Polecane posty

damian40000    86

odstawia ktoś może do płocka? dzisiaj był u mnie naganiacz i dawał dość przyzwoitą cenę. Byłem dzisiaj w mleczarni i podobno w ciągu dwuch miesięcy średnia cena spadnie poniżej 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

jest źle 2 msc temu było po 1,44 to ładnie a msc temu było 1,30zł a zapowiada się na 1,1zł czyli jest bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Co do Mlekpolu to zawsze o tej porze roku parametry mleka w niewyjaśnionych okolicznościach spadały. Przecież zbliża się "piknik zakładowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachcic    0

piknik piknikiem ale ludzie też chcą żyć i mieć godziwe życie i złotówki na koncie a piknik jest tylko dla wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

Euro wysokie to moze troche eksport podratuje i cena taka jaka teraz jest w mlekpolu utrzyma sie może.Miejmy nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Zmowa cenowa żeby rolnika wydoić i tyle, w sklepach nic nie tanieje, euro podrożało a mleko w dół, a powinno być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

padalec ,no pozazdrościć optymizmu ,tylko jak mleko tanieje to pomyśl za co te maszyny kupisz lub spłacisz :wacko: OSM Sierpc za kwiecień bo nie mam faktury za maj . Białko 3.41, tłuszcz 4,43 ilość tylko 5500 l, cena 1,36 brutto .Jak pisałam wyżej ,obniżka była od marca czy lutego o 4 grosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

piknik piknikiem ale ludzie też chcą żyć i mieć godziwe życie i złotówki na koncie a piknik jest tylko dla wybranych

No ale niestety tak już jest. Ta sytuacja z parametrami mleka powtarza się co roku a nam pozostaje tylko zacisnąć zęby i dalej doić krowy <_< . A tak swoją droga był ktoś kiedyś na tym pikniku :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Widzę po postach, że co niektórzy za rok będą już bankrutami jak cena będzie nadal spadać w sumie lepiej dla tych co zostaną...

 

OSM Maluta przygotowała kolejną obniżkę za maj -4gr za litr... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Osm Czarnków . Cena za maj 2012: 1,19 zł/litr dla ryczałtowca/

Ilość:15500 litrów

Białko:3,27-3,20

Tłuszcz: 4,11-4,06 (jakoś dziwnie nie spadła cena w tym miesiącu ,ale za to parametry tłuszczu i białka spadają ;[ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachcic    0

byłem tam dwa razy jedzenie i picie do oporu nagrody dla wybranych i co roku tych samych '' Zawadzki'' i reszta kliki a wszystko z naszego mleka a na imprezie kilkunasty rolników a reszta to goście i szefostwo i pracownicy a my rolnicy to krowy doić a powinien ten piknik być dla samych rolników jako podziękowanie za ich ciężką pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

za maj firma boro wilary białko 3.1 tłuszcz 4.0 ponad 8tys litrów 1.14+vat. Trochę mnie zaskoczyli bo zapowiadali 6gr obniżki a tu tylko 3gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

juz wystawiona faktura za maj - ROTR Rypin tak zachwalany przez jednego tu obecnego pana po tej nieziemskiej piecio groszowej podwyzce. ilosc mleka :ponad 18 tys litrow, bialko-3,24, tluszcz -4,12, CENA- 1,14 brutto a jestem vatowcem wiec mnie ona nie dotyczy czyli musze sobie odjac od tego 5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

to widzę że rypin równo pojechał. Byłem bliski do przejścia tam dwa lata temu. A jaka sytuacja w sierpcu?

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

wiec milanreal1 nie wiem czy jestes jakims ich naganiaczem lub powiazany z rada ktora nie zmienia sie od x lat ale po prostu wk***ia mnie to Twoje zachwalanie i jeszcze wypominanie mi mojego niezadowolenia a mam ku temu powody, jest to chyba najnizsza cena w kraju. wiec jak masz zamiar paprac sie w gownie tylko dla przyjemnosci to Twoja sprawa ja chce przynajmniej na tym godziwie zarabiac, pozdrawiam wszystkich trzezwo myslacych ktorzy potrafia realnie okreslic to co sie dzieje dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

damian40000 ,pisałam wyżej jak w OSM Sierpc ,czyli od lutego bez zmian w cenniku .Jest na razie przyzwoicie jeśli chodzi o cenę ,tylko że mleka mam mało bo mi krowy się pochorowały i wylewam przez antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Mlekovita oddzial w Baranowie

ilosc ponad 16 tys

cena 1.24 brutto

bialko 3.1

tluszcz 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

wiec milanreal1 nie wiem czy jestes jakims ich naganiaczem lub powiazany z rada ktora nie zmienia sie od x lat ale po prostu wk***ia mnie to Twoje zachwalanie i jeszcze wypominanie mi mojego niezadowolenia a mam ku temu powody, jest to chyba najnizsza cena w kraju. wiec jak masz zamiar paprac sie w gownie tylko dla przyjemnosci to Twoja sprawa ja chce przynajmniej na tym godziwie zarabiac, pozdrawiam wszystkich trzezwo myslacych ktorzy potrafia realnie okreslic to co sie dzieje dookola.

1,14 nie jest cena katastrofalna jak ktos napisał pare postów niżej że dostał 98gr/l bo to jest nierealne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

no nie wiem bo 1.14 przy ponad 18 tys litrow to rzeczywiscie jest slabiutko mimo obnizek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuiavia Inowrocław, 15 groszy w dół :( tylko inwestować :o


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon17    1

Za maj kolejna obniżka 5gr. 0,97zł brutto tł.3,9 białko:3,1 (dziwny spadek parametrów) ilość 7100L: Wolsztyn odział Damasławek.

Tutaj nas dopiero kroją ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

Za maj przy dostawie 28900 litrów mleka,parametry(4,04 tłuszcz i 3,38 białko) wyszło mi 1,30 brutto. Strzelecka spółdzielnia producentów mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj