Polecane posty

atomik    148

proponuję zapytać w ODR jak tu nie znajdziesz, czy gdzieś mają być obnizki jeszcze ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nic nie zmieniali w OSM Inowrocław :D bo podwyżek tez nie było :(


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonzoo1224    0

ja oddaję do Przasnysza. narazie nie narzekam. cennik bez zmian,ale w tym miesiącu już premii nie będzie.była na grudzień i styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoti22    1

witam panowie ja oddaje do ciechanowa i własnie martwi mnie ta obniżka ciekawe czy reszta też ruszy w dół do tej pory przy dostawach 9000 miesiecznie nie było żle 1.32 brutto ale teraz sie rozglądam za jakąś alternatywa do kolegi który oddaje do pszasnysza jak tam jest z cenami z wypłatami i jaka wogóle to firma proszę o odpowiedz ??

Edytowano przez skoti22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonzoo1224    0

oddaję do Przasnysza drugi rok,naprawdę nie narzekam. wypłaty w umowie są napisane do15,ale zazwyczaj są koło10.nigdy się nawet dnia nie spóźnili,a w razie nie przewidzianych wydatków bez problemu można się zwrócić o zaliczkę. cena nie jest zła i dosyć stabilna. w grudniu i w styczniu mieliśmy premię 5gr. w lutym już jej nie przewidują. jak narazie nie mówią o obniżce,a ztego co wiem to ciechanów już zjechał z ceny i od kwietnia podobno mlekowita o tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

cena mleka może spaść wszędzie ale nie musi, generalnie jest nadprodukcja w UE, ceny masła spadły dużo, mleka w proszku również, do tego korzystny kurs euro dla eksporterów również spadł szczeólnie odczują to mleczarnie których produkty w dużej mierze są eksportowane. Taki trend, nie narzekajcie że teraz jest źle


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoti22    1

Ja do tej pory byłem z ciechanowa zadowolony wszystko zawsze było ok dziś była u mnie ich przedstawicielka jak powiedziałem ze odejde całkiem wporządku babka powiedziała ze od kwietnia mogą podnieść ale nić nie chciała obiecywać i mowiła ze wszyscy albo już obniżaja albo zaraz bedą potrochu w dól ale moze nie bedzie źle a jak jest z klasami w przasnyszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Tendencja spadkowa jak na razie ;) Zobaczymy jak potraktują tą sytuację największe mleczarnie w Polsce <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Mam nadzieję że to tylko korekta w trendzie wzrostowym. Trzeba się modlić aby w Australii i Nowej Zelandii wystąpiła susza i Grecja upadła (osłabienie złotówki).


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopek    18

wiem że kilku może pisać że nie w tym temacie napisałem ale mam pytanie kiedy zostaną zniesione kwoty mleczne może wiecie mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1975    0

OSM Końskie 15000/m-c tł-4,55 b-3,33 cena1,33 netto.Czy ktoś oddaje do Mlekpol odział w Radomiu (z faktury wyliczyli mi 1,46) jak tam z wymogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

slaw17 dołączam się do twojej modlitwy ..radek1975 i jeszcze umowę dokładnie przeczytaj zanim się do nich przeniesiesz


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo81    0

Przy tej cenie energii i innych kosztów , mleko powinno być w cenie co najmniej 1,85 zł .

 

Płacą nam 1,37 zł - przy tej cenie to mało co z tego interesu zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj