Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

SIEWCA    24

Mlekpol.....podobno niebawem dostaniemy radosna wiadomość; spada cena mleka :o ;[ ;[

Duzy1    8

Jesteś pewny że spadnie?

Bo narazie to spadły dostawy mleka i to znacznie teraz to im mleka brakuje

Edytowano przez Duzy1

timasz    52

Ja tam bym obstawal przy utrzymaniu dotychczasowych cen mleka hehe :)

kamil666p    0

Witam, moglby ktos podac mleczarnie w wojewodztwie slaskim kolo Żywca-Bielska Bialej. I po jakiej cenie chodzi za litr.

SIEWCA    24

No właśnie-@ Siewco skąd masz takie informacje ?

U samego źródła t.j. wtyczka w ośrodku dowodzenia Mlekpolem.

jaro    163

Hmm-w sumie też mam taką wtyczkę :D (baaardzo wysoko) i mógłbym zasięgnąć języka-ale po co mam sobie psuć humor ?:D

kokoman0    59

Ja też słyszałem, że w Mlekpolu już niedługo 5gr. w dół ale od kiedy dokładnie niestety już nie wiem :( .

timasz    52

Ja prawie lapie sie w granicach rzeczonego miasta. Do mleczarni mam jakies 3,2 km

Witam! Pewnie to nie ten temat ale może tu mi ktoś pomoże. Mam problem z mikrobiologią w mleku- znacie może jakieś sprawdzone sposoby na skuteczne zmniejszenie mikrobiologi w mleku? Dzięki za odpowiedzi.

adrianoo    1

mikrobiologii? ;o może chodzi Ci o bakterie w mleku jeśli tak to duża ilość bakterii w mleku świadczy o braku higieny, zle myjesz dojarkę, zbiornik, może słabych płynów używasz... a może chodzi Ci o komórki somatyczne jeśli tak to, to jest długi temat bo wiele czynników może wpływać na wzrost komórek somatycznych w mleku, zaczynając od złej jakościowo paszy, niepoprawnym doju, stanach zapalnych, oraz genetyka bo podobno ta cecha jest dziedziczona

a mikrobiologia to taki dział biologii o mikroorganizmach, ileż ja się z nią omęczyłem na studiach ;o

a i żeby nie offtopować bo to jednak nie odpowiedni temat do takich pytan to napisze że OSM krasnystaw netto coś koło 1,35 przy ilości 35tys + za maj

Edytowano przez adrianoo

timasz    52

Jak tam u was cena mleka ?

-spada?

-pozostaje na niezmienionym poziomie ?

- czy wzrasta?

U mnie pozostaje na niezmienionym poziomie ale cos slysze o mozliwoisci malej korekdy w gore

atomik    145

Łowicz za czerwiec podniósł 5 gr ale wyniki wszytskim spadły na jedno wyszło chyba

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.