Gość Profil usunięty

Internet bezprzewodowy

Polecane posty

roltech    11

U mnie jedynie internet od operatorów komórkowych. Większość wykorzystuje telefony jako modemy. Ja korzystam z pakietów internetowych w mixplusie, 600MB za 18zł do wykorzystania w ciągu 31 dni, mi starcza średnio na 10. Użytkownicy iplusa twierdzą że przez telefon prędkość jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuje bezprzewodowy, o wiele mniej proplemów niz z tp

Edytowano przez glendus3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Użytkownicy iplusa twierdzą że przez telefon prędkość jest większa.

zawsze łączę przez telefon jest szybsze jak przez modem. W każdej sieci pierwszeństwo do nadajników ma telefon a dopiero później internet.

ja mam router cdma z orange. Wcześniej blu z ery. Nie ma porównania z cdma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Mam Orange Freedom Pro. Od pewnego dłuższego czasu obserwuję, że internet bardzo wolno "chodzi". Dzieje się to w godzinach popołudniowych (wtedy najwięcej korzystam) ale chyba tak jest od rana (za bardzo nie mam jak sprawdzić bo pracuję). Na pewno nie wynika to z ograniczenia prędkości spowodowanej przekroczeniem limitu transferu bo gdzieś od godziny 23 internet "chodzi" normalnie. Jeśli otworzę monitor systemu i zakładkę sieć to wykorzystanie łącza wynosi około 75-100% wtedy kiedy "chodzi" normalnie i 0-25% kiedy "chodzi" wolno i zachowuje się jak po ograniczeniu prędkości z powodu przekroczenia limitu. Jestem skłonny twierdzić, że operator celowo ogranicza prędkość w godzinach szczytu. Dzisiaj będę dzwonił. Napiszcie jak to wygląda u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam możliwośc podłaczenia sie do internetu przez wifi za darmo z tym że zasieg w domu jest mały i musze wejc na strych.Kupiłem karte wifi na usb Ovislink Airlive 1600 z antenką i jest mały problem tej darmowj sieci nie widać po włączeniu tej karty.Inne sieci są a tej darmowej nie ma.Co to może byc?

Edytowano przez SAUTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigJD    0

Sprawdź ofertę www.airmax.pl U mnie było to chyba najlepsze rozwiązanie z mozliwych. Mam jeszcze mobilengo plusa ale transfer makabra-bardzo wolny, z obecną radiówką nie ma porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Powiem tak mam orange od kilku lat jeżeli jest zasięg to ogólnie jest spoko, problemy pojawiają się jak mamy zasięg na poziomie 1 kreski lub mniej.

 

Orange Free CDMA

modem AnyData 635WA myślę o antenie zewnętrznej co wy na to? (aby poprawić zasięg bo mam na poziomie 1/2 kresek na 5)

 

Założenie anteny zewnętrznej poprawiło komfort pracy z internetem.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A u mnie w okolicy jest człowiek , który prowadzi firmę tzn. lokalny dostawca usług internetowych, ja mam od niego jest to radiówka, 1Mb , z tym że to nie jest jak w neostradzie czy innym dziadostwie, że 1mega mam kiedyś tam w nocy, tylko zawsze a w nocy niekiedy dobija mi do 13mega, przeciętnie jest tak 3-7mega, i 50zł co miesiąc ,żadnych problemów, inne ery , iplusy, neostrady się chowają


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ja mam orange i powiem tak bez anteny nie dało się normalnie korzystać z internetu prędkości rzędu paru kilobitów. Po zakupie anteny która kosztowało nie mało bo prawie 200zł prędkośc ściągania ponad 300 kilobitów. Na testerze pokazuje 2 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ynternauta    0

O internecie bezprzewodowym z Orange słyszałem dobre opinie. Natomiast ja osobiście używam internetu bezprzewodowego z Play, i dość często narzekam, przede wszystkim na baaaaardzo wolny transfer oraz przeciązenia, a czasami tez na samoczynne rozłączanie się internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMATEUSZI    20

Osobiście mam internet z play (mobilny). Najlepsza Sieć w Polsce 4G. Zależy gdzie chcesz z niego korzystac w najgorszym wypadku 3G. Przez 3lata miałem Iplus`a i nic nie zrobili żeby na wsi poprawic zasięg(EDGE-236,8kb/s).. masakra. i do tego te limity danych. Bierz Playa najszybszy żadnych awarii jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

najlepiej zamówić sobie darmowy internet http://aero2.pl/bdi.html ....zamówienie trwa około miesiąca.

Koszty jakie trzeba ponieść to karta sim za 20pln i 7 pln za przesyłkę ....do tego dochodzi kupno modemu[na allegro 130pln z przesyłką nowy]. Sam sobie takie cudo zamówiłem i czekam na kartę sim.

Nie ma tu limitów pobierania danych. Działa to od 10 maja. Zgodnie z regulaminem będzie to działało 3 lata...a więc do 10 maja 2014...jest to wymuszone wymogiem przetargu[zwycięzca musiał zapewnić bezpłatny internet przez 3 lata]. Co do pędkości to nie są nadzwyczajne 256kb/s w tym roku,a na przyszły 512kb/s poza tym co godzinę się rozłącza. Ale to nie problem, gdyż autopołączenie następuje praktycznie natychmiast. Najpierw należy sprawdzić czy się jest w zasięgu....mapa poglądowa aero nie jest zbytnio dokładna...dlatego można wykorzystać mapę polsatu[korzystają z sieci aero http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/mapa-zasiegu.cp i zaznaczyć HSPA+ ].

Podsumywując koszta mamy 160 na 3 lata...czyli około 5pln miesięcznie. Kwota depozytu 20pln jest do zwrotu po oddaniu karty sim...a więc jedynym kosztem jest zakup modemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

jak skonfigurowałeś auto-połączenie, tez mam aero2 i muszę co godzinę wznawiać połączenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

no właśnie robiłem wszystko według tego schematu i nie działa, może napisz, jeśli masz czas, krok po kroku jak to skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

tak jak pisałem w wczorajszym poście czekam na kartę sim:) O aero2 dowiedziałem się od znajomego...i widziałem że u niego autoconnect opisany w powyższego linku działa bez zarzutu. Jak dojdzie sim dam znać + opisze więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29

miałem napisać wcześniej....ale jakoś wypadło. Aero sprawuje się przyzwoicie. Używam go jako połączenie zapasowe[np teraz....neostrada nie działa w całej wiosce a aero śmiga ]. Do łączenia używam net top info[tam jest funkcja automatycznego wznawiania połączenia]. Jestem zadowolony z tejże usługi[połączenie zapasowe zawsze się przydaje] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

ja posiadam iplus cdma do 3,1mb/s bo u nas jest problem z nadajnikami na kablu to można 1mb/s mieć bo stara linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj