speede

kupno cieląt mięsnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
speede    0

Witam szuka cielą mięsnych (jałówek do 120 kg )

Znalazłem taką firmę "dobek"

Czy ktoś kupował z tej firmy

Interesują mnie wszystkie opinie na jej temat

lub jaką inną firmę godną polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal84    0

A jaka rasa Cię interesuje, chcesz je trzymać na mamki? I oczywiście jak to cenowo wygląda?

Firma nie jest zła możesz kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speede    0

Chciałem je na mamki

A jaką rasę byście polecali

Likwiduje mleczne krowy i chciałem przejść na mięsne

Jeśli chodzi o cenę to tak do 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Przy takiej cenie mleka likwidujesz krowy?..... Chyba dobrze prze analizowałeś czy Ci się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

Ja sie chcialem poradzic, czy ktos z was kupowal cielaki z gór. Konkretnie chodzi mi o firme ze strony www.Byczki.pl Jesli ktos kupowal prosil bym o podanie ceny i warunkow w jakich zostaly dostarczone na miejsce.Bardzo by mi zalezalo na dosyc rozwinietej odpowiedzi, z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Temat tej firmy wiele razy był poruszany na tym forum oraz na innych bo czytałem te opnie ale pochlebne one nie były - większość wypowiedzi wskazywała na zły stan cieląt tzn że były podatne na choroby. Więcej info postaram się poszukać choć myślę, że trafisz na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otom    0

Firma dobek Tarnów kopiłem już 40szt jeden padł nauczka trzeba szczepić jak przyjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

Temat tej firmy wiele razy był poruszany na tym forum oraz na innych bo czytałem te opnie ale pochlebne one nie były - większość wypowiedzi wskazywała na zły stan cieląt tzn że były podatne na choroby. Więcej info postaram się poszukać choć myślę, że trafisz na nie.

 

Dzięki za info i przepraszam ale nie umiałem znaleźć komentarzy na temat tej firmy, na agrofoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj