Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MiRol    53

heh możesz sprawdzić czy Ci nie ubywa oleju albo też czy nie przybywa <_< bo jak ci bardzo wtryski leją czy sekcja w pompie poszła to bedzie w misce przybywać.

No a moc ma, i pali w normie?


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

moc jako tako moze byc i pali w miare dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

i to ma być silnik po kapitalnym remoncie? wymieniałeś tuleje, tłoki? może pompa jest lipnie zrobiona i dlatego tak jest, dużo osób narzeka ze lipnie robią i wolą nówke, mi kilka lat temu w mojej 60-tce siadła pompa to wymieniłem na nóweczkę i odrazu pali od kopa, stoi nawet całą zime bo jak coś trzeba zrobić to robimy ferdkiem i tak czy siak odpala jakby była odpalana codziennie, jednak nówka to nówka <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no ale nówka troche kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mam to samo w C-360 kopci na niebiesko i ciężko odpala


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pali dobze oleju niebieze mocy ma az za duzo po tym jak wstawilem turbine tylko kopci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0
jak na biało kopoci to ma ustawiony zawczesny zapłon a jak na czarno i ogniem wali to jest zapuźny

 

mi wali ogniem,i bardzo kopci. Jak ustwić ten zapłon?? Bo ja nie mam pojęcia i nie ma mi kto za bardzo pokazać, prosze pomóżcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian3p    24

Co do kopcenia na bialo to pewnie przyczyna jest niskie cisnienie spreżania i mozna za to winic zawory w głowicy.

Ustawienie poczatku wtrysku jest dosc łatwe. Nalezy wykrecic przewod tloczacy od pierwszego wtryskiwacza, ustawic dzwignie na max dawke paliwa i powoli obracac walem korbowym. Gdy paliwo w mniejscu wykreconego przewodu zacznie sie podnosic nalezy sprawdzic ustawienie znakow na kole zamachowym. W tym celu nalezy odkrecic pokrywe ktora znajduje pod cieglem sprzegla. Rysa na skrzyni powinna sie pokrywac ze srodkowa rysa na kole zamachowym. Jesli tak nie jest należy obrócić pompe w prawo lub lewo.


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian3p    24

silnikowy, np. superol


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Witam.

Może zapytam bo nie chciałem nowego tematu robić.Mam C-330 i jak stoi na 800 obr/min to dymi na nibiesko a jak większe to nic to może być.Jak na niebiesko to olej bierze ale jak bierze to w każdym zakresie obrotów chyba powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Moja C-360 jest 15 lat po kapitalce i kopci cały casz na niebiesko, olej wymieniony w tamtym roku, nic nie ubyło, co moze być przyczyną, czyzby wtryski już zuzyte


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Ja bym sprawdził wtryski i pompe a masz termostat?

 

Nie cytujemy poprzedniego posta. @quercus


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Termostatu nie ma (chyba) :), tata też tak sądzi ze wtryski ale wolałem sie zapytać


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

No bo jak nie ma termostatu to silnik się dłużej nagrzewa i będzie tez kopcił wiem to z własnego doświadczenia to tylko 4 śrubki żeby sprawdzić czy jest termostat :)

A wymiana końcówek nie jest taka droga oryginalna końcówka cos ok. 35 zł a koszt wymiany się szybko wróci gdy spalanie będzie mniejsze :)


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Termostat musi być. Może być ew. zużyty czy coś. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Ja w C-330 mam termostat,wymieniałem go na jesieni.Wtryski były robione ok.2 tygodnie temu,pompa dobra.Czyżby pierścienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale on kopci 24 na dobe nawet jak by tak długo chocił przy każdej temperaturze bo widze na zegarze kopci zawsze i wszędzie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter1222    156

wiem jak zrobić żeby c360 ciszej chodziła zrobić trzeba kolanko na tłumiku jak w zetorze

Edytowano przez quercus
Ortografia

Sprzedam siano i sianokiszonkę w belach ,możliwy transport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

A co to ma do tego tematu?Kolanko nakopcenie nie pomoże.

Edytowano przez quercus
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pronarek
      Mam prośbę chcę przerobic w swojes sześćdziesiątce układ kierowniczy
      na orbitol albo inny , byle by się lekko kręciło jak ktos ma pomysł albo jakieś fotki
      takiej przerobki prosze wyslijcie.
    • Przez TJStorm
      Witam jako że jestem nowy to się przedstawię.
      Mam na imię Dawid. Jestem z zachodniopomorskiego.
      Chce kupić ciagnik do 1ha klasy 5.
      Zadaniem ciągnika ma być:
      -oranie
      -glebogryzarka 1.8-2.1m (ziemia uprawiana ciągle)
      -bronowanie
      -ciaganie drewna z lasu(z poczatku bitką tzw a z biegiem czasu chce mu przyczepę z żurawiem hds zamontowac 4.7m do gałęzi)
      Kolega poleca c4011 mówi że nie do zajechania ma na 20lat i nie psuje mu sie na 4ha działa.
      Wiec moje pytanie do was czy c4011 sobie poradzi?
      Budżetdo 10000zl za ciągnik.
      P.S Co myślicie o tych:
      1. http://otomoto.pl/ur...11-A309600.html
      2. http://allegro.pl/ur...3258473823.html
      3. http://tablica.pl/i/...11-ID2RjH5.html
      4. http://tablica.pl/i/...ny-ID1Ug47.html
      5. http://tablica.pl/of...11-ID2493R.html
      Za i przeciw.
      Na co zwracać uwage przy zakupie.
      Dodam ze to pierwszy ciągnik jaki będe miał.
      Pozdrawiam i dzieki za rady
    • Przez lukaszn
      Mam takie pytanie może ma ktos zdjecie układu hamulcowego ursus c-4011 ''czterdziesktki'' ,a jak nie to może wie ktoś czy można jeszcze kupić pompy do hamulców i inne cześci bo chciałbym naprawić hamulce a brakuje mi paru rzeczy nie wiem zabardzo czego .A i prosze admina o nie zamykanie mojego tematu bo w innym jest wogole o czym innym mowa.
    • Przez Riko1995
      Witam.czy wymienial ktos uklad kierowniczy c4011 na uklad elektryczny?co bym musial zmienic zeby on podszedł tam zeby nie bylo go widac?caly pulpit mam zmieniony na nowy ale zbiornik mam Stary 

    • Przez Axd529
      Silnik po kapitalnym remoncie Po dodaniu gazu na 20tys obrotów ciśnienie oleju na zimnym jest 6 atm a na gorącym 4 czy to nie za dużo?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj