lolq1660

TYTAN 10 PLUS- Uznanie gwarancji

Polecane posty

lolq1660    188

Siema wszystkim najprawdopodobniej siadła mi skrzynia w tytanie :/, i mam takie pytanie: starszy rozwoził obornik bez tej zasuwy w środku i czy przez to mogą nie uznać gwarancji(była zdjęta do kukurydzy a do obornika już nie zakładał bo się nie opłacało). Proszę o pomoc jeżeli ktoś orientuje się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Wszystko moim zdaniem w rękach dilera, a może załóżcie ją znów tak samo dla niepoznaki i może przejdzie.

A jak to się dokładnie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Może obornik leżał na wałkach i nie mogły ruszyć. Ale nie chce mi się wierzyć że skrzynia mogła paść od tego, a może materiał winien chociaż w naszym rozrzutniku który ma ponad 30lat skrzynia chodzi bez awarii. Załóż szybko tą zasuwę bo wiadomo jak to serwis będzie chciał zwalić winę na użytkownika!


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

to nie pierwsza wpadka tytana a ma może ok.5-6 m-cy, na początku uruchamianie na "sucho" i jakaś blacha była pod złym kątem i dwie listwy poszły się no wiecie (serwis to naprawił, nie miał wyjścia) później spadł łańcuch nie wiem jak i połowa list do wyrzucenia (ojciec do dziś gada że łańcuchy i tryby są źle założone) a dziś przyjeżdżam ze szkoły patrzę pół rozrzutnika stoi a starszy mówi że skrzynie siadła, aż dym ze sprzęgła leciał a obciążenie miał nawet mniejsze niż zawsze.Także mówicie że lepiej założyć? podobno ta zasuwa jest tylko do tego by nic nie wypadało ale wiadomo jak to będzie, co im się odwidzi ogólnie to jestem zawiedziony z rozrzutnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Może obornik leżał na wałkach i nie mogły ruszyć. Ale nie chce mi się wierzyć że skrzynia mogła paść od tego, a może materiał winien chociaż w naszym rozrzutniku który ma ponad 30lat skrzynia chodzi bez awarii. Załóż szybko tą zasuwę bo wiadomo jak to serwis będzie chciał zwalić winę na użytkownika!

 

to pewnie nie powinno mieć wpływu, przecież w końcu po to montuje się w maszynach sprzęgła przeciążeniowe.

Być może jakaś wada fabryczna była przyczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

u mego klienta tydzień temu w skrzynce od 3 wałka tryb poszedł i wszystko zablokowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

to jest wlasnie nasza rodzima polska produkcja. Pieniadza potrafia wziac, gorzej z wykonaniem. Tak naprawde 'taniej' wychodzi zachodni sprzet; mniej nerwów, brak napraw, przynajmniej tych zaraz po zakupie.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

byłem za joskinem ale wiadomo to już cena wyższa i ogólnie do dilera daleko a tak wypadło na tego tytana nie wiem co będzie jak gwarancja się skończy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

u mego klienta tydzień temu w skrzynce od 3 wałka tryb poszedł i wszystko zablokowało

 

(Odświeżam temat żeby nie było), Dziś był gościu z serwisu i stwierdził że jakiś tryb się rozklekotał i rozchrzanił resztę;/ nie wiem dokładnie co i jak bo mnie nie było, wiem że jakąś część/ci zabrał i zrobił sobie 30min sesję z tytanem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

Witam po kilku latach:) rozrzutnik posiadam nadal i praktycznie co roku siada mi przekładania od napędu wałków, założyłem wałek ze sprzęgłem takim jak w kosiarkach bo myślałem, że jak kończę rozrzucać i wyłączam napęd to poprostu za gwałtownie staje i stąd te problemy, jednak to też nie pomogło,obecnie poszukuje adapteru dwuwalcowego jednak jeżeli nic nie znajdę niestety albo stety zmieniam rozrzutnik. Jeżeli ktoś na forum używa taki rozrzutniczek niech napisze jak mu to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 2010 tytana 10plus, chodzi wszystko dobrze bez awarii. Dziś mi się rozpięła spinka (przerdzewiała) i popier...liło prawie wszystkie listwy. Dobry młot i dzień spędzony w garażu i dalej w pole:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj