Gość Profil usunięty

Internet bezprzewodowy

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, mam zamiar założyć sobie internet bezprzewodowy orange. Ma może ktoś taki? Jak działa, czy przerywa połączenie, jak jest z zasięgiem na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

To jest ten taki na modem? o ten Ci chodzi? Jeżeli tak to za żadne skarby świata nie bierz tego gó***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Zasięg sprawdź sobie na mapie zasięgu na stronie Orange.

Ja miałem ten internet 4-2 lata temu jeszcze tylko w zasięgu EDGE, jak na tamte czasy w mojej okolicy to był rarytas ;d

Cechował się stałą przepustowością, ale jak były problemy z połączeniem to przez tydzień nie miałem neta.

Akurat byłme w tej komfortowej sytuacji że miałem niemalże widok na wieżę telefoniczną, miałem chyba pełny zasięg, więc nie było problemu ze zrywaniem połączenia, ale to był stary Orange, a jak nowy to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Lepiej załóż sobie jakąś radiówke.

Przynajmniej można coś ściągnąć z internetu.

Są radiówki że maja nawet 4mb,ja mam taką i nie narzekam.

Przy pobieraniu pokazuje 450kb/s.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

To jest ten taki na modem? o ten Ci chodzi? Jeżeli tak to za żadne skarby świata nie bierz tego gó***

Ja użytkuje ten internet tzn Orange Freedom - mi spisuje się świetnie choć mój to 512 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Guzik prawda-przez szereg lat miałem Blueconnect-stabilne to było jak diabli,teraz mam Orange Freedom Pro i niejedna Neostrada by przy tym wymiękła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

ale neozdrada nie ma limitów

sam zakładałem internet lanowy na blokach ludziom ok 4 lat a więc wiem jak to chodzi miałem Erę testowałem Orange i wiem jedno to jest dobre jak jesteś często w podróży a chcesz tylko maile odebrać i coś zobaczyć w necie ale montować takie łącze w domu nie poleciłbym, sam morduję się z neozdradą i gdyby była możliwość przejścia do operatora sieci lan idę odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ten Orange który mam to nie jest internet mobilny !-limit mam 6 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

U mnie jest Blueconnect i działa bardzo dobrze. Faktem jest, że jest limit, ale ja nie ściągam filmów itp.

 

Tygrysku a co w przypadku kiedy innej opcji nie ma? U mnie można sobie pozwolić jedynie na neta od operatora komórkowego, nie ma linii telefonicznej, a do nadajnika internetu radiowego jest za daleko z tego co mi mówił monter takiego internetu. Cieszę się z tego co mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Powiem tak mam orange od kilku lat jeżeli jest zasięg to ogólnie jest spoko, problemy pojawiają się jak mamy zasięg na poziomie 1 kreski lub mniej.

 

Orange Free CDMA

modem AnyData 635WA myślę o antenie zewnętrznej co wy na to? (aby poprawić zasięg bo mam na poziomie 1/2 kresek na 5)

 

Od kilku miesięcy mam antenę i zasięg na poziomie 4/5 kresek, teraz niezależnie od pory dnia idzie normalnie używać internet.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja mam zewnętrzną-a do nadajnika mam 3 km -na wskaźniku zasięgu kresek brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

fakt moim zdaniem to jest prawda dla mnie to jest ostateczność brać mobilny jak się niema innej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konjo    0

fakt moim zdaniem to jest prawda dla mnie to jest ostateczność brać mobilny jak się niema innej możliwości

 

 

zgadzam się. ja mam orange free i na wsi to się jednak nie sprawdza. zasięg jest kiepski, jedyną zaletą było to, ze można wyjść z laptopem nad staw i doglądać narybku. szybko się zraziłem bo strony ładowały się niesamowicie długo. w końcu zdecydowałem się na kupno bezprzewodowego routera (tylko musi być z dużym zasięgiem) i tak naprawdę dopiero teraz jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konjo    0

Od kiedy to router zwiększa prędkość internetu? ;)

Wydaje mi się że służy on tylko do rozdzielenia internetu.

 

 

haha, dokładnie tak :) router odnosi się oczywiście do stałego łącza, czego zapomniałem dodać (u mnie jest to Tp S.A.) i umożliwia mi korzystanie z internetu "w terenie". A więc:polecam stałe łącze + bezprzewodowy router zamiast internetu mobilnego z przenośnym modemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdamigo6    0

Prosty sposób - bierzesz na próbę i testujesz Odpowiada to bierzesz na dłużej Ja mam blueconnecta i zasięg nie ma nic wspólnego z prędkością przesyłu (30 kb/sek zawrotna prędkość rzadko się zdarza)ale u nas to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

też mam blueconnect,zaczynałem w edge,teraz jest umts 50% z antenką za oknem za 16 zł,prędkość na wykresie przekracza nawet 4 mega,limit danych 10 giga,po 2 latach za 79 zł i nowy modem.ci co mają u nas radiowy to narzekają,na kablu też są problemy nawet przez miesiąc,u mnie tylko era ma taki nadajnik inni operatorzy to tylko edge,play ponoć jest tani ale zasięg musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1273

Też mam Orange Free i jest super.Tylko że ja widzę nadajnik z okna.Aktualnie mam już drugą umowę,Modem na USB dostałem za 1zł,pierwszą umowę miałem z limitem 4 GB i płaciłem 60zł,a teraz 3 GB za 39,90zł , dla mnie spokojnie wystarczy ,dodam że przeglądam tylko strony www,sporadycznie coś sciągne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

iCON 225 mogę odstąpić,na próbę,blueconekt,7g,kupuję się starter i próbuję bez umów,a jak działa to na umowę jest taniej.jak jest z zasięgiem to się zapytać u każdego operatora i wybrać z najlepszym zasięgiem,a za limity to kasują podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

Jak nie masz innej możliwości to ok. Ja męczę się z iplusem,ale już niedługo. Ogólnie nie polecam.


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak zrywa wam połączenie to musicie resetować komputer?Ja mam orange Freedom 512 i resetuje kilka razy dziennie bo mi się rozlącza,dzisiaj juz resetowałem 2 raz w ciągu 2,5 godziny.Co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

dzwoń do biura obsługi coś doradzą,blueconnect u mnie bez zarzutu filmy oglądam (szybciej ładuje jak odtwarza),prędkość ponad 4 mega dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj