ludwik1983

Telewizja Rolnicza

Polecane posty

pawlis804wd    3

Pojemność 2400 to bardzo fajny program tylko mało jest testów ciągników takich do 100 km. Na TVR można by tez pokazywać jak wygląda uprawa danych roślin, warzyw tzn np. jak przygotować najlepiej pole, jakich maszyn najlepiej używać, aby plon był wysoki, itd. Do tego jakieś testy rozmowy z ekspertami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siolo    0

Witam Wszystkich.

Zgodnie z umową:

- W kolejnym trzecim sezonie będzie realizowany cykl - zakup kontrolowany.

Sezon będzie nagrywany na wiosnę - na emisji w okolicach lata.

Co do muzyki w Ja Cię kręcę - kwestia gustu;-)

 

Pojemność 2400 to bardzo fajny program tylko mało jest testów ciągników takich do 100 km. Na TVR można by tez pokazywać jak wygląda uprawa danych roślin, warzyw tzn np. jak przygotować najlepiej pole, jakich maszyn najlepiej używać, aby plon był wysoki, itd. Do tego jakieś testy rozmowy z ekspertami itd.

Będziemy realizowali te postulaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

W poprzednim swoim poście napisałem co byłoby fajnie zobaczyć na TVR ale zapomniałem napisać co aktualnie mi się podoba no i mam swoją trójkę faworytów a mianowicie: pojemność 2400, hodowca oraz agro flash. Bardzo fajnie, że pojawi się cykl - zakup kontrolowany bo przyznam szczerzę, że obecnie brakuje bardzo artykułów i programów o tematyce maszyn używanych (niby trochę się tego przewija gdzieniegdzie ale to z decydowanie za mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co do muzyki w Ja Cię kręcę - kwestia gustu;-)

 

Ok ale przy każdym filmiku to samo?? Zresztą "ciekawość" niektórych filmików pozostawia wiele do życzenia...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Wiele osób kupując nie znany sobie traktor maszynę lub kombajn nie wie na co szczególnie zwrócić uwagę. Każda maszyna ma swoje wrażliwe punkty i dobrze gdybyście uwzględnili to w zakupie kontrolowanym.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Zakup kontrolowany to fajny pomysł ale przydał by się też program o tym jak wymienić czy naprawić niektóre rzeczy przy ciągnikach, maszynach. Np wymiana pompy wody, hydrauliki, remont silnika czy założenie halogenów. Takie wideo-porady. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Oj tu będzie duży sprzeciw pewnej grupy osób :) Chcesz pozbawić ich chleba? :lol:


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

@pasiu66 - oglądając jakiś tam poradnik nie nauczysz się jak wykonać remont silnika. Tego trzeba się samemu nauczyć, praktyki nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siolo    0

Wbrew pozorom, z tym sprzeciwem o którym pisze Andrejus, to racja. Serwisy nie chcą pokazać jak naprawiać lub mówić co się psuje;-)

Musi to przedstawić fachowiec nie związany z żadną marką ale znający je wszystkie.

Jeśli znacie taki warsztat proszę o polecenie - zrobimy z nim kolejną serię, zakupy naprawy i na co zwracać uwagę - co w jakiej maszynie nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Musi to przedstawić fachowiec nie związany z żadną marką ale znający je wszystkie.

 

I o to głównie chodzi. Nie wiem jak teraz, ale na początku emisji "Pojemności 2400" (nie obrażając nikogo) prowadzący nie za bardzo przygotowali się do omówienia maszyn i ich możliwości, zostało mi w pamięci nazwanie "broną" grubera Kvernelanda bodajże, wiem że nikt wszystkiego wiedział nie będzie, ale my jako rolnicy mający już jakieś tam pojęcie o tych maszynach, oczekujemy (przynajmniej ja) fachowej porady czy opisu, wtedy "Pojemność 2400" stała by się naprawdę wartościowym programem.

 

Co do zakupu kontrolowanego, od dawna chciałbym takie coś zobaczyć, świetny pomysł, ale powtórzę jeszcze raz - do tego potrzebny jest człowiek, który naprawdę się na tym zna, bo jeśli miało by to polegać tylko na przedstawieniu pojemności silnika i wydajności hydrauliki, to ja sam się więcej dowiem ze strony firmowej czy z popularnej "konedaty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Ja od niedawna mam nowy cyfrowy polsat (prawie 3 tydnie) i od początku był ten program TVR a teraz zniknał nie wiem czemu....A u was jest na tych nowych satelitach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Ja od niedawna mam nowy cyfrowy polsat (prawie 3 tydnie) i od początku był ten program TVR a teraz zniknoł niewiem czemu....A u was jest na tych nowych satelitach?

 

A ty należysz do tych analfabetów?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Witamy.

Jakiś czas temu wpadła nam w ręce domena www.agrotv.pl

Obecnie jest na sprzedaż.

Jakby ktoś był zainteresowany to prosimy o kontakt.

http://allegro.pl/domena-internetowa-telewizja-rolnicza-agrotv-pl-i2103366561.html


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal    0

Witam wszystkich sympatyków programów o rolnictwie.

Chciałbym przeprowadzić maleńką sondę. Czy chcielibyście stać się posiadaczami pakietu płyt DVD ze wszystkimi odcinkami AGROMACHINY, emitowanej na TVN TURBO? Załóżmy, że pojawiłaby się taka edycja limitowana, zawierająca 16 pełnych odcinków programu. Co Wy na to?

Czekam na Wasze opinie tu lub pod mejlem: m.zabost@oikos.net.pl

Pzdr

Edytowano przez Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlis804wd    3

Zapewne te płyty miały by być jakaś nagroda w konkursie czy porostu sposób na zdobycie pieniędzy za sprzedaż płyt? Oczywiście ze bym chciał coś takiego mieć, tylko z drugiej strony odcinki agromachiny można obejrzeć w internecie :) Ale pomysł ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zauważyliście, a może nie :), ale od jakiegoś czasu rozpoczęliśmy współpracę z TVR-em pod kątem programu Pojemność 2400. Braliśmy udział w robieniu kilku odcinków 2 sezonu oraz tak już na maksa przy całym trzecim sezonie, który właśnie emitowany jest na antenie TVR oraz na naszym portalu.

 

Mam do Was jedno, ale za to złożone pytanie :) Jak Wam się podoba (lub niepodoba) :)? Wprowadziliśmy nowy format, no i staraliśmy się, żeby było jeszcze bardziej ciekawie. Zaznaczę tylko, że bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tych wszystkich rzeczy, o których piszecie wyżej. Niestety nie wszystko da się zrobić od razu, ale z sezonu na sezon będziemy starać się poprawiać :). Tak więc nieprzeciągając: będę wdzięczny za opinie odnosnie trzeciego sezonu P2400. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.


Wszystko o maszynach - www.agrotechnic.pl
Jesteśmy na facebook-u, twitterze i YouTube :)

ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

2400 Jest git dziś znowu leci godzina 19:50:) szkoda że tak krótko jeden odcinek trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj