Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep
baxiu290    0

witam

mam pytanie dotyczące tego modelu

czy ma on zaczep suwany ?

bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..

bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..

dzięki za pomoc ;]

dawid2795x    0

Często MF z Francji i Anglii nie mają zaczepu suwanego tylko hicza. Z Niemiec Fergusony często posiadają pneumatykę i zaczep suwany ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

mateusz1995    2

A nie wiecie może gdzie można kupić używaną pneumatykę do MF 6170? A jeśli ma dolny i górny zwykły zaczep to skąd może być?

Edytowano przez mateusz1995

Bartek72511    41

Kolego bez przesady, to jakie masz zaczepy Ci nie powie skad masz ciagnik, to że ma tylko hicza to moze być wyznacznik ze jest z francji bo tam większość maszyn jest zaczepiane na to a w niemczech często zaczepiano też na górny, ale mógł sobie i dolny założyć, przecież każdy robił jak chciał, wiec moim zdaniem nie zadawaj takich pytań bo to żaden wyznacznik.

A co do tej pneumatyki to ciężko będzie znaleść, poszukaj na necie a jak nie to moze jacys handlarze , ale pewnie wyjdzie tak że bedziesz musiał jakiś zamiennik przerobic żeby pasował ;)

Matias89    2

Panowie, ja zaproponuje coś pośredniego a mianowicie siłownik do przyczepy hydrauliczno- pneumatyczny

post-3921-0-72789200-1295296197_thumb.jpg

onyks    2

witam mam taki maly problem gdzie zmienia sie obroty walka w mf 8140 bo za bardzo nie moge znalezc z gory dzieki

kravter    36

Często MF z Francji i Anglii nie mają zaczepu suwanego tylko hicza. Z Niemiec Fergusony często posiadają pneumatykę i zaczep suwany ;)

zgadza sie ja mam z niemiec i ma zaczep suwny i pneumatyke ^^

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się