Skocz do zawartości
tracker

C-360 wycieka mi płyn chłodzący spod wtryskiwacza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
zbych1232    0

o rolniku360 pisze że"szpilka z nakrętką wspawuję w tuleję na to kawałek tulejki z 5 cm może być i więcej na to dużą podkładkę i nakrętka i skręcam i wyskakuję tuleja"i oco chodz czy tą spilkę lub nakretkę trzeba przyspawać do tej tuleji?

Wiadomość z agroFakt.pl

mateo105    1

panowie mam problem z ciagnikiem a mianowicie cieknie mi plyn chlodniczy z pod wtryskiwacza co moze byc tego przyczyna?? dodam tylko ze zaczelo sie z tamtad lac po tym jak zalozylem wtryskiwacze ktore byly regenerowane.

iron    393

według mnie masz pękniętą głowice

stempos1980    37

Kolego właśnie głowice do góry i do mechaniora a jak nie były robione X lat to będziesz miał okazje ich zrobić.tylko to rozkręcanie w c 360 tych głowic to normalnie masakra.

tobi866    24

to pewnie tulejka jak pisał wyżej kolega, koszt ok.10 zł ale głowice trzeba wyjąć

Pantera    32

nie trzeba odkrecac glowicy jest temat o tym koledzy doradzili i wczoraj wyciagnełem to gniazdo wtryskiwacza

kukum    7

wspawujesz normalna śrubę 10mm czy 12 nie pamietam byle ta głowka weszła do srodka   obspawujesz wykorzystujesz kawał grubego płaskownika i narzucasz nakretek nad wym  wykorzystujesz szpilki od wtrysku nakręcasz nakretke na srube ta co wspawałes  i ciągniesz sama tulejka wyskakuje tylko uważaj żebyś tulejki nie obstawał z głowica mi się najlepiej to robi spawarka elektrodówka bo migomat za cholere nie chce łapac bo wiadomo rdza na spodzie tulejki jest podkładka aluminiowa pod gniazdem dobrze jest ja wydłubać kupić miedziane rozgrzać je na palniku i szybko ostudzić ( utopić we wodzie ja grzeje na kuchence gazowej) robią się miękkie i lepiej się rozpłaszczają  

lubora    0

Kukum,nie bardzo czaje z tym plaskownikiem :unsure:  mozesz troche przyblizyc? mam wywiercic w nim dziury zeby weszlo na te szpilki? czy jak? wykrecilem wtryskiwacz wyczyscilem to gniazdo i zaczolem lac wode do chlodnicy i pochwili pokazala sie dziurka w tej tulejce raczej nizej jakies pol centymetra przed tym zwezeniem gdzie wchodzi koncowka wtryskiwacza,u mnie tez zaczela sie saczyc woda spod wtrysku  z tym ze chyba i dostala sie do oleju bo na bagnecie zauwarzylem taka niby pianke i kolorek oleju zrobil sie lekko szarawy :rolleyes: tak se mysle czy to tylko przyczyna tej dziurawej tulejki czy moze byc cos wiecej,jesli ktos ma jakies pomysly to chetnie poczytam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się