna kicha?


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

kicha, ktora tak z wyboru szuka rolnika... :D


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Autor pomysłu niech już więcej nie pije. Pora wytrzeźwieć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak byś się dobrze zapromował jako właściciel ziemski 3000ha cały sztab ludzi a ty tylko kase taczkami wozisz.... :D to by się jakaś znalazła może była by szansa na to abyś został obwołany jako Polski Hugh Hefner ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Autor pomysłu niech już więcej nie pije. Pora wytrzeźwieć.

 

To miałby być portal randkowy, storna matrymonialna, np. jakiś stary Kowalski szuka żony i wchodzi na ten portal, aby znaleźć miłość swojego życia. To nie ma być na zasadzie fotki czy NK gdzie widać tylko cycki i tony farby z tapetą to nie o to chodzi.


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Autor pomysłu niech już więcej nie pije. Pora wytrzeźwieć.

Nie każdy chce być zatwardziałym kawalerem :D a pomysł jest dobry ale czy

wypali na większą skalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

;[ pomysł jak najbardziej,tylko płci przeciwnej na AF jak na lekarstwo :D


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

czemu - poza AF też jest sporo dziewczyn - które może nawet o istnieniu AF nie wiedzą - wiec by sie w ten sposób moze dowiedziały :D


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

@Mechanizator - popieram. Widziałem kiedyś licznik jednego z portali randkowych: zarejestrowanych użytkowników - ponad 3mln. on line - prawie 60tyś. Może AF by się też powiększyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dlaczego ma nie wypalić ?? przecież taka stronka nie miała by być po to zeby zgromadzic tam wszystkie szanowne użytkowniczki AF tylko zeby kuchennymi drzwiamy zapromować AF wśród pań (najlepiej tych"wolnych")

 

Niemcy mają takie stronki http://flirt.landwirt.com/ http://www.landflirt.de/index.php a dziewczyny mają pożal się Boże


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

No już nie mów że są takie brzydkie, u niektórych idzie zauważyć słowiańską urodę :) , aż się zdziwiłem u ilu dziewczyn pisze że lubi wieś i rolnictwo ;) Jestem za takim rozwiązaniem w Poslce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

NO tak ale te ze "słowiańskimi rysami" na bank niemkami nie są - chyba


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

NO tak ale te ze "słowiańskimi rysami" na bank niemkami nie są - chyba

 

chodzi Ci o Turczynki, czy Irakijki bo nie jestem pewien :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

nie raczej są albo niemkami słowiańskiego pochodzenia - albo pozostałoscią genetyczną po pobycie armi czerwonej w NRD :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1989    2

nie raczej są albo niemkami słowiańskiego pochodzenia - albo pozostałoscią genetyczną po pobycie armi czerwonej w NRD :)

pomysł wydaje mi się nie taki zły, jest też troche dziewczyn na AF które szukają chłopaka rolnika, i to nie chodzi ile ma ha. bo ona zawsze może pracować poza gosp a w większych pracach pomagać mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprawę nagłośnić dobrze system zbudować i jazda. :) Im bardziej pionierski pomysł tym większa szansa powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

I bardzo się cieszę że pomysł chwyta. Ja co prawda już z niej korzystać nie będę ale za kilka lat dla syna jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jest tylko jeden szkopuł, na 1000 uzytkownikow plci meskiej takiego portalu beda przypadac 3 kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no to przynjamniej beda mogły sobie przebierac

 

nikt nie obiecuje panny dla każdego zalogowanego


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Mi się podoba pomysł i myślę że af zyskało by na tym. Z racji tego że posiadam od niedługiego czasu wykształcenie menadżerskie proponuję zrobić burzę mózgów z pomysłami jak ma dokładnie ten nowy bałagan wyglądać. Pierwsza sprawa tytuł nowej zakładki czy strony - np "af love", albo "af swatka" :P . Do tego jakaś reklama aby przyciągnąć pleć piękną i powinno być dobrze bo to ciekawy pomysł. Ale pewnie musiał by się tym napewno jakiś moderator albo szef af zająć....

Wieczorki zapoznawcze.... :). Mi się podoba coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

karolu wiesz to chyba jeszcze nie ten etap tego przedsięwzięcia - a jak to zrobić to napewno władza zwierzchnia agrofoto wie najlepiej :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj