Polecane posty

U was wtedy 13gr obniżyli? Czy to inna mleczarnia? Nie chce mi się wracać kilka stron wstecz.

Daniel, dobrze mówisz, mniej więcej tak po obniżali cennik. Spomlek Radzyń na razie ceny nie zmienił.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Osm łówicz - ilosc 19042l tł-4.48 białko- 3.39

1.37zł narazie bez obnizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

emattti masz stado pod wyceną ? bo parametry masz ciekawe chyba że "długopisem" są badane

Edytowano przez AWEJ

Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszak    100

Jak Baranowo to może tak być że takie parametry,tam mają słabe ziemie same piachy!! I jeszcze może do tego nie dostają pełnoporcjówek i takie są tego efekty.

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

emattti masz stado pod wyceną ? bo parametry masz ciekawe chyba że "długopisem" są badane

Jak Baranowo to może tak być że takie parametry,tam mają słabe ziemie same piachy!! I jeszcze może do tego nie dostają pełnoporcjówek i takie są tego efekty.

 

stada nie mam pod ocena...

a takie slabe parametry mam bo i tu sie zgodze z przedmowca na samych piaseczkach nie pociagnie, krowy dostaja qq, sianokiszonki, srote ale to chyba glownie o te zmiemie chodzi i dlatego slabe parametry

chyba zeby cos mleczarnia kombinowala z biakliem i tluszczem...

 

wiem ze to temat o cenach mleka, ale tylko odpowiadam na uwagi kolegow

Edytowano przez emattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego Emattti u mnie ostatnio od marca parametry mleka lecą systematycznie w dół, przy niezmienionym żywieniu. Być może mleka jest więcej i dlatego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

Thomas2135 parametry spadają i nie musi ceny obniżać mleczarnia i tak mniej płaci ,masz ocenę czy wierzysz mleczarni bo ostatnio cuda tam się dzieją ,mówię to z doświadczenia


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego emattti czy masz badany mocznik ogólny w mleku w mleczarni . Parametry Twojego mleka wskazują na niedobór białka i energii w żywieniu .Znając choć ogólny poziom mocznika dało by to obraz .ps a jak z zacielaniem krów u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

Kolego emattti czy masz badany mocznik ogólny w mleku w mleczarni . Parametry Twojego mleka wskazują na niedobór białka i energii w żywieniu .Znając choć ogólny poziom mocznika dało by to obraz .ps a jak z zacielaniem krów u ciebie ?

 

Thomas2135: pewnie masz racje, bo krowy cala zime do teraz dostaja caly czas to samo

Meg5: stada nie mam pod kontrala i nie wiem jaki mam mocznik. krowy slabo sie zacielaja, praktycznie kazda krowa ''powtarza''... :/

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do emattti

Jak pisałam wyżej ,niedobory w żywieniu paszami energetycznymi jak i białkowymi ,też przerabiałam ten problem u siebie ,też mam słabe ziemie .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i przyszła kolej na obniżki w Mlekovicie w Baranowie. Z 0,30 zł premii potrącają na 0,20 zł czyli o 10gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Piotrków Kujawski -5 gr od 1 kwietnia...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

ZM w Zalesiu grupa Lacpol -8gr.

 

Coś mnie się wydaje że temat stanie się miejscem wylewania gorzkich żali. ;[


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

ZPM Wolsztyn marzec 5gr w dół kwiecień 5gr w dół ;[ Czyli nie ważne gdzie wszędzie leci w dół. Mam pytanie odnośnie mleczarń w kuj pom/wlkp które płacą najlepiej, które mają najleszpy kontakt z dostawcą a które najgorszy itp bo ostatnio zastanawiamy się nad zmianą mleczarnie ale nie wiadomo gdzie na razie ZPM Mlecz Wolsztyn/Damasławek. Pozdrawiam życzę wytrwałości i podwyżek jak to mówił spot wyborczy pewnej partii: Żeby żyło się lepiej, wszystkim. ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

widze ze juz tylko chyba Osm Łowicz nie zrobił zadnej obnizki i niech tak zostania jak najdłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj