Polecane posty

michaB16    0

witam, przeszukałem całe forum i nie znalazłem tematu dotyczącego nowego DF, więc chciałbym usłyszec waszą opinię na temat tego ciągnika,miał ktoś z was z nim stycznośc, bądź posiada go?, czy będzie dobrym wyborem jako ciągnik pomocniczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

Ciągnik jest pierwszorzędny jako pomocniczy... ale ładniejszy kolorek ma lamborghini r2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

a przy czym ten ciągnik miał by u ciebie pracować? i na ilu ha?


John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaB16    0

ciekawy traktorek:) myślę ze będziesz z niego zadowolony a rozważałeś inne? Orientowałeś się w cenie?

rozważałem jeszcze MF 3635 w cenie 135 tyś.

a DF w wybranym przezemnie wyposażeniu ok 146 tyś.

 

 

gospodarstwo ma 22 ha, z prac do jakich bym go kupił to:

siew nawozu, zgrabiarka karuzelowa, przetrząsarka , troche transport, siew zboża, myśle ze to chyba wszystkie zadania dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTAJN82SA    0

jak do takich prac to moim zdaniem ten ciągnik się sprawdzi i jeśli się nie mylę to on ma 3cylindry więc i spalanie powinno być zadowalające. a w jakiej opcji będziesz go brać?


John Deere 3350
Pronar 82 SA i ŁC-1650
Ursus C-360
Moje stadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0

uważam ze będzie idealny jako ciągnik pomocniczy który zastąpi np360 ale jedna rzecz mnie martwi za mały prześwit co będzie problemem np przy pryskaniu rzepaku czy jest możliwość założenia wyższych opon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaB16    0

Myślę, że da sie pokombinowac z oponami, ale to dużo nie pomoże, może o kilka centymetrów podniesie ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Mam ta 320GS od około 3 tyg i w porównaniu do Fendta309Ci to wiecej nie podskakuje i 45km też jadę po polskich drogach. Na razie go testuje ale jedno co mogę powiedzieć to jest bardzo oszczedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenistil2    0

witam! ja właśnie piszę wniosek na 320 na pełnym wypasie bez przedniego tuz-u i wom-u. koszt ok 170 brutto do małej negocjacji, ma służyć jako pomocniczy na 48ha bez hodowli. kupowany z myślą o opryskiwaczu,rozsiewaczu, siewniku,trochę w transporcie i takie tam. troche nim jeżdziłem ale po równym placu a jak się bedzie zachowywał na polskich drogach to zobaczymy.pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

cos ci drogo policzyli ja zamówilem ful opcje bez przedniego tuza za 160tys a co do reszty to taki ciognik to super sprawa jaka pomocnicy a przeswit napewno nie mniejszy co w c360 a na sladach rzepaku to nie nakosi zawiele zapytam odnosnie rostawu do buraków na ile masz ustawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a4tech    0

cos ci drogo policzyli ja zamówilem ful opcje bez przedniego tuza za 160tys a co do reszty to taki ciognik to super sprawa jaka pomocnicy a przeswit napewno nie mniejszy co w c360 a na sladach rzepaku to nie nakosi zawiele zapytam odnosnie rostawu do buraków na ile masz ustawiony

 

rozumie ze rewers elektrochydrauliczny a jaka skrzynia? oczywiście klima ,fotel, pneumatyczny podnosnik w błotnikach, tłumik do góry i mocniejszą pompą, pneumatyką brałeś też stop go?kabina z powiekszoną widocznością i to jest taka cena oferty czy wynegocjowana bo ja też złożyłem na agroplusa320 i jestem ciekawy za ile moge go wyrwać jak oczywiście dostane dotacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

witam, przeszukałem całe forum i nie znalazłem tematu dotyczącego nowego DF, więc chciałbym usłyszec waszą opinię na temat tego ciągnika,miał ktoś z was z nim stycznośc, bądź posiada go?, czy będzie dobrym wyborem jako ciągnik pomocniczy?

 

 

Korzystaj z opcji wyszukaj

 

Czy słyszeliście o nowych agroplusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja kiedys w SAVONIE jeździłem podobnym lecz tym 60 konnym i fajny traktorek, wygodny, przy lekkich pracach dużo nie powinien spalić:-) ale srebrny rzeczywiście lepiej się prezentuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenistil2    0

czy 170 to drogo to zależy z jakiej perspektywy na to patrzeć! moim zdaniem jak na takie wyposarzenie to nie wygórowana cena bo ma wszystko z listy oprócz przedniego podnośnika. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj