Skocz do zawartości

Polecane posty

AWEJ    0

jakie udziały po ,,wciągnięciu,, przez mlekovitę jesteś jej członkiem

już nie odeszłem

yahooo777    698

Nasz zakład nie miał ogłoszonej upadłości, więc mylisz się, nikt nas z mlekovitą nie zwiąże, alternatywnych odbiorców nie brakuje na naszym terenie więc to też nie problem

po10    0

Nasz zakład nie miał ogłoszonej upadłości, więc mylisz się, nikt nas z mlekovitą nie zwiąże, alternatywnych odbiorców nie brakuje na naszym terenie więc to też nie problem

może szkoda że nie było upadlości pokryłbyś straty tak jak w ostrowii a alternatywa to zapewne r.p.

Wiadomość z agroFakt.pl

atomik    145

Łowicz b 3,6 i 3,48 tł 4,78 odstawa ponad 10 tys. litrów 1,33 i 1,31 netto, brutto 1,43 i 1,41 zł za litr

atomik    145

proponuję zapytać w ODR jak tu nie znajdziesz, czy gdzieś mają być obnizki jeszcze ?

bonzoo1224    0

ja oddaję do Przasnysza. narazie nie narzekam. cennik bez zmian,ale w tym miesiącu już premii nie będzie.była na grudzień i styczeń

skoti22    0

witam panowie ja oddaje do ciechanowa i własnie martwi mnie ta obniżka ciekawe czy reszta też ruszy w dół do tej pory przy dostawach 9000 miesiecznie nie było żle 1.32 brutto ale teraz sie rozglądam za jakąś alternatywa do kolegi który oddaje do pszasnysza jak tam jest z cenami z wypłatami i jaka wogóle to firma proszę o odpowiedz ??

Edytowano przez skoti22

bonzoo1224    0

oddaję do Przasnysza drugi rok,naprawdę nie narzekam. wypłaty w umowie są napisane do15,ale zazwyczaj są koło10.nigdy się nawet dnia nie spóźnili,a w razie nie przewidzianych wydatków bez problemu można się zwrócić o zaliczkę. cena nie jest zła i dosyć stabilna. w grudniu i w styczniu mieliśmy premię 5gr. w lutym już jej nie przewidują. jak narazie nie mówią o obniżce,a ztego co wiem to ciechanów już zjechał z ceny i od kwietnia podobno mlekowita o tym myśli.

atomik    145

cena mleka może spaść wszędzie ale nie musi, generalnie jest nadprodukcja w UE, ceny masła spadły dużo, mleka w proszku również, do tego korzystny kurs euro dla eksporterów również spadł szczeólnie odczują to mleczarnie których produkty w dużej mierze są eksportowane. Taki trend, nie narzekajcie że teraz jest źle

skoti22    0

Ja do tej pory byłem z ciechanowa zadowolony wszystko zawsze było ok dziś była u mnie ich przedstawicielka jak powiedziałem ze odejde całkiem wporządku babka powiedziała ze od kwietnia mogą podnieść ale nić nie chciała obiecywać i mowiła ze wszyscy albo już obniżaja albo zaraz bedą potrochu w dól ale moze nie bedzie źle a jak jest z klasami w przasnyszu?

piotrus19    6

Tendencja spadkowa jak na razie ;) Zobaczymy jak potraktują tą sytuację największe mleczarnie w Polsce <_<

slaw17    22

Mam nadzieję że to tylko korekta w trendzie wzrostowym. Trzeba się modlić aby w Australii i Nowej Zelandii wystąpiła susza i Grecja upadła (osłabienie złotówki).

konopek    18

wiem że kilku może pisać że nie w tym temacie napisałem ale mam pytanie kiedy zostaną zniesione kwoty mleczne może wiecie mniej więcej?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.