Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Przez krzy24
      Witam Wszystkich!
      Mam pytanie: Czy zmijka da sie zaprawic ziarno zaprawa na mokro dolaczajac na poczatku rury waz z beczka i sila grawitacji z gory leci zaprawa na wodzie,a my zasypujemy zboze?
      Pytam,bo w ogloszeniach ktos takie cos wymyslil i chce sprzedac taka zmijke do zaprawiania,a mnie to interesuje. Inaczej bede musial kupic betoniarke.
      Prosze o odpowiedzi,jesli ktos sie spotkal z takim pomyslem...
      Pozdrawiam
    • Przez dziki97
      Witam użytkuje ktoś z was wialnię http://separatory.pro/models/separator-wialnia-czyszczalnia-czyszczarka-mlynek-5t-ism.html jakie macie opinie na temat takiej wialni??? 
    • Przez czajus
      jakie środki stosujecie podczas mycia maszyn myjkami ciśnieniowymi ???
    • Przez Lukas85
      Koledzy czy ktos z Was użytkuje dmuchawe ssąco tłocząca do zboza napedzana z WOM ciagnika? Zastanawiam się nad zakupem takiej dmuchawy ale jako że nie mam odpowiedniego przyłacza do dmuchawy elektryczną alternatywa może być napęd z wałka ciagnika. Docelowo dmuchawa ma słuzyc do wyładunku zboża z przyczepy oraz załadunku na przyczepę. Jak sądzicie warto inwestować w coś takiego? Co prawda taka dmuchawa zajmuje wiecej miejsca i jest mniej mobilna bo nie postawimy ją w rogu ale w moim przypadku gdzie zboze przechowuje w stodole myśle ze dalo by rade ja odpowiednio ustawic. Jeszcze jedno pytanie odnosnie węza ssącego jezeli wydłuzymy go do powiedzmy 10m spadek wydajności bedzie wyraźnie mniejszy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.