Daro85

claas tucano 320

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Emilio    4
Napisano (edytowany)

mniej więcej od 4 do 5 tys zł jak dobrze pamiętam to listwy które zakłada się na bęben po to żeby kolby nie dostawały się do jego środka i chyba to wszystko, z tego co handlowiec mi mówił to sit nie trzeba zmieniać, no oczywiście trzeba mieć przystawka do QQ :P

Edytowano przez Emilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62
Napisano (edytowany)

a klepisko zostaje to samo?? bo chyba keszcze reduktor obrotów bębna młócącego musi być oprócz listw... i chyba samo klepisko też...

Edytowano przez Agrotron155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

klepisko jest to samo tylko listwy trzeba założyć do niego, no fakt ten reduktor też musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

tego to już nie wiem w takie szczegóły nie wchodziliśmy bo na razie nie myślimy o przystosowywaniu do kukurydzy kombajnu za mały areał siejemy QQ żeby koszt przystawki i przezbrojenia się zwrócił. Także musisz handlowca się zapytać. PS te świątniki to niedaleko Lubrańca w powiecie włocławskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

oczywiście ja z Kąkowej Woli jestem zapewne słyszałeś o tej wiosce :P z powodu imprezy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

oczywiście :) a z kim negocjujesz cenę ? Bo ja z Piotrkiem z tech komu oczywiście

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

ja już mam wynegocjowany tylko w przyszłości będe zapewne potrzebował i narazie rozważamy przed przywiezieniem czy czasem nie lepiejby było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

Witam wszystkich

 

Mam pytanie czy macie jakiś patent na ustawianie czułości czujników strat na sitach i na wytrząsaczach w 320 lub w innych tucanach bo pewnie to jak się je ustawia nie różni się w większych modelach ? Z góry dzięki za info pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGOo    0

Czy ktoś kupował w 2013 TUCANO 320 lub NH CX5080. Jakie ceny i od kogo kupić najtaniej i jak u nich z serwisem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leito27    1

wydajniejszy na pewno jest NH

 

ale jeżeli gabarytowo oczko wyżej kombajn kosztuje tyle samo co mniejszy Tucano to co to znaczy ?

 

albo marka claas sie bardzo ceni albo w NH oszczędność na materiałach jest ,

 

jak dla mnie w NH nie podoba sie ADblu ktore trzeba lac <jest tanie ale dodatkowy obowiązek jest > w claas jest filtr cząstek stałych bez obsługowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leito27    1

szerszen z tego co Mówią dilerzy jest filtr cząstek stałych który sam się wypala co jakiś czas .

 

Nie pisz posta pogrubioną czcionką !

 

sorki

Edytowano przez Leito27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen    0

a na oficjalnej stronie claas'a jest napisane ze posiadaja uklad SCR czyli musisz dolewac ad blue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leito27    1

a sorki fakt w silnikach mercedesa trzeba :) ale coś mi się kojarzy ze gdzieś są te filtry ale może to w Catepilar-ach <AVERO 240>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu890    15

Odświeżam ile za nowego tucano 320? I w jakim wyposażeniu

Edytowano przez mefiu890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Formul1    0

Widziałeś ile tucano 320 jest wystawionych na allegro i innych portalach? pomyśl czemu i porozmawiaj z ich użytkownikami, a w szczególności zorientuj się w ich realnej wydajności t/h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cris10
      Hej. Mam do kupna Tucano 430, według katalogów wcale nie jest jakiś dużo większy niż mój obecny Dominator 88SL maxi. Chciałbym zapytać użytkownikow o wydajność takiego kombajnu. Mniej więcej o spalanie. I na co zwrócić uwagę? Wydaje mi się że dla niego 1.5ha/h to max. Możecie podzielic opinia na jego temat?
    • Przez aprochota
      witam przymierzam się do zakupu kombajnu na 80 ha do tej pory męcze to dominatorem 85 ale taki rok jak ten pokazuje że sprzęt musi być wydajny bo mało okienek pogodowych. myślę nad dominator 108.118 mega 204 .208.2018. kwota do 200 tys. oczywiście są to lata 90 ale tylko na to mnie stać 208 i 218 to już konkretne maszyny ale będą też bardziej wypracowane moje pytanie co byście polecili żeby nie było za dużo elektryki czy w wszystkich jest podobnie? co w nich najczesciej wysiada? a może ktoś ma do sprzedania to proszę pisać jestem z opolskiego
    • Przez Mateooo92
      Witam,
      Potrzebuje porady odnosnie kombajnu claas tucano 320 a mianowicie mam zamiar kupic kombajn z 2009 roku z hederem c600 i powiedzcie mi czy ten heder będzie pasowal do tego modelu kombajnu czy jednak będzie za szeroki i jeszcze jedno pytanie jaka jest długość rury wysypowej (hydraulicznej) ?
      W załączniku przesyłam zdjęcia kombajnu oraz hedera. 
      Czekam na wasze odpowiedzi. 
      Pozdrawiam 


    • Przez Marecki2922
      Panowie, po wyłączeniu hederu trochę za długo spływa olej z siłownika przez co heder ciągle pracuje około 10 sekund może  i więcej , podpowie ktoś co może być nie tak 
      Tak na wyczucie obstawiam że olej ma zbyt ciężki powrót tylko co może być powodem 
    • Przez Bakos87
      Witam 
      Od pewnego czasu mam problem z czujnikami obrotów podzespołów kombajnu claas mega 208, gdyż po włączeniu mlocarni i hederu powinny się uruchomić <świecić> kontrolki zbyt niskich obrotów (bodajże 6 kontrolek) z tym że od kilku lat nie działa od szarpacza-rozdrabniacza słomy a reszta działała lecz od pewnego czasu przestały działać nawet jak jest kombajn na niskich obrotach.
      Bywa ze czasem podczas włączania hederu świecą poprawnie i gasna przy uzyskaniu obrotów ale to trafia się sporadycznie. 
      Był zmieniany czujnik przy podajniku pochyłym i się kilka razy zaświeciły kontrolki ale na 20 startów 5 razy się zaświeciło.
      Czy ktoś wie co może być przyczyną tego że nie chcą się one uruchamiać przy załączaniu hederu i wzroście obrotów ??
      Czy 800 ohm <lub om yyyy sorki za pomyłke z tym>  to odpowiedni opór na te czujniki obrotów????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj