Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    290

odstawia ktoś do Sierpca? słyszałem że podobno wypłaty za mleko w ratach płacą. Prawda czy plotka? U mnie w rypińskiej mleczarni coraz głośniej o wypłacie w ratach. Nie ciekawie to wygląda... :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

niech ktoś napisze jeśli coś wiecie na temat czy mleko ma iść w góre czy nadal na takim beznadziejnym poziomie sie bedzie utrzymywać

kat    7

Za Październik 1,00zł. Przy białku 3.53 i tłuszczy bodajże 4.3.

milanreal1    290

kurde robi się coraz gorzej.jeszcze trafi zacząć myśleć co nowego wprowadzić żeby trochę grosza nadobyć.

kaczorek    3

dostawa 8690litrów, białko 3,4, tłuszcz 4,5, cena brutto za litr 0,81zl

Ku*** znów obniżili :angry:

milanreal1    290

parę dni temu dostałem fakturę.67 gr/l normalnie fatalnie.10 gr obniżki tylko raz miałem mniej.jest bardzo źle.już podjąłem decyzje o zmniejszeniu produkcji bo koszty utrzymania krów są większe niż to co mi dają.

Balzak    2

SM ostrołeka cena podstawowa 65 gr, znów obniżyli cene o 10gr. Normalnie masakra

Kuki19    2

zmniejszali świnie i miał byc bum a teraz experci twierdzą ze obecna obsada to i tak jeszcze ponad miarę, zniszczyli cukier zniszczyli śwnie zniszczą i mleko

milanreal1    290

no coś czuję że za rok znowu mleko będzie przeżywać rozkwit.rok temu była recesja na wieprzowinę a dziś cena jest dobra więc liczę że za rok będzie dużo lepiej.chowam trochę młodych cielaczków w tym roku same jałoszki miałem to będę miał czym produkcje ponownie zwiększyć.

Mały jubileusz obchodzę 100 post! ;)

miscola    0
O właśnie teraz wszyscy zmniejszą produkcje, a potem znów będzie bum na krowy

Witam jeżeli taka cena się utrzyma to żadnego bumu nie będzie.........tylko krów nie będzie gdzie opchnąć!

no coś czuję że za rok znowu mleko będzie przeżywać rozkwit.rok temu była recesja na wieprzowinę a dziś cena jest dobra więc liczę że za rok będzie dużo lepiej.chowam trochę młodych cielaczków w tym roku same jałoszki miałem to będę miał czym produkcje ponownie zwiększyć.

Mały jubileusz obchodzę 100 post! ;)

Fanfary i fajerwerki na jubileusz!!!!!!!!!!!!!

marti565    0

pażdziernik mońki ilość 8900 tłuszcz 4,06 białko 3,45 cena 1,03 w porównaniu do września 1 grosz do góry ;)

qazi    57

Mlekpol Grajewo dostawa ok 5000 l tłuszcz 4.4 białko 3.2 cena niestety już poniżej złotówki bo 0.9942 zł

To sąsiad przy 18000l jeszcze po 1zł Mlekpol odział Zambrów.Mleko spada a my wczoraj 7 jałówek kupilismy.Muszą na siebie zarobić teraz.;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.