Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
spokokoko    6

prezesi to nawet nie chcą rozmawiac z rolnikami w agrobiznesie było jak rolnicy czekali na parkingu na prezesika a on jak ich zobaczył i tv to w tył na zad i zwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio970    2

Mlekowita nie sprawdza tych facetów co mają 35 krów a dają mleka za 70 krów jak to jest możliwe ?!

Edytowano przez Manio970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachcic    0

lepiej żeby nie do tego połączenia bo jak dojdzie to będzie wielkim molochem i będzie dyktował cenę i bedzie trzeba produkować po kosztach a oni będą mówić ze i tak dużo płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Rotr znów wypowiada się w gazecie że średnia za maj była 1,2 za litr , to ja nie wiem komu oni tyle płacą , i skąd ta średnia, bo na pewno nie mnie . Chyba że im się rok 2012 z 2011 pomylił :) poza tym za czerwiec nie ma tzw premii nawet kartkę dali z taką informacją. żeby tak prezesi mleczarni sobie odejmowali od pensji tak jak rolnikowi za jego harówkę

No była kartka że nie będzie premii. Z tą średnia to i u mnie będzie mniej. Ale mysle że jak ktos ma odstawe ponad 10tys l z dobrymi parametrami to do średniej z tej gazety dobije.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

naganiaczu Ty naprawde jestes smieszny badz zalosny. nie osmieszaj sie i w ogole najlepiej skoncz z pisaniem tych bredni. przyjdzie niedlugo faktura to powiem Ci ile wyszlo za troche wiecej niz 10tys litrow

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja swoja tez będe mógł pokazac.

 

Swoja droga za obraze i cytowanie % dostajesz. Gratuluje ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

widze ze niektorzy maja mnostwo wolnego czasu i bawia sie pisaniem postow nie widze nic na temat pierwszego slowa w poscie tomek0303 czy to jest prawda tak sobie pisze jednego posta na tydzien hahaha rzesza rzadzacych rozlewa sie po polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Jak nie jak tak heh. Ostatnio wszyscy dostawcy Mlekpolu dostali bardzo nie fajną książeczkę.

 

 

Jak będzie płacił Mlekpol za lipiec i dalej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

efekt nie fajnej książeczki .... nawet jak ktoś się stosował do wytycznych o pisaniu pism o zmianie ilosci to i tak ukarali drugą połowe miesiąca o klase oraz to z ilosci czyli ~0.3zl a ogolnie to cennik ma byc bez zmian oficjalnie ta ksiazeczka mowi ze od 1.07 powinno 1.30 być do ręki .... niech robią tak dalej to się dużo osób wykruszy .... podobno po tej kilkudniwej kontroloi grajewa w bydgoscczy 80% osob mialo pozaklasowe mleko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jeżeli to prawda z tą kontrolą to znaczy że parę lat temu miałem rację pisząc że przesadzają ci którzy twierdzą o niesamowitych (ponoć) wymaganiach Piątnicy co do jakości mleka-ja twierdziłem że i Mlekpol nie gorszy (jak nie lepszy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Łowicz w dół 10 gr

  • Like 1

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon17    1

Wolsztyn kolejne 5 groszy w dół tym razem na parametrach ucieli. Czyli cena poniżej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

efekt nie fajnej książeczki .... nawet jak ktoś się stosował do wytycznych o pisaniu pism o zmianie ilosci to i tak ukarali drugą połowe miesiąca o klase oraz to z ilosci czyli ~0.3zl a ogolnie to cennik ma byc bez zmian oficjalnie ta ksiazeczka mowi ze od 1.07 powinno 1.30 być do ręki .... niech robią tak dalej to się dużo osób wykruszy .... podobno po tej kilkudniwej kontroloi grajewa w bydgoscczy 80% osob mialo pozaklasowe mleko ;/

 

znam ich kontrole to jest jakaś kpina rok ok. '08

-jak jeszcze oddawaliśmy mleko do mlekpolu (gdy wiazały rozmaite spółki i spółeczki) wpadli na owa kontrole i wstrzymali mi odbior mleka ze skutkiem natychmiastowym z dwóch powodów pierwszy niby wegług nich brak zawory w basenie do spuszczania mleka (kpina) mam tak do dzis i nik nie robi problemów (zamkniecie korek i nakretka)

-i jeszcze po drugie za brak porządku w oborze ze wzgledu iż od krów pojedyncze placki zobaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

znam ich kontrole to jest jakaś kpina rok ok. '08

-jak jeszcze oddawaliśmy mleko do mlekpolu (gdy wiazały rozmaite spółki i spółeczki) wpadli na owa kontrole i wstrzymali mi odbior mleka ze skutkiem natychmiastowym z dwóch powodów pierwszy niby wegług nich brak zawory w basenie do spuszczania mleka (kpina) mam tak do dzis i nik nie robi problemów (zamkniecie korek i nakretka)

-i jeszcze po drugie za brak porządku w oborze ze wzgledu iż od krów pojedyncze placki zobaczyli

aż tak to nie ... ale samo to podejście ... nie zrobisz podjazdu wybetonowanego dla kierowcy( 4*10m chyba) do końca lipca to wstrzymamy odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

A co dziwnego w tym, że każą ci wybetonować podjazd? U nas kilkanaście lat temu powiedzieli na starcie jak chcieliśmy do nich przejść, że albo wybetonujemy podjazd albo nas nas nie przyjmą i tak ciesze się, że na czas wybetonowania podjazdu zgodzili się warunkowo mleko odbierać. To nic niezwykłego.

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

OSM Czarnków od 1 lipca podwyżka 5 groszy.

Tak przy okazji jakie u was w mleczarniach są oprocentowania pożyczek, chodzi mi o taką na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

2% , spłata w ciągu roku, lub dwóch w formie potraceń za mleko. Tylko sa ograniczenia co do wysokości pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

OSM Sierpc ,7 % najlepiej do pół roku ,czasem można dostać na dłużej . W lutym obniżka o 4gr i od tamtej pory na szczęście cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

A na jakim poziomie są ostatnio ceny mleka w Sierpcu i ile odstawiasz?

Edytowano przez nhcr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shadow    0

gazela77 te 5 groszy podwyżki w czarnkowie to żart czy na serio piszesz?

Edytowano przez milanreal1
pogrubienie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj