ludwik1983

Telewizja Rolnicza

Polecane posty

Gość   
Gość

@gregorius Chodzilo mi o to, że powinni stworzyć właśnie takie różne programy: jeden jets o motoryzacji, drugi o bydle, uprawie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Jak narazie lipa widze tylko Pana ministra który od kilku dni gada to samo i telezakupy :lol: Ale myśle że to się zmieni...

Widze że kolega wyżej z tego samego powiatu co ja :) Można wiedzieć skąd dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wlaśnie mi się tam tylko relacja z AgroShow narzie podoba, może dla tego, że nic innego nie widzialem.

@pasiu66 Gm: Złota, wioska nad Nida, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Od jakiegoś czasu na cyfrze + mam ten kanał o tematyce "rolniczej". Niestety nic ciekawego jak do tej pory tam nie zobaczyłem. Przeważenie są telezakupy... :( Liczyłem na coś w stylu agrobiznesu, gdzie na bieżąco relacjonują wydarzenia związane z rolnictwem itd. Odnośnie programu 2400 czy jakoś tak- dla mnie wielka klapa. Ci dwaj p*dzie nie mają zielonego pojęcia o rolnictwie. Podniecają się jazdą ciągnikiem... :( :( :(

 

Być może początki są trudne i trzeba być dobrej myśli, że się to zmieni.

 

Mam nadzieję, że w siatce znajdą się programy o tematyce m.in: testy maszyn rolniczych, nowinki rolnicze, technologie uprawy, wiadomości dnia (coś w stylu agrobiznesu) itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

No wlaśnie mi się tam tylko relacja z AgroShow narzie podoba, może dla tego, że nic innego nie widzialem.@pasiu66 Gm: Złota, wioska nad Nida, a ty?

a widzieliście w niej yacentego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@yacenty z tego co mi wiadomo wypowiadal się dla agrobiznesu w sprawie spisu rolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

ze wszystkich programów do tej pory najlepszy był wywiad z Andrew Lepperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Potwierdzam tv N kanal 156, ale dopiero się powoli, powoli rokręca ;/ Narazie zrobili z tego same reklamy i coś aka mango :/ 2-3 programy na dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

W Cyfrowym Polsacie jest na kanale 142 :)

Zły byłem,że zabrali mi z pakietu wszystkie kanały BBC ale teraz jak jest rolniczy kanał to jeszcze lepiej ;D

I nawet disco polo leci ;d heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

Jak kiedys włączyłem TVR to nawet jakieś wiadomości rolnicze były .Dużo czasu poświecają na prognoze pogody .Ogólnie to widać że TVR powoli się rozkręca i może zrobią z niego jeden kanał telewizyjni poświęcony rolnictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

Czy ten program jest nadal nadawany??? Bo ja cyfrowym polsacie w ogóle nie mam kanału 142

Edytowano przez Krzysiek89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

U mnie leci na 142.Widać że na razie się rozkręca ale jak dobrze pójdzie to może być to ciekawa propozycja. Jak dojdą jeszcze jakieś ciekawe programy to myślę że będą mieli oglądalność wśród rolników. A jakie fajne miejsce na reklamęwink.gif

Edytowano przez prorok

Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

mogli by pomyśleć o nadawaniu w dvb-t to dotarli by do większej ilości odbiorców niż satelitarnie.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Chłopaki widzieliście dzisiaj premierowy odcinek programu Agromachina na TVN Turbo? Co to się tak wzięli za rolnicze maszyny? Bardzo mnie to cieszy tylko dlaczego tak późno....wink.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

on już 2 dni temu był i wczoraj też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Tutaj troszkę Info o TVR i tak dokładnie :

 

 

Cyfrowy Polsat - Kanał 142

Telewizja „n" - Kanał 156

Cyfra Plus - Kanał 142

HotBird 9 @13 dgr East / Transponder: 16 / Częstotliwość: 11 508 Mhz / SR: 27.5 M/s / FEC: 5/6 / Polaryzacja: V / SID: 15809

 

Kanał TVR'u na YouTub'ie : http://www.youtube.com/user/tvr24pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Chłopaki widzieliście dzisiaj premierowy odcinek programu Agromachina na TVN Turbo?

Oglądałem obydwa odcinki. Moim zdaniem program dużo ciekawszy i lepiej prowadzony niż "Pojemność 2400" Prowadzący zna się na rzeczy, dlatego przyjemnie się go słucha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

mogli by w agromachinie o agrofoto wspomniec :):) ja wlasnie ogladam na yt :):)dzieki za wstawienie :P


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Czy wam TVR też wskoczył na 168 kanał w Cyfrowym Polsacie?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Agromachina 100razy lepsza od pojemności 2400, w pojemności to to co robili z maszynami rolniczymi(na razie nie wiele było) to nie testy, a w agromachnie to już sporo pokazali B)

Niech ktoś nagra 2odcinek agromachiny bo już się nie mogę doczekać po oglądnięciu pierwszego :D Całe agrofoto i YT bedzie wdzięczne :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj