ludwik1983

Telewizja Rolnicza

Polecane posty

piotrb14    192

już ta agromachina na turbo jest lepsza bo pooglądałem tvr 2 miesiące i wszystko zaczynają powtarzać i z kanału rolniczego robi się burda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

tvr zmieniło parametry nadawania, teraz jest tam gdzie kiedyś było csb tv. Może musisz od nowa przeszukać satelite


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

A oki to poszukam bo juz zrobiło się denerwujące bez TVR24 nie ma po co włączać tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia20    16

Wg mnie tvr może i jest troche lipny ale to na pewno ze względu na to że pewnie nie mają zbyt dużej oglądalności.

Sama się dowiedziałam o tej telewizji niedawno od wujka który przypadkowo ją znalazł

Mogliby zainwestowac w jakąś reklamę na pewno mieliby więcej telewidzów a co za tym idzie (mam taką nadzieje) lepszą ramówkę.

Ale tak parę fajnych programów można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Na Cyfra+ jest na kanale 172. Nawet ciekawy pomysł na kanał, ale często lecą powtórki nawet sprzed dwóch miesięcy i sporo zapychaczy czasu, w zasadzie to rozumiem bo w końcu ile można mieć programów o rolnictwie.

Z drugiej strony spowodowane jest to tym że prawie nikt u nich reklam nie puszcza, nie mają za dużo sponsorów i nie są dobrze zareklamowani, bo pewnie sporo rolników ma satelitę, i ma nawet ten kanał tylko o nim nawet nie wie. Najfajniejsze programy to "pojemność 2400" i "agroflash"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siolo    0

Witam Wszystkich.

Pracuję w TVR i chciałem się przedstawić;-)

Z uwagą przeczytałem Wasze uwagi mam nadzieję, że program będzie coraz lepszy.

Przy okazji proszę pytajcie, sugerujcie - chętnie odpowiem na Wasze pytania, a sugestie przedstawię w stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Miło ze ktoś z tvr się pokazał :)

Otóż dobrze by było gdybyście zrobili dział testów ciągników używanych. Załóżmy do 50 lub 100 tyś. Nowe również, do 250 tyś zł.

To chyba przyciągnęło by najwięcej widzów.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Bardzo fany pomysł z programem o ciągnikach używanych ale ja do tego dorzuciłbym jeszcze testy innych używanych maszyn rolniczych. Rozmowy z ekspertami o typowych usterkach, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie oraz inne tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Pomysł fajny z tymi używanymi ciągnikami ale wątpię żeby takie coś zrobili. Jeśli chodzi o nowe to najlepiej tak do 100km i ok. 200 tys. Wydaje mi się, że są najpopularniejsze w tych przedziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Bardzo fany pomysł z programem o ciągnikach używanych ale ja do tego dorzuciłbym jeszcze testy innych używanych maszyn rolniczych. Rozmowy z ekspertami o typowych usterkach, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie oraz inne tego typu rzeczy.

 

 

taki zakup kontrolowany sprzetu rolniczego :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siolo    0

Witam

Pozwolę sobie niebawem doprosić kogoś z redakcji Pojemności 2400. Mi pomysł na zakup kontrolowany bardzo się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Na ence nie ma z tego co widze.

Edit: Dziwne na stronie N nie ma, a na stronie TVR piszę, że jest na kanale 222.

Edytowano przez pasiu66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Witajcie.

Jakiś czas temu zakupiliśmy pakiet domen rolniczych:

 

www.agrotv.pl (wraz z serwisem)

 

oraz

 

www.agroradio.pl

 

Jeżeli ktoś myśli o stworzeniu serwisu pod takimi adresami - to wkrótce będziemy wystawiać je na aukcji.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siolo    0

na N kanał jest dostępny pod nr 222

należy odświeżyć listę kanałów, dekoder mógł się nie zaktualizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mnie to denerwuje (łagodnie mówiąc ;) ) muzyka jako podkładacie pod filmiki w "ja cię kręcę"


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Mnie najbardziej podoba się pojemność 2400, notowania z rynków hurtowych też są ok chociaż mogli byście wysłać kogoś z kamerą i zapytać rolników sprzedających na placu jak idzie handel, było by to bardziej miarodajne od opinii "ekspertów" pracujących na giełdzie, co do ja cię kręcę to podzielam opinie Endriu2110 aha, fajnie by było jakbyście byli w dvb-t, mogli byście liczyć na dużo większą oglądalność chociaż podejrzewam że dostać się na multipleks to nie taka prosta sprawa (wiadomo co było z tvTrwam)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a może by mi ktoś napisał kiedy i o której leci jakiś ciekawy program ? Bo dopiero mi sie odblokował ten kanał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

poniedziałek-piątek 21:15 agro flash

sobota 16:10 pojemność 2400

niedziela 17:00 suma tygodnia

niedziela 17:30 afro flash tydzień

niedziela 18:25 akademia farmera

reszte może zobaczyć na http://www.tvr24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj