ursus1991

Studia rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus1991    10

Siema. Nie wiem czy w dobrym dziale to piszę ale nie wiedziałem gdzie indziej. Wie ktoś może ole kosztuje semestr na studiach rolniczych, i czy na zaoczne studia są takie same wymagania do zdanego przedmiotu? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Koszty semestru powinny być podane na stronie uczelni a jeśli nie to dzwoń do sekretariatu i się dowiesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

Uniwersytet Rolniczy Kraków:1300 zł za semestr ,studia zaoczne,kierunek rolnictwo,specjalność agroekonomia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

ok dzięki chciałem mieć ogólne rozeznanie w cenie.A wiecie może czy na zaoczne wymagaja takie same przedmioty.

To znaczy patrzyłem na stronie Uczelni Szczecińskiej i tam pisze że dodatkowo ma być zdana matura z biologi i wybranego przedmiotu. A ja w tym roku bendę zdawał i w moją biologię nie wierzę. I czy dało by się to ominąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

ja też na studia jak bym szedł to na rolnicze:)

za 2 lata pisze mature i też bym nie chciał z biologii pisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Ja też w tym roku piszę i wybieram się na rolnictwo na Uniwersytecie Wrocławskim zaocznie i z tego co da się wyczytać na ich stronie to punkty liczą się z polskiego, j. obcego i wybranego przedmiotu (fizyka, geografia, chemia, biologia i chyba matematyka) Ja zdaję geografię i planuję się dostać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ktoś z was studiuje może zaocznie rolnictwo w łomży?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

Ja, 4300 za rok. Masz maturę, jesteś przyjęty ;)


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

No niestety nie ma innej w pobliżu. Poza tym coraz mniej osób to studiuje. Więc sobie nabijają kase w taki sposób, no i między innymi poprawkami ;)


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w poznaniu na dawnej akademii rolniczej semestr niestacjonarnych na kierunku technika rolnicza kosztuje 1400 zl/sem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

pierwszy semestr tylko. studia latwe i nic sie prawie nie robi, wiec jestem zadowolony ;)

tylko nie nastawiaj sie, ze dowiesz sie jakis fajerwerkow technicznych, beda przedstawiane najnowsze rozwiazania, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek    0

Zarządzanie i inżynieria produkcji rolniczej i leśnej na SGGW w Warszawie 2100 za semestr masz mature raczej przyjmą tylko później troche trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeerMan    3

Jak się ktoś wybiera na rolnictwo to radzę maturę z chemii pisać. Dobre podstawy z chemii w średniej będą się przydawały przez całe studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

zgadzam się z Deer Man. przechodziłem przez to na zootechnice. chemia to postawa,potem jest z 7 przedmiotów z członem nazwy "bio"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

No właśnie z tą chemią to słabo dlatego raczej nie będę próbował agronomii i chciałbym chociaż spróbować techniki rolniczej żeby później nie żałować że nie poszedłem na studia.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na technike nie potrzebna jest chemia ani biologia, bardziej matematyka i fizyka. ale tak ogolnie to tam biora wszystkich lacznie z historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopin    3

ja właśnie jestem na etapie pisania pracy inż na UR Kraków... studia fajna sprawa:)U nas chemia miażdżyła wszystkich... mieliśmy prof z Uniwersytetu Jagielońskiego:/ przesiał towarzystwo dosyć mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Zarządzanie i inżynieria produkcji rolniczej i leśnej na SGGW w Warszawie 2100 za semestr masz mature raczej przyjmą tylko później troche trudno :D

 

Na którym semestrze jesteś?Ja na 1. to póki co nie narzekam na trudność;p No poza matmą z panią mgr. M. .... ;) Ale da się przeżyć. Mówią że u nas największy przesiew jest właśnie na matmie i j. obcym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek    0

ja na 3 semestrze jestem z panią mgr M... to da sie przeżyć zaliczyłem matme na 4 ;) powiem ci ze teraz jest duzo trudniej niz na pierwszym, mechanika, metrologia, statystyka nie za łatwo ;D jak chcesz to powiem ci wiecej na priv, ( jak zaliczyc matme itp) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj