Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    290

Dziś rano dostałem fakturę. białko 3,5 tłuszcz 4,0 78 gr. ROTR Rypin. Krowy mi stanęły sucho i przy drastycznie niskiej dostawie(1500l) dobra cena. Nie sprawdziły się prognozy o obniżce o 10gr/l.

Tomaszek21    18

Rotr rypin białko 3.20 tłuszcz 4.00 ok 5000 litrów na miesiąc srednia cena za ostatni miesiąc 0.79

Wiadomość z agroFakt.pl

Miki7211    5

Tak wygląda jak by kolega chciał powiedzieć że jeszcze w mlekpolu cena pójdzie 4 grosze w dół przynajmniej ja tak to zrozumiałem

mati5720    17

O ile dobrze pamiętam na jesieni cena poszła w dół prawie 10gr ale nie brali udziałów. Teraz znowu biorą udział oprócz tego że zabrali 10gr. W lutym wyszło mi po 1.14 zł to jeszcze nie tak tragicznie w stosunku do innych mleczarni

adikpl1    179

Ale mogło by być lepiej no ale jak Prezes trzyma cały zarząd w garści to tak nigdy nie będzie. Najważniejsze stanowiska poobsadzał znajomymi albo rodzinką a tym rolnikom nie chcą się podporządkować zawsze się coś wynajdzie. A to wodę wykryją, a to antybiotyk nie wiadomo skąd.

KAROL4    3

mati5720-to chyba masz chłopie szczęście, tylko pogratulować pomimo, że nie znam ilości twojej dostawy, ale masz chyba cenę z której ja prawie byłbym usatysfakcjonowany. Oddałem ponad 13tys. po ciut ponad 90gr. =0.90?????zł

mszkup    0

HOCHLAND POLSKA (oddział w Węgrowie) najlepsza mleczarnia w okolicy pod względem ceny skupu - tł. 4,75, biał. 3,2 0,97zł 10tys. miesięcznie. Na marzec przyszedł już cennik i opuścili o ile dobrze pamiętam 2 grosze na jednostce białka Dodam, że sąsiad oddaje ok. 2-3 tys. do OSM Łosice i nie wychodzi mu nawet 0,60zł

Mi w Siedlcach wyszło 99 groszy tłuszcz 4,10 białko 3,30 dostawa 11500 więc Węgrów nie jest najlepszą mleczarnią w regionie do końca 2008 roku dawałem do Ostrowi to wychodziło mi po 75 groszy więc się przeniosłem do Siedlec i nie żałuje tego.

wojtas    73

Trochę nie na temat ale dzisiaj wkurzyłem się na maxa. Moja kobieta przyniosła ze sklepu ser gouda z naszej macierzystej mleczarni czyli mlekovity. Kawałek 350 g i cena - uwaga -8,09 zł. Jak łatwo obliczyć cena za kilogram przekracza grubo ponad 20 zł. Możliwe że to sklep narzuca taką marżę., ale to był ostatni kawałek kupiony w tym sklepie (za tą cenę). Ja dostałem dzisiaj fakturę cena 97 gr. tak więc robią ludzi w ..... (nie chcę pisać w co) moim kosztem. Nie dziwne że właściciel sklepu jeździ co raz nowszym samochodem. Moim zdaniem mleczarnie powinny mieć wpływ na wysokość marży

andrzej2110    529
Trochę nie na temat ale dzisiaj wkurzyłem się na maxa. Moja kobieta przyniosła ze sklepu ser gouda z naszej macierzystej mleczarni czyli mlekovity. Kawałek 350 g i cena - uwaga -8,09 zł. Jak łatwo obliczyć cena za kilogram przekracza grubo ponad 20 zł. Możliwe że to sklep narzuca taką marżę., ale to był ostatni kawałek kupiony w tym sklepie (za tą cenę). Ja dostałem dzisiaj fakturę cena 97 gr. tak więc robią ludzi w ..... (nie chcę pisać w co) moim kosztem. Nie dziwne że właściciel sklepu jeździ co raz nowszym samochodem. Moim zdaniem mleczarnie powinny mieć wpływ na wysokość marży

Ja wprost z mleczarni mogę kupić kilogram sera za około 15 zł. nie długo powinienem dostać 3 kg ;)

wojtas    73

Do mnie raz w miesiącu przyjeżdża samochód firmowy z mleczarni i można sobie kupić wszystko po cenie producenta a później odliczają pobrane towary od faktury. No ale nie robi się zapasu nabiału na miesiąc.

andrzej2110    529

Jaki miesiąc?? Ja tyle mogę zjeść w niecały tydzień <_< U mnie nie odcinają od faktury tylko się płaci do reki.

maly1248    1

SM Mlekovita w Wysokiem-Mazowieckiem Cena Brutto 0,9666zł/litr

Ilość 7975 litrów/miesiąc Białko 3,31 Tłuszcz 4,06

A odpowiadając na pytanie @mario509 to cennika u Mnie nigdy nie widziałem <_< Dopiero na Fakturze widać

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.