Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelol111    713

W Siedlcach do tej pory nikt nie ponformował dostawców ile najwięksi członkowie rady sobie ustalili. Faktura w kopercie i cicho.

st220    12

W mleczarni do której oddaję największy dostawca też miał indywidualną negocjację ceny, po zmianie rady krótka piłka albo tak jak wszyscy albo wypad :E

Wiadomość z agroFakt.pl

spokokoko    6

i to mi sie podoba kazdy chce sprawiedliwej zapłaty zaraz sie zacznie gadanie ze wiekszy dostawca bo to bo tamto a jak o równe dopłaty bezpośrednie to obszarnicy też by chcieli sprawiedliwego podziału zrównania na poziomie UE od innych wymagają a sami kadzą

slawek74    144

Odstawiałem mleko do łukowa do 2008 roku . Od tamtego czasu kiedy z nimi się rozwiązałem jestem szczęśliwszy i bogatszy i co przede wszystkim spokojniejszy że mnie nikt nie robi w bambuko . Cena nigdy nie znana do odbioru faktury , śmieszne progi ilościowe jak zabraknie kilka litrów cena 10 15 gr w dół , [ często brakowało z powodu kierowcy który ukręcił jednemu dostawcy a proponował dopisać drugiemu za oczywiste ... ] jak gdzieś krzykneli o obnirzkach w łukowie d ... bolało ! Od 02 2008 odstawiam do Ryk . Aktualna cena za październik powyżej 12000 tys l bi 3,7 tł 5 1,49 netto . Polecam .

Montifan    0

osm olecko premia za listopad 20 gr + podwyzka 7 gr oby tak dalej

Edytowano przez Montifan

Montifan    0

za listopad wyjdzie 1.67 brutto to z premia

Edytowano przez Montifan

konrad82    46

No teraz to mnie wkur,,łeś..... 15000 tyś l białko 3,3 łuszcz 4.8 cena 1,30 z powdyżko od listopada 3 grosze Spomlek Radzyń P.

danielhaker    827

Konrad, jak u was się przedstawia cennik, tzn. cena za jednostkę białka, tłuszczu, ilość, ocenę itp żeby porównać względem swoich parametrów?

Ta cena jest dla ryczałtowca?

konrad82    46

Cena jest dla watowca brutto.Do oceny jest dopłata 1 grosz do litra przez pierwszy rok póżniej 2.Musze poszukać ostatni cennik żeby głupot nie pisać jak znajde to napisze.

Meg5    354

Kolego Montifan przy jakiej ilości mleka ,taka cena ?

Edytowano przez Meg5

Piwo111    4

Jaka jest cena mleka w Reny Piccot przy białku 3,3 i tłuszczu 4.0 litr mleka 5 tysiecy miesiecznie

DanielFarmer    108

Mlekpol 6gr podwyżki od listopada.Cena po podwyżce ok 1,42-1,43brutto dla vatowca.Napawa optymizmem ale patrząc na inne mleczarnie to mlekpol do obniżek pierwszy a do podwyżek się mizernie garnie

wojtekosse    7

Rzeczywiście słabe ale dobre i te 6 gr. Ciekawi mnie tylko wysokość tej grudniowej premii w mlekpolu o ile bedzie....

mateuszr    0

Płaczecie nad swoimi cenami a jak widzę co mi Łowicz płaci to aż się płakać chce :( Żeby nie było dostawy +12000 i parametry białka i tłuszczu niezłe.

Montifan    0

Kolego Montifan przy jakiej ilości mleka ,taka cena ?

przy ilosci *pow 30000. powyzej 40000 1.70 by bylo. brutto oczywiscie.

Edytowano przez Montifan

mazowszak    20

Mam pytanie czy ktoś z was oddaje mleko do mleczarni Polindus Gąsewo??? Ostatnio odwiedziła mnie kierowniczka, a kiedyś byłem dostawcą w tej mleczarni ale uciekłem w dobrym momencie! A mianowicie namawiali mnie od współpracy i oferowali bardzo dobrą cenę nie zależną od ilości mleka ani parametrów ile wynegocjujesz tylko masz przez rok. A teraz moje pytanie czy oni są wypłacalni?? Bo z tego co słyszałem to mają troche poślizgu z wypłatami nawet do 2miesięcy, czy to prawda ??

Ja oddaje do Mlekovity Wyszków cena za listopad 1.41 przy ilości 10000tyś i tłuszczu 4.4 ;)

KARGO    81

Za grudzien Mlekovita daje 20gr premii czyli wyjdzie gdzieś 1.65zł białko 3.5% tłuszcz 4.3% powyżej 30tys. dla vatowca zeby była to stala cena to bym sie nie pogniewał :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez DOMINIK19995
      Witam
      Mam pytanie, czy jest jakiś licznik litrów mleka do duovaca (dojarka przewodowa) lub osobny aparat udojowy z licznikiem. Ewentualnie jaka cena takiego urządzenia ^^ ??
    • Przez maciek1425
      siema mam w swoim stadzie krowe simental ma nie całe 8 lat jest bardzo dobra, spokojna szkoda mi jej było bardzo gdybym musiał ją odwieźć do rzeźni. problem polega w tym że nie chce zostać cielna była zacielana 3 razy ale za 4 albo 5 się udało minęło nie całe 3 miesiące i poroniła potem została zacielona około miesiąc temu i przedwczoraj pokazał się śluz na ogonie ale zachowanie jej nie wskazywało na to że ma ruję co robić prosze o odpowiedź dodam jeszcze tylko że wszystkie zacielenia były robione sztucznie
    • Przez Rolnik1970
      co zrobić kiedy krowa zatrzyma mleko po wycieleniu?
    • Przez wladek
      Dwa tygodnie temu ocieliła mi się krowa - Simental - doi się najlepiej spośród wszystkich jakie posiadam w swoim stadzie (to jej już 5 laktacja, do tej pory miała same byczki) i teraz ma jałóweczkę.

I teraz mam pytanie: Jałóweczka na pierwszy rzut oka rasy SM - krowa zaskoczyła mi dopiero za 4 razem, nazwy byka po jakim została cielna nie mam bo inseminator daje tylko kwit za pierwszym razem a powtórki to pisze tylko datę długopisem na pierwszej kartce. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jałóweczka jest rasy mlecznej? Jak sprawdzić czy opłaca mi się ją trzymać 24 miesiące.

Kiedyś od innej krowy wychowałem sobie jałóweczkę z nadzieją, że też będę miał z niej pociechę a tu okazało się ze zupełnie nie poszła w ślady matki i dawała max 6-7 litrów na udój i nawet nic nie poprawiło się w drugiej laktacji.
    • Przez karol091193
      Panowie zaczyna się. Oto artykuły na które natknąłem się w internecie 
      http://biznes.onet.p...3528,news-detal

Najpierw Mlekovita, Hochland Polska, ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie a później kto następnym do odstrzału? Mlekpol? Spomlek? Piątnica?Łowicz? Co będzie z mleczarzami? Jak na to zareaguje nasz rynek tym bardziej, że już za rok zostaną zniesione kwoty mleczne?

Nasuwa mi się teraz tylko jeden obraz w głowie: http://demotywatory....emierze-jak-zyc