Skocz do zawartości

Polecane posty

lukasz20    0

Z tym Łowiczem to jest różnie albo tak jak mówisz,że kombinują z białkiem i tłuszczem-> nagłe skoki z badania na badanie :blink: albo bakterie skaczą w cały świat

atomik    145

akurat na parametrach nie rombią oddaje 10 lat i jakoś nie zauważyłem, z bakteriami miałem raz problem ale to zostało wyjaśnione więc nie siejcie popeliny

lukasz20    0

Co do bakterii u nas nie było nigdy kłopotów bo pilnujemy tego, fakt ludzie tak mówili więc moja tu wina napisałem bez namysłu :mellow: Ale jak dając krowom tą samą paszę mogą się z miesiąca na miesiąc parametry mleka zmienić?

Wiadomość z agroFakt.pl

vala2000    0

to rozchodzi się tylko o białko i tłuszcz wezmą próbę do połowy jest inna tłuszcz jest wysoki białko niskie w drugiej połowie tłuszcz jest niski i tak kilka razy a pasza ta sama kupna

atomik    145

ja taich problemów nie dostrzegłem z zawirowaniami w wartościach tłuszczu i białka

MLEKOVITA WYSOKIE MAZOWIECKIE

Cena 1,34 obora pod oceną dostawa 11000 bia- 2,99 tłu - 4,34

Czy są urzytkownicy którzy oddaja do mlekovita bielsk podlaski , polser siemiatycze , osm hajnówka

chcę dowiedziec jaka jest tam cena

AWEJ    0

Mlekowita od.. Baranowo 1,35 dostawa 9300 pod oceną obora, biał 3,21 tłu 4,5

zetor7245    0

Rotr Rypin cena 1.25 zł/l Białko 3,30. 4.3 Obora pod oceną.

15 tys litrów na miesiąć.

atomik    145
Napisano (edytowany)

PROSZĘ piszcie ceny brutto/netto oraz paramtery mleka z ilością bo inaczej porównania nie mają sensu

Edytowano przez atomik

julus    0

w bielmleku bielsk podlaski cena mleka zalezy od Twoich ukladow....duzy gospodarz ma po 1.40 a my sredni po 0.91g dlatego odchodze do siemiatycz mamy umowiona cena na 1.34

ci z piatnicy co daja mleko na ten serek wiejski to maja badania codziennie,jak wszystko w porzadku to cena jest1.60 a jak nie wyjdzie to 1zl

adikpl1    179

Coś o tej Piątnicy to nie tak napisałeś. Najlepiej niech się wypowie ktoś co tam oddaje.

damian1992    72

Nieee,kontrola 2 razy w miesiącu no i czasem powtórki, czyli tak średnio 3 razy w miesiącu ;)

mario98    6

Ostatnio i mlekpol zrobił 2 razy kontrolę w miesiącu więc co my tu porównujemy. Pewnie nie długo 2 razy w miesiącu będą robić ciągle.

Co do odejścia rolników to było ich z tego co pamiętam ok 170 ale wielu zrezygnowało.

Ludzie chcieli odejść bo mlekpol oszukuje ich na parametrach głównie białku. Zaniżają że głowa boli. <_<

Jacek1025    0

siema mam pytanie do tych co oddawają mleko do INOWROCŁAWIA woj. (kuj-pom) . nie myśleliście żeby przenieść się do PIOTRKOWA. BO PIOTRKÓW PODOBNO WIĘCEJ PŁACI.

witekbr5    0

jak płaca RYKI ????mysle dać sobie spokoj z osm garwolin mam 20 pare kilosów do ryk gdzie płacą super w poradniku widzie że z za radomia kupują mleko

slawek74    135

Ryki za grudzień 1,46 zł w tym 0,5 premia bi3,4 tł 5 dostawa 7 tys wymagania wysokie co do somatycznych, w styczniu 5

razy badania płacą zawsze na czas .

Czy ktoś sprzedaje mleko do Serwaru z Warszawy podobno proponuja 1,6 zł za litr ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.