adas157

Landini 8550

Polecane posty

1210    5

Jak w tym traktorze wygldają hamulce hydrauliczne/olejowe bo nigdzie nie moge ani jednych ani drugich znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicio22    1

Witam, rozgryźliście już problem z opadającym podnośnikiem na wolnych obrotach? Czy to wina uszczelnienia na tłoku od podnośnika czy rozdzielacza co przesuwa się dźwignie góra/ dół, czy może jeszcze coś innego? A na wyższych obrotach ok 1300 i wyższych opada i podnosi aż szarpie ciągnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mf255fan    9

W jakim położeniu masz tą drugą dźwignię? Mi tak szarpało na położeniu mix, na position nie szarpie nic i nie opada a wieszam obciążnik 850kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

panowie jaki powinien być w nim rozdzielacz( wydajność) ewentualnie numer katalogowy. Mam jakiś kombinowany na trzy sekcje ale jak podniose  przyczepe to nie chce mi spowrotem opuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicio22    1

Pierwsza dźwignia mi nie działa wogule to ta od pływającego podnośnika i jest na połowie a drugą bliżej błotnika nie podnoszę do samego końca tylko zostawiam trochę luzu bo wtedy jest jeszcze gorzej i nie chce męczyć niepotrzebnie podnośnika a opadać opada na każdej wysokości a najbardziej z pługami i talerzówką. I jak się rozgrzeje to trzeba dodać troche gazu na początku żeby podniósł

Edytowano przez wicio22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

nie wiem czy pomoge ale u mnie ta pierwsza od sterowania regulacji pozycji siłowej lub pozycyjnej bez znaczenia. a ta druga od strony błotnika jest czuła. Jak do tyłu to podnosisz jak do przodu to opuszczasz. Ja muszę na wyczucie ( tak koło środka ) ustawić aby ramiona były na odp. poziomie.

Jeszcze co mi troche nie trzyma podnośnik ale jak jest ta wajcha od błotnika do przodu to przy zapalaniu automatycznie podnosi,. może to jakiś trop.

Według mnie gdzieś rozdzielacz się przycina, ale pytaj się fachowców bo wyrzucić kilka set złotych nie sztuka

 

A czy wy też macie osobny rozdzielacz do hydrauliki zewnętrznej coś takiego:

http://hydromotus.pl/3-rozdzielacz-3-sekcyjny.html

Edytowano przez 1210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicio22    1

U mnie dźwignia od podnośnika też musi byc mniej wiecej w połowie do prac polowych. Znajomy też robił podnośnik tylko ze w zetorze i na koniec musiał regenerować rozdzielacz od podnośnika bo wymiana uszczelnień nic nie dała i dlatego pytam się na forum choć wiadomo że co maszyna to może być inna przyczyna, co mozę być przyczyną. Mam ten ciągnik od 2 lat ale wiem że z częściami może być problem zeby to zrobić od razu. A co do twojego rozdzielacza to niestety nie pomogę bo mam inny przy siedzeniu pewnie fabryczny 2 sekcyjny

Edytowano przez wicio22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipog13    1

Panowie może podpowiecie gdzie w tym ciągniku mogę znaleźć nr ramy? Ten co jest wbity w dowód? Byłem na przeglądzie i nie mogliśmy nigdzie namierzyć ale  ostatecznie mi podbili, w tym roku znów musze podjechać na przegląd i nie chciałbym mieć problemów dlatego wolałbym wiedzieć gdzie tego szukać moze podpowiecie. Mam założony tur jedyne co mi do głowy przychodzi to że może nr jest gdzieś pod rama tura, bo wtedy obskoczyliśmy cały ciągnik i w żadnym miejscu tego nr nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

szukaj z tylu kolo tego wygiętego płaskownika co amortyzuje zaczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicio22    1

Witam. Mam pytanie odnośnie skrzyni biegów czy trzeba ściągać plecak żeby można było wyciągnąć walki i koła zębate? Bo od strony silnika i od góry nie widzę żadnych zabezpieczeń żeby można było rozebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturo1610
      Witam. Mam case mx 100c i nie mam z przodu obciążników mam tylko uchwyt taki jak na zdjęciach ale oryginalne obciążniki od case czy mccormicka nie pasuja pomoże ktoś i powie jakie powinny być obciążniki w tym ciągniku i ile powinno ich być ? albo może ma ktos takie i chce sie ich pozbyc ? Proszę o pomoc bo bez obciążników to jak zapnę jakąś maszyne to przód ledwo co ziemi dotyka  


    • Przez Mateusz_320
      Panowie ostatnio zawiozłem ciagnik do mechanika czyli w piatek bo na innym temacie pisałem ze strasznie ciezko pali i kopci. Zawory sa ustawione wtryski patrzylismy wczoraj maja 170-175 a ciagnik dalej tak samo. Pompiarz mówił zeby pompy nie ruszac bo moze byc okej z nia. Co radzicie na co patrzec jeszcze? Oleju odziwo nie bierze z odmy nic nie wydostaje sie. Jak odpali to dziwne obroty na poczatku ma tak jakby zaraz chciał zgasnac. Pozdrawiam
    • Przez marcinl43
      witam, mam pewien problem. Przy włączaniu WOM słychać zgrzyt taki. można to zlikwidować? . Druga sprawa jak zatrzymać wałek bo naciskam sprzęgło i się nie zatrzymuje ?
    • Przez PronarekP5
      Witam jak w temacie potrzebuje się dowiedzieć jak wyjąć albo rozebrać silnik zmiany obrotów nagarniacza, nie chce zmieniać obrotów, a chce wyjąć i zobaczyć czy działa na krótko albo co ciężko idzie by naprawić, pomóżcie jak się dobrać bo odkrecilem to to wydawało się że go trzyma i nie chciało się to rozejsc a nie chce siła by czegoś nie zniszczyć. Pozdrawiam i myślę że ktoś pomoże bo żniwa tuż tuż...
    • Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj