Skocz do zawartości
Daro85

claas tucano 320

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Emilio    1
Napisano (edytowany)

mniej więcej od 4 do 5 tys zł jak dobrze pamiętam to listwy które zakłada się na bęben po to żeby kolby nie dostawały się do jego środka i chyba to wszystko, z tego co handlowiec mi mówił to sit nie trzeba zmieniać, no oczywiście trzeba mieć przystawka do QQ :P

Edytowano przez Emilio

Agrotron155    23
Napisano (edytowany)

a klepisko zostaje to samo?? bo chyba keszcze reduktor obrotów bębna młócącego musi być oprócz listw... i chyba samo klepisko też...

Edytowano przez Agrotron155

Wiadomość z agroFakt.pl

Emilio    1

klepisko jest to samo tylko listwy trzeba założyć do niego, no fakt ten reduktor też musi być

Emilio    1

tego to już nie wiem w takie szczegóły nie wchodziliśmy bo na razie nie myślimy o przystosowywaniu do kukurydzy kombajnu za mały areał siejemy QQ żeby koszt przystawki i przezbrojenia się zwrócił. Także musisz handlowca się zapytać. PS te świątniki to niedaleko Lubrańca w powiecie włocławskim ?

Emilio    1

oczywiście ja z Kąkowej Woli jestem zapewne słyszałeś o tej wiosce :P z powodu imprezy he he

Emilio    1

oczywiście :) a z kim negocjujesz cenę ? Bo ja z Piotrkiem z tech komu oczywiście

Agrotron155    23

ja już mam wynegocjowany tylko w przyszłości będe zapewne potrzebował i narazie rozważamy przed przywiezieniem czy czasem nie lepiejby było:)

Emilio    1

Witam wszystkich

Mam pytanie czy macie jakiś patent na ustawianie czułości czujników strat na sitach i na wytrząsaczach w 320 lub w innych tucanach bo pewnie to jak się je ustawia nie różni się w większych modelach ? Z góry dzięki za info pozdro :)

GOGOo    0

Czy ktoś kupował w 2013 TUCANO 320 lub NH CX5080. Jakie ceny i od kogo kupić najtaniej i jak u nich z serwisem? :)

Leito27    1

wydajniejszy na pewno jest NH

ale jeżeli gabarytowo oczko wyżej kombajn kosztuje tyle samo co mniejszy Tucano to co to znaczy ?

albo marka claas sie bardzo ceni albo w NH oszczędność na materiałach jest ,

jak dla mnie w NH nie podoba sie ADblu ktore trzeba lac <jest tanie ale dodatkowy obowiązek jest > w claas jest filtr cząstek stałych bez obsługowy

Leito27    1

szerszen z tego co Mówią dilerzy jest filtr cząstek stałych który sam się wypala co jakiś czas .

Nie pisz posta pogrubioną czcionką !

sorki

Edytowano przez Leito27

szerszen    0

a na oficjalnej stronie claas'a jest napisane ze posiadaja uklad SCR czyli musisz dolewac ad blue :)

Leito27    1

a sorki fakt w silnikach mercedesa trzeba :) ale coś mi się kojarzy ze gdzieś są te filtry ale może to w Catepilar-ach <AVERO 240>

mefiu890    15

Odświeżam ile za nowego tucano 320? I w jakim wyposażeniu

Edytowano przez mefiu890

Formul1    0

Widziałeś ile tucano 320 jest wystawionych na allegro i innych portalach? pomyśl czemu i porozmawiaj z ich użytkownikami, a w szczególności zorientuj się w ich realnej wydajności t/h....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetor7341turbo
      jaki kombajn claas tucano 320 czy new holland tc 5070
    • Przez BaRtEk7710
      Kontynuując moje pytanie o medze . Cz lepszy silnik jest ten 200 konny czy prawie 230 konny na pompo wtrysku . Młucił ktoś koniczynę czerwoną jak zakłada się lub zaciąga blachy pod młocarnią ?
    • Przez BaRtEk7710
      Witam koledzy Planuję w tym roku zmienić rekorda na claasa mege 204 5.1 m heder .Zwracam się z prośbą o wypowiedź na temat tego kombajnu jak się sprawuje , ile jest w stanie skosić w godzinę , jak się ma z serwisem czy jest drogi  w utrzymaniu ?Poprostu wszystko co wiecie o nim 
    • Przez Libero
      Witam

Prezentuję kombajn Claas Tucano drugiej generacji. Jak widać ma zaczepioną u góry rurę wyładowczą i elektronicznie otwierany zbiornik ziarna

Zaczerpnięto z www.grostracteurspassion.com

• Przez AdGraPL
      Witam.
      ​Posiadam kombajn Claas Tucano 320 nowej generacji i mam problem z Adblue, że wyskakiwał błąd jakości Adblue, a Adblue było w porządku. Ktoś miał taki sam lub podobny problem. Proszę o odpowiedź.